بیوگرافی هادی چوپان و همسرش + عکس همسر و فرزندان

بیوگرافی هادی چوپان و همسرش، را در این بخش مشاهده خواهید کرد. هادی چوپان قهرمان پرورش اندام و قهرمان مسابقات مستر المپیاست. اخیرا وی قهرمان پرورش اندام جهان شد و جایزه خود را از دست بازیگر و ورزشکار معروف، آرنولد شوارتزنگر دریافت کرد. از این رو در این بخش از گهر می خواهیم شما را با  این ورزشکار خوش اخلاق و موفق ایران و دنیا آشنا کنیم.

بیوگرافی هادی چوپان و همسرش + عکس همسر و فرزندان

بیوگرافی هادی چوپان و همسرش

هادی چوپان در 4 مهر ماه 1366 (1987 ,September  26) در یک خانواده پرجمعیت هفت نفره به دنیا آمد. هادی دوران کودکی تا جوانی خود را در روستای اَبنُو، شهرستان سپیدان واقع در استان فارس گذراند و در دوران نوجوانی به دلیل مشکلات مالی خانواده مجبور شد تحصیلات خود را رها کند و به همراه برادر بزرگترش حسن به گچکاری مشغول شود. اما همین برادر بزرگ از همان ابتدا مشوق اصلی هادی در راه رسیدن به قهرمانی بود. هادی چوپان قبل از شروع فعالیت حرفه ای خود در دنیای بدنسازی گچکار و بنا بوده است.

همسر هادی چوپان اهل کجاست؟

هادی چوپان متاهل است و صاحب سه فرزند (1 دختر و 2 پسر) به نام های حافظ، نادیا و سورنا می باشد. همسر هادی چوپان اصالتا اهل سپیدان استان فارس است و هرگز نامی از او در اینترنت منتشر نشده است و اطلاعاتی در دسترس نیست.

بیوگرافی هادی چوپان و همسرش + عکس همسر و فرزندان

عکس همسر هادی چوپان و فرزندانش

محمدحافظ چوپان (بزرگترین پسر هادی چوپان) 13 تیرماه 1384 در شهر قزوین متولد شد و از همان دوران کودکی همراه پدرش به باشگاه‌ های بدنسازی می‌ رفت. محمد حافظ علاقه زیادی به بدنسازی داشت و شروع به فعالیت در این رشته کرد تا اینکه توانست در سال 1399 با کسب عنوان قهرمانی در مسابقات پرورش اندام نوجوانان ایران وارد دنیای حرفه‌ ای این ورزش شود. او در سال 1401 نیز با قهرمانی در مسابقات پرورش اندام جوانان ایران نشان داد که استعداد زیادی در این رشته دارد.

با توجه به علاقه و پشتکار محمد حافظ چوپان پیش‌ بینی می شود او به موفقیت‌ های بزرگی در دنیای پرورش اندام دست یابد. البته باید بدانید پدرش بزرگترین حامی و مشوق او در این راه است و قطعا بهترین راهنمایی ها را برای رسیدن به قله های بلندتر خواهد کرد.

بیوگرافی هادی چوپان و همسرش + عکس همسر و فرزندان

افتخارات هادی چوپان

حضور چوپان در مستر المپیا 2019 نقطه عطفی در زندگی او بود که با بدستن آوردن مقام سوم و کسب مدال برنز در این مسابقات به شهرت جهانی دست یافت و نام خود را در تاریخ بدنسازی ایران جاودانه کرد. او از سال 2019 تا 2022، چهار سال متوالی در مستر المپیا شرکت کرد و در هر دوره توانست عناوین مختلف و پرافتخاری را از آن خود کند. این موفقیت‌ های پیاپی، هادی را به یکی از بزرگترین بدنسازان تاریخ ایران و جهان تبدیل نمود. البته لازم به ذکر است قبل از هادی چوپان فقط یک نفر توانسته بود به این جایگاه برسد و او کسی نبود جز بیت الله عباس پور که یک بار به مقام هفتم مسترالمپیا رسیده بود.

مسابقات مستر المپیا حرفه‌ ای 2022، معتبرترین رویداد بدنسازی جهان از 24 تا 27 آذر 1401 در سالن Zappos شهر لاس‌ وگاس آمریکا برگزار شد. هادی چوپان همچون سال‌ های قبل در این دوره از رقابت‌ ها حضور داشت و با کسب مقام چهارم قهرمانی افتخاری دیگر را برای ایران رقم زد.

چوپان در سال 2022 بالاخره مدال طلا و قهرمانی مستر المپیا را از ان خود کرد و در اقدامی پرافتخار این قهرمانی را تقدیم به زنان ایران نمود. او پیش از این، سه سال متوالی در مسابقات مستر المپیا شرکت کرده بود ولی در این سال به مهترین و بزرگترین آرزوی خود رسید و برای همیشه نام خود را در تاریخ بدنسازی ایران و جهان ثبت کرد.

هادی با نام مستعار “گرگ ایرانی” شناخته می شود و همه او را با این نام خطاب می کنند. او در سال 2020 نیز مقام چهارم مسترالمپیا را کسب کرده بود و پیش از آن نیز موفق به دریافت جایزه “قهرمان مردم” شده بود.

مدال های هادی چوپان

15 مدال طلا در استان فارس و استان تهران

6 مدال کشوری (3 طلا، 2 نقره و 1 برنز)

مدال نقره جهانی در سال 2012

مدال طلای آسیا در سال 2013

اوورال آسیا در سال 2013

مدال طلای جهان در سال های 2013، 2014 و 2015

مدال طلای اورال مستر المپیا در سال 2017

مدال نقره مسابقات شروکلاسیک در سال 2017

مدال نقره مسابقات گرند پری در سال 2017

مدال نقره مسابقات سان مارینو در سال 2017

مدال نقره دبی اکسپو در سال 2018

مدال طلای مسابقات مستر المپیا کشور پرتغال در سال 2018

مدال طلای مسابقات گرند پری کره جنوبی در سال 2018

مدال طلای مسابقات ونکوور پرو کانادا در سال 2019

مدال برنز مستر المپیا در سال 2019

مقام چهارم مستر المپیا در سال 2020

مدال برنز مستر المپیا در سال 2021

مدال طلا مستر المپیا در سال 2022

مرد سال ورزش ایران در سال 1401

مدال نقره مستر المپیا در سال 2023

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه