مطالب پيشنهادي

چه کسی کرونا را ساخته است؟ پای کدام کشور در میان است؟

تاريخ : 1 مارس
بازدید : 765

 این روزها این سوال در ذهن خیلی از افراد در دنیاست؟ چه کسی کرونا را ساخته است و به چه دلیل این کار را انجام داده ، در ادامه مقاله با جملات عجیب درباره ویرس ها و کرونا ویروس متوجه خیلی از چیزها خواهید شد!

چه کسی کرونا را ساخته؟

لطفا کامل دقیق و تا انتها این مطلب را بخوانید

از سال ۱۹۹۹ میلادی چندین ویروس مختلف در جهان شیوع پیدا کرده که بیشتر آنها ساخته دست انسان بوده اند . شواهد زیادی از انجام تحقیقات در زمینه جنگ بیولوژیک علیه یک نژاد خاص وجود دارد که باور کردنی نیست.

چه کسی کرونا را ساخته است؟ پای کدام کشور در میان است؟, جدید 1400 -گهر

 ویروس کرونا جدید یا (کووید ۲۰۱۹) یکی از ویروس هاست که نه احتمالا بلکه قطعاً توسط افرادی در آزمایشگاه تولید شده و تا این لحظه بیشتر از همه چینی ها را تحت تأثیر قرار داده است. این ویروس از مشخصات ژنتیکی برخوردار است که تاکنون مشاهده نشده است.

چه کسی کرونا را ساخته است؟ پای کدام کشور در میان است؟, جدید 1400 -گهر

کرونا شبیه ویروس حیوانی و انسانی شناخته شده ای در جهان نیست و این حاکی از ساختگی بودن این ویروس است. اما اگر این ویروس ساخته دست بشر باشد چه کسی مسئول رها سازی آن در چین است ؟ آیا ممکن است این ویروس تصادفا در میان مردم چین منتشر شده باشد؟

چنین فکری درست به نظر نمی رسد بلکه به نوشته سایت گلوبال ریسرچ ، دانشگاه هاروارد یکی از بزرگترین متهمان این رویداد دردناک در جهان است .

اما چرا دانشگاه هاروارد متهم است ؟

چه کسی کرونا را ساخته است؟ پای کدام کشور در میان است؟, جدید 1400 -گهر

چند سال پیش دانشگاه هاروارد نمونه های DNA صدها هزار شهروند چینی را به سرقت برد و پس از انتقال آنها به ایالات متحده به تحقیقات بیولوژیک روی آن نمونه ها پرداخت.این آزمایش ها به صورت مخفیانه انجام می شد و به اعتقاد برخی حتی ارتش آمریکا نیز در آنها دخالت داشت.

جالب تر آنکه در گذشته نیز دانشگاه‌ها و سازمان‌های غیردولتی آمریکایی برای انجام آزمایش های بیولوژیک (غیر قانونی) به چین رفته اند و بعد از آنکه این مسئله برای مقامات چینی روشن شد آنها دستور خروج این افراد را از کشور دادند .

جنگ بیولوژیک توسط آمریکا

به نوشته گلوبال ریسرچ ، آمریکا برنامه جنگ بیولوژیک گسترده ای را از اوایل دهه ۱۹۴۰ در دست اجرا داشته و از دهه ۱۹۶۰ این مواد زیان بار را علیه کشورهای مختلف به کار برده است. البته این تنها آمریکا نیست که در حال ساخت و تولید مواد و ویروس های جنگ بیولوژیک است.

امروز بسیاری از کشورهای توسعه یافته این کار را انجام می دهند تا قدرت کشتن انبوه جمعیت ها را در اختیار داشته باشند ؛ در حالی که این ویروس های کشنده می توانند کل جمعیت زمین را از بین ببرند . چرا که کافیست روشن شود کشوری مقصر یک ویروس بوده و کشور دیگر بخواهد تلافی کند .

هیچ پایانی برای این جنون نمی‌تواند وجود داشته باشد ، چون هرگونه تلافی کردن در این مورد ، باعث گسترش بیماری در سراسر جهان می شود ، بیماری هایی که همگی مخلوق دست انسان ها هستند و حالا به بزرگترین قاتل آنها تبدیل شده اند.

اما گام اول برای مقابله با این تهدید ، اولاً افشا کردن دولت‌هایی ست که این ویروس را به کار می گیرند و ثانیاً کنار گذاشتن عوامل تفرقه و اتحاد همگانی برای متوقف کردن این حمله بزرگ علیه بشریت است.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي