ماشین منتخب دختر کیم کارداشیان / عکس

خواسته قلبی همه پدر و مادرها این است که از فرزند خود محافظت کنند. در مورد آمریکایی ها باید بگوییم، زوج هایی که بچه دار می شوند، خودروهای اسپورت و سدان خود را با خودروهای شاسی بلند تعویض می کنند یا مینی ون هایی می خرند که برچسب “Baby on Board” دارند.

ماشین منتخب دختر کیم کارداشیان / عکس

ولی انگار برای کیم کارداشیان و کانیه وست، این برچسب کافی نبود و آنها برای دخترشان، نورث وست، بهترین خودروی ممکن را خریداری کرده اند.با شاسی بلند زرهی پرومبران، محصول کمپانی خودروسازی لتونیایی دارتز موتورز آشنا شوید.دارتز موتورز چند سال پیش با رونمایی از مدل فعلی پرومبران که روکش صندلی هایش از چرم قسمتی از بدن نهنگ است، به اندازه خود کیم کارداشیان، شهرت کسب کرد.

ماشین منتخب دختر کیم کارداشیان / عکس
ماشین منتخب دختر کیم کارداشیان / عکس
ماشین منتخب دختر کیم کارداشیان / عکس

این شاسی بلند در مقابل تیراندازی، بمب و حتی بدتر از آن مقاوم است.

به گزارش پارس ناز شایعات حاکی از آن هستند که این زوج برای خرید دو شاسی بلند پرومبران، دو میلیون دلار هزینه کرده اند.این دو خودروی قلعه مانند 5500 پوند (حدود 2500 کیلوگرم) وزن دارند و احتمالاً پارک دوبل زدن با این شاسی بلندها، سخت ترین پارک دوبل روی کره زمین است.

این خودروی 6 دنده اتوماتیک 4 در 4، مجهز به موتور Duramax V8 است که آن را قادر به دست یابی به سرعت 312 کیلومتر بر ساعت می کند.نیازی به گفتن نیست که این خودرو بخاطر زرهی بودنش محبوب است و از لحاظ سوخت، مصرف بالایی دارد.

پرومبران در کل در 8 مدل تولید می شود که عبارتند از: آیرون دایموند (Iron Diamond)، آیرون ایکس-تال (Iron Xtal)، موناکو رد دایموند ادیشن (Monaco Red Diamond Edition)، بلک دراگون (Black Dragon)، بلک راشین (Black Russian)، گلد راشین (Gold Russian)، علاءالدین (Aladeen) و موناکو (Monako).

منبع: برترین ها

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند

ارسال دیدگاه