مطالب پيشنهادي

تعبیر خواب قلیان ، تعبیر قلیان کشیدن در خواب

تاريخ : 18 اکتبر
بازدید : 5741

تعبیر خواب قلیان و یا تعبیر قلیان کشیدن در خواب

تدخین و یا به اصطلاح دود کردن عملی است که می‌توان آن را به وسیله ابزار آلات مختلف مانند چپق، سیگار، توتن و تنباکو، کبریت و … دود را تولید و سپس استنشاق کرد.مطیعی تهرانی دیدن تمامی این ابزار آلات را در خواب نشانه غم، اندوه و تلخ کامی می‌داند. قلیان نیز از این قاعده مستثنی نبوده و در زمره مواردی که باعث ناراحتی بیننده خواب می‌گردد.

تعبیر خواب قلیان ، تعبیر قلیان کشیدن در خواب, جدید 1400 -گهر

تعبیر خواب قلیان

تعبیرگری می‌گوید: قلیان نماد و سمبل تخریب است. تخرییبی که در طول زمان و به صورت تدریجی رخ خواهد داد و زندگی را به مرگ تبدیل می‌کند. به طور کلی قلیان نشان دهنده عادت‌هایی است که گام به گام و بسیار آرام و تدریجی زندگی را به نیستی می‌کشانند.

تعبیر خواب قلیان کشیدن

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: چنانچه در خواب ببینید که قلیان می‌کشید و اهل کشیدن قلیان نباشید گرفتار ناراحتی فکر و خیال می‌شوید.

تعبیر خواب تعارف کردن قلیان

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: اگر ببینید دیگران قلیان می‌کشند و به شما تعارف می‌کنند ولی شما از دود کردن آن ابا و اکراه دارید مشکلی پیش می‌آید که دیگران عامل آن هستند و شما هم گرفتار آن می‌شوید. اگر با رغبت قلیان را بگیرید و بکشید خودتان نیز مسئول و مقصر خواهید بود.

تعبیر خواب قلیان چاق کردن

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: اگر در خواب ببینید که قلیان چاق می‌کنید دست به کاری می‌زنید که غم می‌آورد. روی هم رفته قلیان تلخ کامی است اما بلا و مصیبت نیست.
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي