فال روز 16 دی 93 چه چیزی را برایتان رقم می زند ؟

تاريخ : 16 دی

فال روز ۱۶ دی ۹۳ چه چیزی را برایتان رقم می زند ؟

فال روز 16 دی 93 چه چیزی را برایتان رقم می زند ؟, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

فال روز ۱۶ دی ۹۳ چه چیزی را برایتان رقم می زند ؟

فروردین:

امروز یادآور مهربانی رمزآلود بسیاری از مردان متولد این ماه است. علیرغم میل باطنی تان مجددا قربانی افسون جادویی خود خواهید شد. احساسات خود را بررسی کنید. هیچ یک از احساسات تفکر مستقل یا آزادیخواه خود را بروز ندهید. کم توجهی کردن شما به سنت ها فقط بیانگر رفتار بدتان خواهد بود.

اردیبهشت:

تلاش نکنید روی وقایع تاثیر بگذارید. اگر آرزوهای شما منطقی باشند حتما برآورده خواهند شد. مسایل مالی با موفقیت حل می شوند. نکات ظریف معینی درباره وظایف, مسافرت های دور و مراسم مذهبی اهمیت پیدا خواهند کرد. تعامل نزدیک با خارجی ها بسیار محتمل است.

خرداد:

جو امروز ممکن است برای متولدین این ماه ناراحت کننده باشد. ممکن است چیزی شما را برنجاند. اما به آسانی با موقعیت سازگار شده و به طور طبیعی با شرایط پیش آمده خو خواهید گرفت. اگر دچار دردسر شدید نگران نباشید, به سرعت یک راه آسان و بدون رنج برای فرار از این وضعیت خواهید یافت.

تیر:

یک هماهنگی در روابط عاشقانه متولدین تیر ایجاد خواهد شد. اگر اخیرا اختلافی در میان شما و دوستانتان پیش آمده است امروز زمان مناسبی برای فکر کردن به خطاها و اصلاح آنها میباشد. اگر دسترسی به نیمه گمشده تان اندکی مشکل است از قوه تخیل خود کمک بگیرید.

مرداد:

وقایع امروز اکثر متولدین خودشیفته این ماه را غمگین خواهد کرد. به جای درخشش خیره کننده تا سطح یک کارمند بخش خدمات پایین آورده خواهید شد. بنابراین احساساتی از قبیل خستگی, مالیخولیا, شرم و گناه بسیار محتمل هستند. ستاره ها می گویند تفسیر یک چنین وضعیتی به معنای امتحان کردن شماست.

شهریور:

امروز روز شگفت انگیزی برای شما خواهد بود اگر در رمز گشایی اشارات سرعت عمل به خرج دهید. باید گفت که در این مورد بخت با شما یار خواهد بود. به سرعت میتوانید بفهمید دیگران چه انتظاری از شما دارند. ستاره ها پیشنهاد می دهند بهتر است که تمام تصمیمات خود را همراه با همسرتان بگیرید. با این روش احساسات و نیازهای او را هم در نظر گرفته اید.

مهر:

شما باید سعی کنید به یک آرامش نسبی دست پیدا کنید. شاید برخی از عادات و انتخاب های گذشته به شما در این مسیر کمک کنند. آسایش امروز در خانه شما بیشتر به جو روانی وابسته است تا به واکنش های تان به مسایل. ممکن است اعضای خانواده شما به کمک , مهربانی و مراقبت تان نیاز داشته باشند.

آبان:

در ظاهر همه چیز عالی به نظر میرسد اما ممکن است عقاید متولدین این ماه متفاوت از نظرات دیگران باشد. در باطن شما درگیر یک خشم و غضب هستید. سعی کنید این احساسات را مهار کنید. اصلا ارزش ندارد که روز شگفت انگیزتان را با احساسات پرخاشجویانه زودگذر خراب کنید.

آذر:

به جنبه مادی مسایل فکر نکنید. این جنبه های احساسی و روحی هستند که امروز اهمیت ویژه ای پیدا کرده اند. اما نبرد مورد علاقه کمانداران در جستجوی حقیقت و عدالت پایان نامطلوبی دارد و حتی خطرناک است. در عوض برای خودتان وقت صرف کنید.

دی:

متولدین این ماه باید از اتخاذ تصمیمات جدی پرهیز کنند. با شخصی که با او روابط دیپلماتیک دارید وارد جنگ نشوید. در پی جستن راهی برای ابراز صحیح احساسات خود بدون صدمه زدن به احساسات دیگران مخصوصا احساسات روحی آنها باشید.

بهمن:

امروز روز خوبی برای ابداعات انقلابی نیست. در عوض به سنت های خوب گذشته بپردازید. برای مثال, داوطلبانه در امور خیریه و خدماتی شرکت نموده و پول خود را صرف مسایل تجملی ننمایید.

اسفند:

متولدین این ماه مجوز انجام بسیاری از امور را دارند. شما می توانید آزادانه نگرش های خود را بیان نموده و روی آنها پافشاری کنید. امروز روز خوبی برای متحد کردن دشمنان ایدئولوژیک تان با شماست. تا اواخر روز روحیه و اعتماد به نفس شما در سطح عالی خواهد بود.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي