مطالب پيشنهادي

عکس / زاینده رود جان تازه گرفت و چراغ سی و سه پل را روشن کرد

دسته بندي : اخبار,گوناگون
تاريخ : 7 نوامبر
بازديد : 1167

زاینده رو مجددا پس از ماهها جان تازه گرفت و چراغ سی و سه پل را روشن کرد

دریچه های سد زاینده رود که بعد از گذشت حدود چهار ماه مجددا بازگشایی شده بود، سبب شد تا دوباره مردم اصفهان جاری شدن رودخانه در شهرشان را به تماشا بنشینند. زاینده رود که از دو روز پیش راه خود را برای رسیدن به مزارع شرق اصفهان در پیش گرفته و راهی اصفهان شده بود، اکنون بعد از شهر درچه و بیشه ناژوان اصفهان، به ورودی اصفهان رسیده است.

همزمان با جاری شدن مجدد رودخانه در شهر اصفهان مردم اصفهان در مسیر آب قرار گرفته و از زنده شدن مجدد زاینده رود استقبال کردند. عکس‌های کاظم قانع عکاس ایرنا، فرزاد خبوشانی عکاس ایسنا، علی خدایی عکاس تسنیم و آزاده عزیزیان عکاس ایمنا از استقبال اصفهانی ها از زاینده رود را در زیر می بینید.
عکس / زاینده رود جان تازه گرفت و چراغ سی و سه پل را روشن کرد, جدید 99 -گهر عکس / زاینده رود جان تازه گرفت و چراغ سی و سه پل را روشن کرد, جدید 99 -گهر عکس / زاینده رود جان تازه گرفت و چراغ سی و سه پل را روشن کرد, جدید 99 -گهر عکس / زاینده رود جان تازه گرفت و چراغ سی و سه پل را روشن کرد, جدید 99 -گهر عکس / زاینده رود جان تازه گرفت و چراغ سی و سه پل را روشن کرد, جدید 99 -گهر عکس / زاینده رود جان تازه گرفت و چراغ سی و سه پل را روشن کرد, جدید 99 -گهر عکس / زاینده رود جان تازه گرفت و چراغ سی و سه پل را روشن کرد, جدید 99 -گهر عکس / زاینده رود جان تازه گرفت و چراغ سی و سه پل را روشن کرد, جدید 99 -گهر

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي