مطالب پيشنهادي

زوج های معروف هالیوود چطور با هم آشنا شدند؛عکس

دسته بندي : هالیوود
تاريخ : ۹ بهمن
بازديد : 2424

نحوه آشنایی هر زوجی متفاوت از دیگری است.

در این پست داستان آشنایی زوج های هالیوودی اینکه کجا و چگونه برای اولین بار همدیگر را ملاقات کرده اند را می خوانید.

در ادامه همراه ما باشید:

لیتون میستر و آدام برودی
1485700497 زوج های معروف هالیوود چطور با هم آشنا شدند؛عکس1485626986 زوج های معروف هالیوود چطور با هم آشنا شدند؛عکس

لیتون میستر و آدام برودی یکدیگر را در سال ۲۰۱۱ در مجموعه «The Oranges» ملاقات کردند اما رابطه آنها از دو سال بعد از این آشنایی، یعنی درست پس از فیلم برداری «Lift Partners» در سال ۲۰۱۳، آغاز شد.

 

زین مالک و جی جی حدید

1485663440 زوج های معروف هالیوود چطور با هم آشنا شدند؛عکس1485644296 زوج های معروف هالیوود چطور با هم آشنا شدند؛عکس

زین مالک در مصاحبه ای اعتراف کرد که جی جی حدید را در یکی از میهمانی های ویکتوریا سیکرت ملاقات کرده و از آنجا که او را در عکس ها دیده بود، شناخت سپس از او در خواست کرد تا برای آشنایی بیشتر با او قراری بگذارد. او می گوید: «جی جی واقعا دختر باهوشی است. او می داند که چگونه مستقل باشد و روی پای خودش بیاستد. اعتماد به نفس او نیز مرا جذب کرد. در یک کلمه، او بی نظیر است.»
 
مایلی سایرس و لیام همسورث
1485665214 زوج های معروف هالیوود چطور با هم آشنا شدند؛عکس1485623439 زوج های معروف هالیوود چطور با هم آشنا شدند؛عکس
1485638700 زوج های معروف هالیوود چطور با هم آشنا شدند؛عکس
در سال ۲۰۰۹ و هنگام فیلمبرداری «The Last Song» بود که این دو ستاره همدیگر را ملاقات کردند. رابطه آنها از آن زمان تا سال ۲۰۱۲ که نامزدی خود را اعلام کردند، ادامه داشت. اما گویا مشکلاتی بین شان بوجود آمد که مجبور شدند در سال ۲۰۱۳ به رابطه خود خاتمه دهند. اگر چه باز هم طاقت نیاوردند و در سال ۲۰۱۶ بار دیگر بهم روی آوردند.
جاستین تیمبرلیک و جسیکا بیل
1485623048 زوج های معروف هالیوود چطور با هم آشنا شدند؛عکس
جاستین تیمبرلیک و جسیکا بیل از طریق یکی از دوست های مشترک شان با هم آشنا شدند. جاستین می گوید: «من خیلی رسمی و سنتی و از طریق تلفن از جسیکا درخواست آشنایی بیشتر را کردم. من این کار را از پدر و پدربزرگم یاد گرفتم. از پشت تلفن جسیکا فقط صدای من را می شنوید و من تنها باید با حرف هایم روی او تاثیر می گذاشتم که البته کار سختی بود، اما در نهایت جواب بله را از او گرفتم.»
جنیفر آنیستون و جاستین تروکس
1485654326 زوج های معروف هالیوود چطور با هم آشنا شدند؛عکس
جنیفر آنیستون، جاستین تروکس را در فیلم « Tropic Thunder» ملاقات کرد. او اعتراف می کند: «به نظر من او بیش از حد مهربان و خوب است. البته این احساسی نبود که در نگاه اول به او داشتم، بلکه کاملا برعکس، او در نگاه اول انرژی منفی را به من منتقل کرد، درست شبیه قاتل های جانی ولی در واقع او بهترین انسانی است که در تمام عمرم دیده ام.»
میلا کونیس و آشتون کوچر
1485621558 زوج های معروف هالیوود چطور با هم آشنا شدند؛عکس
آتش عشق میان میلا کونیس و آشتون کوچر در صحنه ای رمانتیک در «۷۰s Shoe»  شعله ور شد اما آنها تا سال ۲۰۱۱ یعنی تا زمانی که آشتون کوچر از دمی مور و میلا از مکالی کالکین جدا شود، با هم ارتباطی نداشتند. میلا کونیس در مصاحبه ای اعتراف کرد: «اولین مردی که توانست قلب من را تسخیر کند، اوست.»
 سوفیا ورگارا و  جو مانگانیلو
1485698825 زوج های معروف هالیوود چطور با هم آشنا شدند؛عکس
جس فرگوسن مسبب آشنایی سوفیا ورگارا و جو مانگانیلو شد. او این دو را در یک میهمانی بهم معرفی کرد و می گوید: «جو من را صدا کرد و از من خواست تا شماره تلفن سوفیا را برایش بگیرم. من هم از سوفیا این درخواست را کردم، اگر چه جواب او در ابتدا منفی بود اما به سرعت نظرش تغییر کرد و من شماره آنها را با هم رد و بدل کردم.»
جینا دوان و چنینگ تیتوم
1485700748 زوج های معروف هالیوود چطور با هم آشنا شدند؛عکس1485624632 زوج های معروف هالیوود چطور با هم آشنا شدند؛عکس
رابطه عاشقانه جینا دوان و چنینگ تیتوم زمانی شعله ور شد که آنها با هم در فیلم «Step Up» بازی می کردند. آنها در سال ۲۰۰۵ با هم آشنا شده و در سال ۲۰۰۹ با هم ازدواج کردند و از آن زمان تا به حال لحظه ای هم از یکدیگر جدا نبوده اند.
کیم کارداشیان و کانیه وست
 1485718061 زوج های معروف هالیوود چطور با هم آشنا شدند؛عکس
کیم کارداشیان و کانیه وست از سالها قبل از ازدواج شان یکدیگر را می شناختند. کیم در سال ۲۰۰۴  دستیار برندی بود. در آن زمان برندی و کانیه وست در حال ضبط «Talk about our love» بودند که از این طریق با هم آشنا  و در سال ۲۰۱۴ با یکدیگر ازدواج کردند.
دیوید بکهام و ویکتوریا بکهام
1485639821 زوج های معروف هالیوود چطور با هم آشنا شدند؛عکس
دیوید بکهام درست از زمانی که ویکتوریا بکهام را در گروه «Spice Girl» دید، در ازدواج با او مصمم بود. ویکتوریا نیز از زمانی که دیوید بکهام در تیم فوتبال منچستر بازی می کرد، جذبش شده بود. ویکتوریا می گوید: «اگر بخواهم دیوید را با دیگر بازیکنان فوتبال مقایسه کنم، باید بگویم که در آن زمان ها همه فوتبالیست ها مجرد بودند و با هم خوش می گذراندند اما دیوید همیشه با خانواده اش بود و لبخندی گرم نیز بر لب داشت.» آنها در سال ۱۹۹۹ با هم ازدواج کردند.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي
تخفیفهای امروز دیجی کالاخـریـد
+