X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

اکرم محمدی امینی نابغه بیلیارد و اسنوکر /عکس

دسته بندي : ورزش,ویژه های ورزش
تاريخ : ۲۲ آبان
بازديد : 1359

در ایران ورزش بیلیارد به یک ورزش مردانه تبدیل شده است اما اکرم محمدی امینی اولین دختری است که به این رشته ورزشی فعالیت دارد و موفقیت زیادی را کسب کرده است. در این مطلب عکس هایی از اکرم محمدی امینی نابغه بیلیارد و اسنوکر را برای شما عزیزان منتشر می کنیم.

اکرم محمدی امینی نابغه بیلیارد و اسنوکر ایرانی است که با ۲۸ سال سن سه بار قهرمان کشور شده است. او علاوه بر فعالیت در این رشته در رشته هایی چون بسکتبال، شنا، غواصی و نجات غریق هم دارای تجربه است. محمدی امینی از دوران کودکی علاقه فوق العاده زیاد به رشته بیلیارد داشت. این خانم جوان در حال حاضر دانشجوی رشته تربیت بدنی است و علی رغم فعالیت تحصیلی، خودش را برای تورنمنت های داخلی و خارجی پیش رو آماده می کند.

او در مسابقات داخلی موفق به کسب ۳ مدال طلای بانوان در شاخه اسنوکر شده و در حال حاضر سخت در حال تمرین و تلاش است تا در آینده بتواند برای کشور ایران در مسابقات برون مرزی مدال کسب کند.

بخوانید :   زمان بازی رئال و یوونتوس یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا

spectacular images of the girl genius billiards iran copy اکرم محمدی امینی نابغه بیلیارد و اسنوکر /عکس spectacular images of the girl genius billiards iran1 copy اکرم محمدی امینی نابغه بیلیارد و اسنوکر /عکس spectacular images of the girl genius billiards iran2 copy اکرم محمدی امینی نابغه بیلیارد و اسنوکر /عکس spectacular images of the girl genius billiards iran3 copy اکرم محمدی امینی نابغه بیلیارد و اسنوکر /عکس spectacular images of the girl genius billiards iran4 اکرم محمدی امینی نابغه بیلیارد و اسنوکر /عکس spectacular images of the girl genius billiards iran5 اکرم محمدی امینی نابغه بیلیارد و اسنوکر /عکس spectacular images of the girl genius billiards iran6 اکرم محمدی امینی نابغه بیلیارد و اسنوکر /عکس spectacular images of the girl genius billiards iran7 اکرم محمدی امینی نابغه بیلیارد و اسنوکر /عکس spectacular images of the girl genius billiards iran8 اکرم محمدی امینی نابغه بیلیارد و اسنوکر /عکس

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي