دانلود فیلم خارجی رایگان

مدل عجیب و غریب مو و ابروی رهبر کره شمالی!!!

تاريخ : 21 فوریه

مدل عجیب و غریب مو و ابروی رهبر کره شمالی!!!

 

رهبر جوان کره شمالی با مدل مویی جدید که به نظر می‌رسد از نقش ویل اسمیت در یک برنامه تلویزینی در دهه ۱۹۹۰ برداشته است در رسانه‌ها ظاهر شد.

به گزارش گهر به نقل از ایسنا،کیم جونگ اون، رهبرجوان پیونگ یانگ روز گذشته با مدل موی جدیدش در حالی که دور تا دور سرش را تراشیده بود در نشست کارمندان سیاسی کمیته مرکزی حزب کارگران کره شمالی حاضر شد.

با وجودیکه مدل موهای کیم جونگ اون بسیار ساده است اما به نظر می‌رسد او مدت‌ طولانی را صرف درست کردن و سشوار کشیدن کرده است؛ اقدامی که در نهایت او را مانند ویل اسمیت در فیلم “پرنس جدید” در دهه ۱۹۹۰ کرده است.

البته مدل مو تنها تغییر در چهره رهبر کره شمالی نبوده است. او همچنین ابروهایش را بیشتر از گذشته کوتاه کرده است و به نظر می‌رسد پیش از دیدار با مقامات حزبش وقت زیادی برای برداشتن ابرو و موهای پیشانی‌اش صرف کرده است.

با این حال کیم جونگ اون، با این تغییرات جدید به موضوعی جالب برای تمسخر در رسانه‌های اجتماعی تبدیل شده است، بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی مدل‌های جدید ابرو و موهای او را عجیب و غریب توصیف کرده‌اند.

 

مدل عجیب و غریب مو و ابروی رهبر کره شمالی!!!, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر مدل عجیب و غریب مو و ابروی رهبر کره شمالی!!!, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر مدل عجیب و غریب مو و ابروی رهبر کره شمالی!!!, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي