دانلود فیلم خارجی رایگان

زمان پخش و تکرار زندگی پس از زندگی ۱۴۰۲

تاريخ : 26 مارس

برنامه محبوب زندگی پس از زندگی که از شبکه ۴ پخش می شود امسال هم طبق روال گذشته با اجرای عباس موزون پخش می گردد. در ادامه زمان پخش برنامه زندگی پس از زندگی و تکرار این برنامه را مشاهده می کنید.

زمان پخش و تکرار برنامه زندگی پس از زندگی

 

زمان پخش و تکرار زندگی پس از زندگی ۱۴۰۲, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

زمان پخش برنامه زندگی پس از زندگی 

هر روز حوالی ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه چهار ۴

زمان تکرار زندگی پس از زندگی 

روز بعد در ساعت های ۱:۰۰ بامداد و ۱۲:۱۵ ظهر 

 

برنامه زندگی پس از زندگی تهیه شده توسط عباس موزون، که در آن به بررسی مفهوم مرگ و زندگی پس از مرگ می‌پردازد. این برنامه شامل مجموعه‌ای از گفتارها و مصاحبه‌هایی است که موزون با افرادی از جمله دکترها، روانشناسان، محققان و افرادی که تجربه مرگ مغزی را داشته‌اند، داشته است.

در این برنامه موزون به بررسی مفهوم مرگ و زندگی پس از مرگ می‌پردازد و به این سوالات پاسخ می‌دهد که آیا زندگی پس از مرگ واقعی است؟ آیا ما بعد از مرگ به جای دیگری می‌رویم؟ آیا ما بعد از مرگ با افراد دیگری که در گذشته مرده‌اند ملاقات می‌کنیم؟

عباس موزون در این برنامه به بررسی تجربیات افرادی که تجربه مرگ مغزی داشته‌اند، می‌پردازد و به این نتیجه می‌رسد که زندگی پس از مرگ واقعی است و ما بعد از مرگ به جای دیگری می‌رویم. او همچنین به بررسی تجربیات افرادی که با ارواح و روح‌ها ملاقات کرده‌اند می‌پردازد و به این نتیجه می‌رسد که این تجربیات نشان می‌دهد که زندگی پس از مرگ واقعی است و ما بعد از مرگ به جای دیگری می‌رویم.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي