دانلود فیلم خارجی رایگان

اهمیت لباس زیر زنانه در ورزش

دسته بندي : معرفی بازار
تاريخ : 18 ژانویه

همانطور که برای رفتن به یک مهمانی، عروسی و… نیاز به یک لباس زیر زنانه مناسب و متناسب با آن مکان دارید، برای ورزش نیز باید از یک لباس زیر ورزشی مناسب استفاده کنید. اهمیت لباس زیر زنانه در ورزش زیاد است. از همین رو باید در طول ورزش و یا فعالیت‌های سنگین از لباس‌هایی استفاده نمایید که موجب احساس ناراحتی یا کلافگی در شما نشوند. در ادامه‌ی این مقاله با ما همراه باشید تا با اهمیت لباس زیر زنانه در ورزش آشنایی بیشتری پیدا کنید.

اهمیت لباس زیر زنانه در ورزش, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

ویژگی‌های لباس زیر زنانه در ورزش

مهم‌ترین ویژگی‌های لباس زیر زنانه در ورزش باید متناسب با میزان درجه حرارت و جنس لباس مشخص شوند. هر ورزشی نیاز به لباس زیر متفاوتی دارد. فرد باید متناسب با درجه حرارت محیط و میزان تعریق در ورزش مد نظر لباس زیر مناسب خود را انتخاب نماید. باید بدانید که استفاده از لباس زیرهای معمولی نیز برای فعالیت‌های ورزشی مناسب نیست. در ادامه شما را با لباس زیر متناسب با هر نوع ورزش آشنا خواهیم کرد.

مناسب‌ترین لباس زیر زنانه در ورزش پیلاتس و یوگا

اهمیت لباس زیر زنانه در ورزش پیلاتس و یوگا بسیار بالا و ضروری است. مناسب‌ترین لباس زیر زنانه در ورزش پیلاتس و یوگا، لباسی است که فعال، راحت و دارای کشش کافی باشد. لباس زیری که در هنگام ورزش یوگا استفاده می‌کنید، باید برای تحرک و فعالیت شما فضای کافی داشته باشد. بنابراین یک سوتین ورزشی یا یک نیم‌تنه با فشار متوسط و سبک وزن، می‌تواند گزینه مناسبی برای این ورزش‌ها باشد. سوتین‌های ورزشی معمولا دارای پدهای متحرک هستند و از بندهای تزیینی یا باریک در دوخت آن‌ها استفاده نمی‌شود.

لباس زیر مناسب برای اسب سواری و دوچرخه سواری

اهمیت لباس زیر زنانه در ورزش، حتی درباره ورزش‌های شدیدتری مانند دوچرخه سواری، اسب سواری، اسکی، وزنه برداری و… نیز به چشم می‌خورد. برای ورزشی مانند دوچرخه سواری بهتر است از لباس زیرهای با حمایت متوسط استفاده شود و در مقابل برای ورزش‎های شدیدتری مانند اسب سواری و دویدن از لباس زیرهایی با حمایت شدید استفاده شود.

لباس زیرهای با حمایت شدید و بالا دارای یقه بلندتر و بندهای پهن‌تر هستند که موجب مقاومت و حمایت بیشتر در برابر حرکت‌های ناگهانی در ورزش‌های با شدت بالا می‌شوند.

انواع سوتین‌های با حمایت بالا

۱- سوتین‌های کپسولی

سوتین‌های کپسولی دارای دو فنجان مانند یک سوتین معمولی هستند، اما با پشتیبانی و حمایت بیشتر.

۲- سوتین‌های فشاری

سوتین‌های فشاری گزینه مناسبی برای زنان با سینه کوچکتر هستند.

اهمیت لباس زیر زنانه در تمرینات معمولی

شاید برای شما جالب باشد که بدانید حتی در ورزش‌ها و تمرینات ساده و معمولی نیز پوشش مناسب لباس زیر از اهمیت بالایی برخوردار است. بهترین لباس زیر برای انواع ورزش‌های ساده تا پیچیده، از جنس نخ یا پنبه هستند که رطوبت را جذب می‌کنند. بهتر است در ورزش‌های معمولی از نیم‌تنه و لباس زیرهای تنگ‌تر استفاده نمایید تا از بدن شما بیشتر محافظت نمایند.

به طور کلی لباس زیری برای ورزش مناسب است که سبک و خنک باشد و اصلا متوجه پوشیدن آن نشوید.

جنس مناسب لباس زیر ورزشی

اهمیت لباس زیر زنانه در ورزش از نظر جنس نیز بسیار ضروری است. بنابراین پوشیدن لباس زیر با جنس مناسب که از عرق و رطوبت جلوگیری کند و آن را جذب نماید از اهمیت بالایی برخوردار است. جنس نخ پنبه رطوبت را در خود نگه می‌دارد و منجر به عفونت‌های قارچی و خارش می‌شود. جنس پشم یا پارچه‌های ضدمیکروبی، می‌توانند عرق و رطوبت را از قسمت‌های حساس بدن دور کنند و عرق سوز شدن ران را به حداقل برسانند. همچنین جنس لباس زیر بامبو، عرق را دفع می‌کند و ایجاد بو در لباس زیر را تا حد امکان کاهش می‌دهد.

جمع‌بندی

همانطور که گفته شد اهمیت لباس زیر زنانه در ورزش نیز مانند اهمیت آن در سایر مجالس است. همانطور که برای استفاده روزمره، مهمانی‌ها و… انواع مختلف لباس زیر را استفاده می‌کنید؛ در هنگام ورزش نیز باید از لباس زیر متناسب با نوع ورزش خود استفاده نمایید.

می توانید برای خرید انواع لباس زیرهای نخی زنانه به وب سایت نوین ساکس مراجعه نمایید.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي