چرا قسمت اکتیویتی اینستاگرام کار نمیکنه

اینستاگرام یک قابلیت به نام Your Activity دارد که نشان دهنده میزان استفاده از برنامه در طول روز می باشد. اما چرا قسمت اکتیویتی اینستاگرام روی برخی گوشی ها کار نمیکند . در ادامه بخوانید

چرا قسمت اکتیویتی اینستاگرام کار نمیکنه

چرا قسمت اکتیویتی اینستاگرام کار نمیکنه, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

 این ویژگی در حال حاضر برای هر دو سیستم عامل iOS و Android وجود دارد . اگر گزینه اکتیویتی غیر فعال باشد ، از آخرین نسخه اینستاگرام ، اطمینان حاصل کنید.

جهت فعال سازی اکتیویتی اینستاگرام مراحل زیر را انجام دهید

۱ – در اینستاگرام به قسمت پروفایل بروید از قسمت بالا سمت راست سه خط افقی ضربه بزنید و سپس گزینه “Your Activity” یا (فعالیت شما) را خواهید دید . اگر این گزینه برای شما غیر فعال باشد ، باید اینستاگرام خود را آپدیت کنید و سپس مجدد امتحان کنید.

چرا قسمت اکتیویتی اینستاگرام کار نمیکنه, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

۲ – هنگامی که گزینه “Your Activity” را انتخاب می کنید ، به شما نشان می دهد که به طور متوسط ​ چه مقدار زمان در اینستاگرام سپری کرده اید .

۳ – هر نوار عمودی مربوط به زمان صرف شده در یک روز خاص است . اگر روی نوار ضربه بزنید و نگه دارید ، به شما نشان خواهد داد که چه مقدار زمان در Instagram مربوط به آن روز سپری کردید.

۴ – برای محدود کردن مقدار زمانی که در Instagram صرف می کنید ، گزینه Set Daily Reminder یا « تنظیم روزانه یادآوری »  را در زیر نمودار فعالیت ، انتخاب و مدت زمانی که می خواهید از Instagram استفاده کنید را انتخاب و  روی تنظیم یادآوری ضربه بزنید.

چرا قسمت اکتیویتی اینستاگرام کار نمیکنه, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

** همچنین می توانید تنظیمات اعلان های اینستاگرام خود را از گزینه تنظیمات اعلان ها ، این صفحه مدیریت کنید.

هنگامی که شما از زمان فعالیت اختصاص یافته بیشتر استفاده کنید ، به عنوان مثال، شما Instagram را برای مدت طولانی تر از آنچه که در یادآوری روزانه تنظیم کرده اید استفاده کرده اید، یک هشدار روی صفحه نمایش به شما می گوید که چقدر زمان در اینستاگارم صرف کرده اید .

شما می توانید آن را رد کنید و اگر می خواهید، از Instagram استفاده کنید. این قصد ندارد شما را از برنامه خارج کند. شما همچنین می توانید زمان یادآوری را از هشدار اگر نیاز دارید ویرایش کنید.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي