مطالب پيشنهادي

هزینه جراحی دندان عقل

تاريخ : ۵ دی
بازديد : 2949

هزینه جراحی دندان عقل

513358 Gahar ir هزینه جراحی دندان عقل

چهار دندان عقل در دهان هر انسان بالغی موجود است که این دندان ها آخرین دندان هایی است که در فک وجود دارد. در بسیاری از افراد، دندان عقل دیده نمی شود. و دندان زیر لثه قرار دارد و اکثرا با جراحی از دهان خارج می شود.

085226 Gahar ir هزینه جراحی دندان عقل

جراحی دندان های عقل

دندان‌های عقل نهفته می‌توانند باعث درد، آسیب به سایر دندان‌ها و سایر مشکلات دهان و دندان شوند. گاهی اوقات دندان‌های عقل نهفته باعث هیچگونه مشکل کوتاه مدت یا مشهودی نمی‌شوند. اما به دلیل دشواری تمیز کردن این دندان‌ها، آن‌ها بیش از سایر دندان‌ها در معرض خطر پوسیدگی و بیماری لثه قرار دارند.

419981 Gahar ir هزینه جراحی دندان عقل

ما دندانپزشکان مفتخریم که با بهره گیری از لیزر در دندانپزشکی توانسته ایم دندانپزشکی بدون درد را نهادینه کرده و از آن در دندانپزشکی کودکان استفاده کنیم این اطمینان را به شما می دهیم که کلیه خدمات عمومی و تخصصی دندانپزشکی را با بهترین کیفیت به شما عزیزان ارائه دهیم.

بخوانید :   هزینه ام ار ای سال 98 ، هزینه MRI

131234 Gahar ir هزینه جراحی دندان عقل

هزینه کشیدن دندان عقل

به طور کلی خدمات دندان پزشکی علی الخصوص هزینه کشیدن دندان عقل مشخص نمی باشد. زیرا  هزینه کشیدن دندان عقل به تعداد دندان ها، کانال های دندان، میزان پوسیدگی و یا ترمیم دندان، مدت زمان انجام کار و … بستگی دارد. اما ما این اطمینان را به شما عزیزان می دهیم که در دندانپزشکی های معتبر علاوه بر کیفیت بسیار عالی هزینه معقول و مناسبی را در قبال کلیه خدمات دندانپزشکی دریافت کنیم.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي
تخفیفهای امروز دیجی کالاخـریـد
+