فسیل کی پخش خانگی میشود (زمان پخش فسیل بهرام افشاری)

این مطلب در مورد  زمان پخش خانگی فیلم فسیل است. فسیل تا به امروز یکی از پرفروش ترین فیلم های کمدی پس از انقلاب است و استقبال زیادی از آن شده است. اما همه منتظر پخش آنلاین این فیلم از شبکه های خانگی هستند.

فسیل کی پخش خانگی میشود

 

فسیل کی پخش خانگی میشود (زمان پخش فسیل بهرام افشاری)

زمان پخش خانگی فیلم فسیل

گفته می شود فسیل در نوروز 1403 به صورت آنلاین اکران خواهد شد.

زمان پخش فسیل در فیلیمو

زمان پخش خانگی فسیل در فیلیمو در نوروز 1403، در بخش اکران آنلاین خواهد بود.

فروش گیشه فسیل حدود 300 میلیارد تومان است و کمتر کسی فکرش را میکرد که این فیلم چنین استقبال پرشوری داشته باشد.

فیلم فسیل با حدود 6 میلیون و پانصد هزار مخاطب در سینما، بعد از فیلم “عقاب ها ” با 10 میلیون مخاطب و “کانی مانگا” با 7 میلیون مخاطب، رتبه سوم را از آن خود کند.

کارگردان فیلم فسیل

فیلم فسیل را کریم امینی ساخته است. امینی پیش از این “فیلم‌های دشمن زن” را در سال ۹۶ و “گربه سیاه” را در سال ۹۸ کارگردانی کرده بود.

پس از این دو فیلم، او دست به ساخت فیلم فسیل زده است و پس از آن نیز فیلم “شهر هرت” را ساخته که هم‌اکنون نیز همزمان با فسیل در حال اکران می‌باشد.

داستان فیلم  فسیل

 

فسیل کی پخش خانگی میشود (زمان پخش فسیل بهرام افشاری)

فیلم فسیل داستانی کمدی است که دربارهٔ زندگی یک خواننده در آخرین سال‌های دوران پهلوی و ابتدای انقلاب اسلامی روایت می‌شود. این خواننده، که در حالت کما به سر می‌برد، از تغییرات و تحولات دوران جدید بی‌خبر است. این ناآگاهی او، لحظاتی خنده‌دار را برای تماشاگران فراهم می‌کند. در این فیلم، همانند اکثر فیلم‌های کمدی، خنده‌داری با استفاده از شوخی‌های جدید و لطیفی که شامل عناصر جنسیتی نیستند، به وجود می‌آید و برای تماشاگران با تمام رده های سنی فضای مناسبی ایجاد می‌کند.

بازیگران فیلم فسیل

«فسیل» داستان سه دوست با نام‌های اسی (با بازی بهرام افشاری)، سعید (با بازی هادی کاظمی) و صفا (با بازی ایمان صفا) است که در سال‌های پیش از انقلاب گروه موسیقی به نام بلک داگز تاسیس کرده‌اند. در گیر و دار خوانندگی در تلویزیون توسط ساواک دستگیر می شوند. کاراکتر سازی هر یک از این نقش های و ایجاد تناقض میان نقش های مکمل فیلم یکی از نقاط عطف در فسیل است.

بهرام افشاری با قدرت توانست نقش خواننده که به عنوان رهبر گروه انتخاب شده است را ایفا کند همچنین به عنوان یکی از نقش های اصلی تأثیر قابل توجهی بر روند فیلم گذاشته است. ایمان صفا با بازی در نقش ترانه‌سرای فسیل، به طور کامل نمایانگر چپ‌ زندگانی است که تنها به ساختارهای ضدمردمی متکی هستند و حتی خود نمی‌دانند چه چیزی را در پی دارند، فقط تمایل دارند اعتراض خود را به نمایش بگذارند. همچنین، نوازنده‌ای که با بازگشت شانس خود مجبور به تغییر ذات می‌شود، همچنان در هر جایی وجود داشته و دارد.
اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه