تعبیر خواب مستی ، تعبیر دیدن مستی در خواب

تعبیر خواب مستی و یا تعبیر دیدن مستی در خواب

تعبیر خواب مستی ، تعبیر دیدن مستی در خواب, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

منوچهر مطیعی تهرانی به طور کلی در مورد خورد شراب و مستی ناشی از آن می‌گوید: اگر در خواب ببینید که شراب می‌نوشید دو حالت دارد. چنانچه شراب را به نیت یک ماده سکر آور می‌خورید ارتکاب گناه و تحصیل مال حرام است و اگر به قصد تبرید و فرح و انبساط می‌نوشید اقدام خیر و تحصیل مال حلال است و نعمت و فراوانی.

تعبیر خواب مستی

ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر در خواب ببینی به خاطر خوردن شراب مست شده‌ای، تعبیرش این است که به اندازه‌ای که مست شده‌ای جاه و بزرگی به دست می‌آوری.
جابر مغربی گوید: دیدن مستی به خواب، چون از شراب است ترس بود به قدر مستی.
آنلی بیتون می‌گوید:
  • اگر در خواب احساس کنید در اثر افراط در مشروب خوردن مست کرده‌اید، علامت آن است که با جعل اسناد و دزدی و انجام اعمال غیراخلاقی، حرفه خود را از دست می‌دهید و خود را خوار و حقیر می‌سازید.
  • اگر در خواب در اثر خوردن شراب مست کنید، نشانه آن است که در تجارت و عشق شانس می‌آورید و در اهداف ادبی به مقامی قابل تحسین دست می‌یابید. این خواب نشانه کسب تجربه‌هایی در زمینه علم زیباشناسی است.
  • اگر در خواب ببینید که دیگران مست کرده‌اند، نشانه آن است که برای شما و دیگران اتفاق‌های بدی رخ خواهد داد.
  • مستی در هر شکلی، تعبیری اینگونه دارد که مردم در هر طبقه و موقعیتی که هستند باید اندیشه‌های خود را به سمت و سوی بهتری هدایت کنند.

تعبیر خواب مستی امام صادق

حضرت امام جعفر صادق فرماید: دیدن مستی بر چهار وجه است.
  1. مال حرام.
  2. توانگری.
  3. نقصان مال.
  4. ترس و بیم به قدر مستی.

تعبیر خواب آدم مست

هانس کورت مى‌گوید: دیدن آدم مست در خواب، نشانه‌ى این است که شما گوش یا مغزتان ایرادى دارد یا این که یک نفر باعث مزاحمت و ناراحتى شما شده است. اگر در خواب ببینید که مست هستید، اوقات خوبى خواهید داشت ولى این خوبى‌ها زودگذر مى‌باشند و اگر مردم را مست دیدى، بدانید که شما از لحاظ روحى، ناراحتى‌هایى را دارید.
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي