Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

مائده هژبری با تتلو به ترکیه رفت! / عکس

تاريخ : ۲۴ تیر
بازديد : 859

مائده هژبری دختری که به خاطر رقص کلیپ های رقصش دستگیر و اعترافات او در تلویزیون پخش شد حالا به همراه تتلو خواننده زیرزمینی در ترکیه دیده شده است!

تتلو با انتشار عکسی از خودش و مائده هژبری، دختر رقاصی که پس از اعتراف تلویزیونی اش معروف شد، از کنسرت مشترک در استانبول خبر داد.

عکس مائده هژبری با تتلو در ترکیه

799769 Gahar ir مائده هژبری با تتلو به ترکیه رفت! / عکس
 هنوز چند روز از پخش برنامه مستند بیراهه در صدا وسیما نگذشته و جنجال هایش تمام نشده که انتشار یک عکس در فضای مجازی همه را متحیر کرد.
عکسی که در استانبول گرفته شده نشان می داد مائده هژبری به همراه تتلو، خواننده زیر زمینی و حامی یکی از کاندیداها در انتخابات ریاست جمهوری، در حال قدم زدن هستند. دقایقی بعد تتلو عکس دیگری از خودش و دختر رقاصه منتشر کرد و تلویحا از اجرای کنسرت مشترک در استانبول خبر داد. این خبر به قدری عجیب بود که بسیاری حتی نسبت به برنامه مستند بیراهه هم شک کردند.
بخوانید :   زمان پخش برنامه وقتشه شبکه نسیم
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. شریفی

  تنها کسی که باید با بد حچابی دختران برخورد کنند خداوند متعال است ولی دیگر دختران چه گناهی دارند که باید زیبایی خود را از دست بدهند

 2. ذلیل بشن این اسید پاشا!انشاا.. سر شون قطع بشه…….

 3. ملکی

  دوستان به حرفهای رسانه های خارجی گوش نکنید که می خواهند بین ما تفرقه بیندازند
  اطلاعات ایران خیلی قوی هست انشااله می گیرند صد درصد

 4. محد رضا ریمی

  این حرکت یشرمانه که جز از کسی سر میزند که با نظام جمهوری اسلامی و مردم شریف و مسلمانایران سر نزاع و ستیز دارد این شص یا اشخاص به حتم از بیگانگان و غربزدگان نشات رفته اند و عنه الله علی لقوم الجاهل که این اشخاص مانند خوک میباشند و نمیتوانند چهره اسلام و مسلمین و همچنین قربانیان این حادثه بشدت تلخ را سیاه کنند و بگویند که در ایران با بی حجابی ما چنین رفتاری میکنیم

 5. علی

  واقعاکاربی شرمانه ای است وباعاملان بایدبه شدت برخوردشود

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي