دانلود فیلم خارجی رایگان

نحوه اتصال هندزفری بلوتوث به گوشی سامسونگ

تاريخ : 14 آوریل

در این پست از گهر به بررسی شیوه اتصال هندزفری بلوتوث به گوشی سامسونگ خواهیم پرداخت. هندزفری بلوتوثی همانطور که از اسم آن پیداست با بلوتوث به راحتی به هر مدل از گوشی های همراه متصل می شود و دیگر نیاز به سیم رابط نیست. این نسل از هندزفری ها به سادگی با گوشی شما همگام سازی (pair) می شوند. در ادامه این پست می توانید با آموزش آسان اتصال این هندزفری ها با ما همراه باشید.

چگونگی اتصال هندزفری بلوتوثی به گوشی سامسونگ

نحوه اتصال هندزفری بلوتوث به گوشی سامسونگ, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

زمانی که قصد اتصال هدفون بیسیم به گوشی سامسونگ را دارید، ابتدا باید نحوه اتصال در آن هدفون را مورد بررسی قرار دهید. به طور کلی این انواع هندزفری برای همگام سازی در ساده ترین حالت انجام می شوند. برخی از هندزفری های بلوتوثی با سیم شارژ، شارژ می شوند و برخی دیگر در جعبه شارژرشان به صورت خودکار شارژ می شوند.

هدفون هایی که با سیم شارژ می شوند، عموما کلید روشن خاموش روی آن ها تعبیه شده است. به همین جهت برای این که این هدفون ها را به گوشی سامسونگ متصل کنید، ابتدا باید آن را روشن کنید.

چگونه هندزفری بلوتوث را به گوشی سامسونگ متصل کنیم؟

بسته به مدل هدفون، ممکن است نیاز به نگه داشتن دکمه ای برای نمایش هدفون در بلوتوث دستگاه ها باشد. برخی از هدفون ها برای Discoverable شدن نیاز به فشردن دکمه یا فعال کردن دکمه ای دارند و برخی دیگر به محض روشن شدن به این حالت در می آیند.

پس از آن که هدفون به این حالت درآمد، به بخش تنظیمات گوشی سامسونگ خود رفته و در آن جا در قسمت اتصالات، به قسمت بلوتوث بروید. در این قسمت نام هدفون مورد نظر باید نمایش داده شده باشد. آن را انتخاب کرده و به این صورت، هدفون با گوشی همگام سازی می شود.

نحوه اتصال هندزفری بلوتوث به گوشی سامسونگ, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

در هدفون هایی که در جعبه خود شارژ می شوند عموما در همان لحظه خارج شدن از جعبه شارژ، Discoverable شده و می توان اتصال به آن ها را انجام داد. توجه داشته باشید که برخی از این هدفون ها پس از مدتی اگر اتصالی رخ ندهد، به حالت خاموش تغییر پیدا می کنند. به همین جهت ممکن است مجددا نیاز باشد آن ها را در جعبه شارژ قرار داده و پس از ۱۰ ثانیه خارج نمایید. سپس مجددا آن ها را در گوشی سامسونگ مورد بررسی قرار دهید. برای اتصال این گوشی ها نیز پس از خارج کردن هدفون از جعبه شارژ آن، به بخش تنظیمات گوشی سامسونگ رفته و در آن جا به بخش بلوتوث بروید. سپس در این بخش، نام هدفون را انتخاب کرده و همگام سازی را انجام دهید.

نکات مهم درباره اتصال هدفون بلوتوث به گوشی سامسونگ

هدفون های بلوتوث تکنولوژی های جدیدی هستند که طرفداران زیادی را به خود جذب کرده اند. این هدفون ها توسط شرکت های مختلفی تولید و عرضه می شوند. هر کدام از شرکت ها به نوعی هدفون هایشان را طراحی کرده اند. تنظیمات هدفون ها در مدل های مختلف می تواند متفاوت باشد.

در ادامه برخی نکات مهم درباره اتصال هدفون بلوتوث به گوشی سامسونگ را مورد بررسی قرار داده ایم.

  • یکی از مشکلاتی که افراد در حین اتصال این هدفون ها به گوشی های سامسونگ دارند، این است که نام دستگاه را نمی توانند در بخش بلوتوث پیدا کنند. دلیل این موضوع خاموش بودن Discoverable Mode و یا Pairing Mode هدفون ممکن است باشد. به همین جهت پیش از اتصال این حالت را در هدفون مورد نظر مورد بررسی قرار دهید.
  • بسیاری از هدفون های بلوتوثی پس از خارج کردن از جعبه شارژ به صورت خودکار روشن می شوند. این هدفون ها در صورتی که مدتی پس از خارج کردن اتصال صورت نگیرد، به صورت خودکار خاموش می شوند. به همین جهت در صورت بروز این مشکل، هدفون را به مدت ۱۰ ثانیه در جعبه شارژ قرار داده و مجددا خارج کنید. سپس اتصال به گوشی سامسونگ را انجام دهید.
  • برای اتصال موفق به هندزفری بلوتوث، بلوتوث گوشی سامسونگ نیز باید در حالت Discoverable باشد. به همین جهت از این وضعیت گوشی نیز اطمینان حاصل نمایید.
  • در صورت بروز مشکلات خاص در حین اتصال، یک بار بلوتوث گوشی را خاموش روشن کرده و یا گوشی را برای مدتی در حالت Airplane Mode قرار دهید و سپس دوباره برای اتصال تلاش نمایید.
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي