دانلود قسمت ۱۶ مسابقه آوای جادویی (قسمت شانزدهم 16 اوای جادویی)

تاريخ : 8 تیر

دانلود مسابقه برنامه ⭐ آوای جادویی قسمت ۱۶ ⭐ شانزدهم با لینک مستقیم ترافیک رایگان که دومین قسمت از مرحله نیمه نهایی آوای جادویی، بسیار هیجان انگیز و شروع رقابت درون گروهی داوران است. در این مرحله هنرجویان فینالیست های گروه رضا یزدانی و محمد معتمدی مشخص خواهند شد. شما عزیزان می توانید برای دانلود سریال آوای جادویی قسمت ۱۶ به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

دانلود آوای جادویی قسمت ۱۶ ( پنج شنبه ها ساعت ۸ صبح )

دانلود قسمت ۱۶ مسابقه آوای جادویی (قسمت شانزدهم 16 اوای جادویی), پورتال خبری فرهنگی گهر

 دانلود قسمت های قبلی آوای جادویی

درباره سریال آوای جادویی قسمت شانزدهم ۱۶

  • ژانر : خانوادگی
  • تاریخ انتشار: ۸ تیرماه ۱۴۰۲
  • کارگردان : –
  • تهیه کننده : محمد طهرانی
  • نویسنده : –
  • بازیگران : در مسابقه آوای جادویی محمد اصفهانی، رضا صادقی، محمد معتمدی و رضا یزدانی به عنوان داوران و مربیان این مسابقه، علیرضا افکاری به عنوان کارشناس هنری و علی اوجی به عنوان مجری این مسابقه به اجرا می پردازد.
  • خلاصه داستان قسمت شانزدهم ۱۶ برنامه آوای جادویی : اولین قسمت از مرحله دوم آوای جادویی، بسیار هیجان انگیز و شروع رقابت درون گروهی داوران است. در این مرحله هنرجویان هر گروه جهت رفتن به مرحله سوم به صورت دو به دو با یکدیگر به رقابت می‌پردازند
  • آوای جادویی یک رویداد و یک تریبون رسمی برای به تصویر کشیدن رقابتی سالم و معرفی استعدادهای خوانندگی کشور است و صرفا یک برنامه‌ی تولیدی با رویکرد سرگرمی نیست، بلکه تلاش می‌کند با نمایش به اشتراک گذاشتن تجربیات بزرگان موسیقی کشور، تبادل نظرات کارشناسی و آموزش‌ها و تمرین‌های کاربردی لازم ، علی‌رغم خلق لحظات متفاوت و جذاب برای بینندگان، روند رقابت شرکت کننده‌های مستعد را، هدفمندسازی نموده و قضاوت را در نهایت به مخاطبین واگذار نماید.
    در آوای جادویی استعداد‌های خوانندگی در سراسر کشور، که به هر دلیل امکان حضور در یک اتفاق موسیقیایی بزرگ و یکپارچه را نداشته‌اند از طریق فراخوان وارد مرحله راستی آزمایی شده و پس از اخذ رای مثبت مربی خود وارد مسابقه اصلی با سطح حرفه ای می شود.
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي