Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

۵ شغل بد و سخت جهان / عکس

دسته بندي : سرگرمی,عجایب
تاريخ : ۲۳ فروردین
بازديد : 1278

۵ شغل بد و سخت جهان / عکس

در این خبر از ۵ شغل که بسیار سخت است را معرفی می‌کنیم
سربازان در کاخ باکینگهام  
وظیفه این سربازان در کاخ باکینگهام به عنوان یکی از بدترین شغل‌های ارتش درنظر گرفته شده آن‌ها باید ساعت‌ها در جلوی در کاخ، بدون خندیدن و حرف زدن بایستند. آن‌ها وقت خود را چند ساعت صرف تمییز کردن و پرداخت چکمه‌های خود می‌کنند و اگر از دستورات فوق سرپیچی کنند مجازات می‌شوند.

افرادی که فاضلات را تمیز می‌کنند. این کارگرها مجبورند در فاضلاب دولا شوند و درعمق هفت متری بروند و فضولات انسانی و رسوبات را جمع کنند این کار با این همه سختی حقوق بسیار کمی دارد.

1 9301 2m987 5 شغل بد و سخت جهان / عکس
پژوهشگران در مورد پشه مالاریا، این پشه بسیار خطرناک است که باید آن را به دام انداخت و راهی برای تحقیق روی آن جز تماس ندارد.

9301 2m988 5 شغل بد و سخت جهان / عکس
کنترل کیفیت ساندویچ  
این کار امر خطیری است و با جان مردم سروکار دارد برای همین این کنترل کیفیت در مراحل مختلف تست می‌شود، اگر کسی موادغذایی فاسد بخورد ممکن است کارخانه مورد نظر ورشکست شود.

 

9301 2m989 5 شغل بد و سخت جهان / عکس
فعالیت در اروژانس‌ها  
اورژانس به علت فشارهای شدید و حقوق پایین یکی از شغل‌های سخت دنیا است چون جان بیماران دست آن‌ها است و مورد مواخذه قرار خواهند گرفت.

بخوانید :   کارهای حرام در ماه محرم و صفر

منبع:yjc.ir

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي