“بازی مرکب” پربیننده ترین سریال نتفلیکس!

تاريخ : 14 آبان

سریال کُره ای بازی مرکب در ژانر اکشن، ماجراجویی، درام با امتیاز ۸.۳ محصول سال ۲۰۲۱ می باشد که بتازگی از شبکه Netflix پخش شده است. این سریال به عنوان پر بیننده ترین سریال در صدر جدول پلتفرم نتفلیکس قرار گرفته است.

“بازی مرکب” پربیننده ترین سریال نتفلیکس!

“بازی مرکب” پربیننده ترین سریال نتفلیکس!, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

پدیده‌ ی جدیدی از کشور کره جنوبی دنیای سریال‌ها را در  نور دیده، در حالی که به تازگی نتفلیکس آماری از سریال‌های خودش ارائه داده و ۳ سریال «بریجرتون»، «لوپین» و «ویچر» در صدر لیست سریال‌های این پلتفرم هستند، حالا یک سریال کره‌ای شاید به زودی تمام این آثار را پشت سر بگذارد.
.
«بازی مرکب» با تم ترسناک و هیجانی خود شباهتی به آثاری مانند «بازی‌های گرسنگی» دارد. فیلم روایت گروهی از افراد به شدت مقروض و بدهکار در کره جنوبی که به داخل یک تورنمنت بازی‌های کودکان کشیده می‌شوند که عواقب بسیار مرگباری دارد و جایزه نهایی ۲۷ میلیون دلاری در انتها انتظار تنها یک نفر را می‌کشد بازی‌هایی از جمله: مجسمانه و تیله بازی و ورژن خشنی از گرگم به هوا!
.
تد ساراندوس مدیر عامل نتفلیکس گفته:«این سریال به طور حتم پرطرفدارترین سریال غیرانگلیسی ماست. و احتمال بسیار زیادی دارد که به پربازدیدترین سریال تاریخ نتفلیکس بدل شود.»

این آمار در حالی است که این سریال تنها ۴ روز است که منتشر شده. آمار نتفلیکس اما بر اساس این است که در ۲۸ روز اول انتشار چه میزان بازدید از یک سریال انجام می‌شود و فعلا فصل اول سریال بریجرتون با ۸۲ میلیون بازدید مقام اول را در دست دارد. استقبال بالای این سریال نشان قدرت روزافزون سریال های غیرانگلیسی در پلتفرم نتفلیکس دارد، قبلا هم استقبال از سریال هایی مانند «لوپین» و «سرقت پول» نتفلیکس را به شدت تشویق کرده که نگاهی ویژه به سرمایه گذاری در آثار غیرانگلیسی داشته باشد.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي