استایل زنانه با استفاده از اکسسوری طلا

دسته بندي : معرفی بازار
تاريخ : 24 مهر

از قدیم تاکنون طلا محبوبیت زیادی در بین افراد داشته و از آن برای ساخت انواع زیورآلات و جواهرات استفاده می‌کردند. اصطلاحاً به این زیورآلات که تنوع گسترده‌ای دارند «اکسسوری طلا» می‌گویند. از مهم‌ترین اکسسوری‌های طلا می‌توان به گوشواره، دستبند و گردنبند اشاره کرد. در دنیای مد و فشن اکسسوری طلا اهمیت زیادی پیدا کرده است. شما طرفدار چه سبکی هستید؟ ما ۲۰ استایل زنانه با استفاده از اکسسوری طلا را به شما یاد خواهیم داد.

استایل زنانه با استفاده از اکسسوری طلا, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

حقانی یک مجموعه بزرگ طلا و جواهرات است که تنوع بی‌نظیری از زیورآلات و انواع طلا مانند شمش طلا  را ارائه داده است. هر اکسسوری متناسب با استایل‌تان را از این فروشگاه تهیه کنید؛ همچنین خرید آنلاین طلا از سایت حقانی بسیار کار راحتی است و با چند کلیک ساده می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید.

 

معرفی ۲۰ استایل زنانه با استفاده از اکسسوری طلا

هر اکسسوری را نمی‌توان با هر پوششی ست کرد. زیورآلاتی که برای یک استایل رسمی انتخاب می‌کنید با استایل اسپرت کاملاً فرق می‌کنند. در ادامه به معرفی ۲۰ استایل زنانه با استفاده از اکسسوری طلا می‌پردازیم.

اکسسوری مناسب با لباس‌های یقه گرد

لباس‌های یقه گرد دو دسته هستند. دسته اول یقه گرد باز و دسته دوم یقه گرد بسته. اگر یقه شما باز است یک گردنبند با آویز زیبا را تا خط یقه خود انتخاب کنید. برای یقه گرد بسته گردنبندهای بلند جذاب‌تر است؛ اما استفاده از گردنبندهای کوتاه هم هیچ مانعی ندارد.

بهترین استایل برای لباس یقه اسکی

برای ست کردن اکسسوری با یقه اسکی بهتر است از گردنبندهای بلند به همراه گوشواره‌های میخی یا قلابدار استفاده کنید؛ همچنین استفاده از زنجیرهای بلند جلوه زیبایی به این مدل یقه می‌بخشد. در این استایل استفاده از گوشواره‌های بلند و درشت از جذابیت شما کم می‌کند.

استایل زنانه با استفاده از اکسسوری طلا, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

اکسسوری مناسب یقه دکلته

برای این لباس از اکسسوری‌هایی استفاده کنید که توجهات را به سمت بازو و گردن شما جلب کند؛ به‌عنوان‌مثال استفاده از گردنبندهای چوکر و چسبیده به گردن یا گردنبندهای نگین دار انتخاب درستی هستند. توجه کنید که گردنبند شما زیاد شلوغ نباشد. استفاده از گردنبندهای دولایه در این مدل یقه زیبایی شما را دوچندان می‌کند.

گردنبند مناسب یقه کج

برای لباس‌هایی که یقه کج دارند گردنبندهای چند رشته‌ای یک انتخاب هوشمندانه است؛ البته می‌توانید متناسب با سلیقه خود از مدل چوکر هم استفاده کنید.

اکسسوری مناسب لباس پشت باز

هنگامی که لباس مجلسی شما پشت باز است استفاده از اکسسوری که جذابیت پشت لباستان را افزایش دهد گزینه بهتری است. استفاده از یک جفت گوشواره قطره‌ای با این استایل جذابیت شما را به اوج می‌رساند.

اکسسوری مناسب با لباس‌های یقه ۷

اگر لباس شما یقه هفت یا دلبری دارد به سراغ گردنبندهای بلند بروید. در این استایل طول گردنبند باید کمی بلندتر از خط یقه باشد. برای یقه‌های ساده گردنبندهای شلوغ و پرکار مناسب‌تر است؛ اما اگر یقه شما طرح شلوغی دارد از گردنبندهای ساده استفاده کنید.

بهترین اکسسوری برای یقه هالتر

نیازی به استفاده از گردنبند برای لباس یقه هالتر نیست؛ به‌جای آن می‌توانید از یک جفت گوشواره با طرح زیبا یا دستبند طلا استفاده کنید. اگر می‌خواهید از گردنبند استفاده کنید بهتر است که ظریف باشد.

اکسسوری مناسب برای لباس‌های بدون بند

لباس‌های بدون بند تمرکز را به سمت صورت می‌برند؛ بنابراین می‌توانید از اکسسوری گردنبند و گوشواره برای این استایل استفاده کنید. اگر گردنبند شما پرکار و شلوغ است گوشواره خود را ساده و ظریف انتخاب کنید و اگر گوشواره شما دارای نقش و نگار زیادی است به سراغ گردنبندهای ظریف بروید.

اکسسوری مناسب یقه قلبی

اگر به دنبال یک ظاهر خیره کننده با لباس یقه قلبی هستید، می‌توانید از یک گردنبند کوتاه و ظریف تا بالاتر از خط یقه استفاده کنید.

اکسسوری مناسب برای لباس مجلسی ساده

برای لباس مجلسی ساده بهترین اکسسوری «یک ست کامل طلا و جواهر» است. ست کامل شامل گوشواره، گردنبند و دستبند می‌شود.

اکسسوری مناسب لباس‌های شلوغ

اگر لباس مجلسی شما دارای طرح‌های شلوغ مانند گل گلی، خالدار یا راه‌راه است سراغ اکسسوری‌های ظریف بروید؛ برای مثال استفاده از گوشواره‌های میخی یا حلقه‌ای کوچک همراه با یک زنجیر ساده و دستبند با این لباس بسیار متناسب است.

استایل زنانه با استفاده از اکسسوری طلا, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

اکسسوری مناسب لباس مجلسی بلند چاکدار

این لباس به خودی خود جذاب است و نیاز به اکسسوری زیادی ندارد و تنها یک جفت گوشواره بلند کافی است. گوشواره‌ها تنوع زیادی دارند و می‌توانید متناسب با سلیقه خود آن‌ها را انتخاب کنید. از محبوب‌ترین مدل‌های بلند گوشواره می‌توان به بخیه‌ای، لوستری یا آویز اشاره کرد.

اکسسوری مناسب ماکسی

برای درخشیدن در ماکسی انتخاب یک ست پرکار و ضخیم را فراموش نکنید؛ همچنین استفاده از دستبندهای ظریف در کنار ساعت مچی استایل شما را زیباتر می‌کند.

اکسسوری مناسب برای استایل روزمره

بهترین اکسسوری برای استایل کژوال یک جفت گوشواره ساده با دستبند است. گوشواره‌های ساده و بدون تزیینات را انتخاب کنید. مدل ایر کاف با سبک مدرن بسیار جذاب است. در این استایل شما می‌توانید از انگشتر یا گردنبند متناسب با سلیقه‌تان هم استفاده کنید.

اکسسوری مناسب برای استایل کلاسیک

برای طرفداران سبک کلاسیک استفاده از اکسسوری‌های اصیل و ساده انتخاب مناسبی است. در این سبک بیشتر جواهرات نگین‌دار به چشم می‌خورد. برای کامل کردن این استایل می‌توانید از یک جفت گوشواره ساده به همراه انگشتر حلقه استفاده کنید.

اکسسوری مناسب لباس‌های پوشیده

اگر از یک کت یا شومیز استفاده می‌کنید و یقه آن را کمی باز گذاشتید، گردنبند کوتاه بهترین انتخاب است؛ البته باید برای لباس‌هایی که یقه آن کاملاً بسته است گردنبندهای بلند را انتخاب کنید.

اکسسوری مناسب برای لباس‌های سرهمی

اگر از لباس سرهمی استفاده می‌کنید یک جفت گوشواره حلقه‌ای بزرگ به همراه چند النگو جلوه بی‌نظیری به شما می‌دهد.

اکسسوری مناسب برای تیشرت و تیپ اسپرت

بهترین اکسسوری برای تیشرت گردنبندهای رولباسی با آویزهای درشت است؛ البته می‌توانید از زنجیرهای بلند هم استفاده کنید. گوشواره حلقه‌ای یا میخی تکمیل کننده استایل شما در تیپ اسپرت خواهد بود.

اکسسوری مناسب لباس‌های روشن و تابستانه

در فصل تابستان استفاده از لباس‌های روشن بسیار مرسوم است. یک پابند زیبا در کنار لباس‌های روشن کرمی، سفید یا رنگ‌های نود به همراه یک صندل ست زیبایی بی‌نظیری را به ارمغان می‌آورد.

اکسسوری مناسب لباس‌های رسمی

برای داشتن استایل رسمی شیک یک انگشتر با طراحی لوکس انتخاب فوق‌العاده‌ای است. برای کامل کردن این جذابیت می‌توانید یک جفت گوشواره ساده و یک گردنبند ظریف را به استایل خود اضافه کنید.

استایل زنانه با استفاده از اکسسوری طلا, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

چند نکته مهم در ست کردن گردنبند با استایل خود

حالا که ۲۰ استایل زنانه با استفاده از اکسسوری طلا را یاد گرفتید بهتر است چند نکته جزئی اما تاثیر گذار در این زمینه را هم بدانید. عوامل زیادی مانند مدل صورت و گردن، رنگ پوست، رنگ و طرح لباس و مکان مورد استفاده در استایل شما و انتخاب اکسسوری تأثیرگذار است.

  1. اگر صورت چاق و گردن کوتاه دارید سراغ گردنبندهای کوتاه نروید؛ یک گردنبند بلند و زیبا تمرکز را به‌جای گردن به سمت ترقوه و آویز شما می‌برد.
  2. برای افرادی که پوست سرد دارند، طلای سفید جذابیت بیشتری دارد؛ کسانی که رنگ پوست‌شان گرم است، استفاده از طلای زرد یا رزگلد مناسب‌تر است. افرادی که رنگ پوست‌شان خنثی است هم می‌توانند از هر رنگ زیورآلاتی استفاده کنند.
  3. سنگ‌های زینتی جواهرات را با رنگ لباستان ست کنید؛ برای مثال اگر رنگ لباس شما آبی است، از جواهرات فیروزه استفاده کنید.
  4. برای محیط‌های رسمی گوشواره‌های کلاسیک را انتخاب کنید و برای موقعیت‌های دوستانه مدل‌های فانتزی بهتر است.

به خاطر داشته باشید زیبایی در حفظ تعادل است؛ لذا در استفاده از اکسسوری افراط نکنید. 

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي