مطالب پيشنهادي

آدرس سایت یونیک فاینانس + ماجرای کلاهبرداری یونیک فاینانس

دسته بندي : اجتماعی,اخبار
تاريخ : 28 ژانویه
بازديد : 392

سایت یونیک فاینانس که مدتها به دلیل سودهای قطعی بین علاقمندان به پولدار شدن سریع ترند شده بود حالا یک سایت کاملا کلاهبردار از آب درامده است.

خیلی ها هستند که به دنبال آدرس سایت یونیک فاینانس  برای سرمایه گذاری و دریافت سود هستند ، اما اصل ماجرا چیست؟

آدرس سایت یونیک فاینانس + ماجرای کلاهبرداری یونیک فاینانس, جدید 1400 -گهر

آدرس سایت یونیک فاینانس که در ایران فیلتر شده است : https://unique.finance

ماجرا و اثبات کلاهبرداری و دروغهای یونیک فاینانس : 

یونیک فاینانس نام یک کمپانی است که کاربران بسیاری را به خود جذب کرده و از سوی دیگر بسیاری از علاقمندان مشتاق دانستن اطلاعات بیشتری درباره این کمپانی هستند. بدین ترتیب همین موضوع سبب شد یک بازنگری درباره این کمپانی داشته باشیم. قابل ذکر است، آنچه که این شرکت را برجسته کرده، ادعای آن برای به دست آوردن سود هنگفت با عضویت در بازار بورس است که درصد کمی از این سود را نیز به کاربرانش پرداخت می‌کند.

گفتنی است که میزان سود این کمپانی دائمی بوده و با چهار بانک ایرانی برابری می‌کند. ناگفته نماند که اگر چنانچه شما به عنوان کاربر دارای زیرمجموعه باشید، قادر به دریافت ۱۰۰ هزار دلار به صورت ماهیانه خواهید بود. ادعایی که به نوبه خود جالب بوده و البته اتفاقات این چنینی تازگی نداشته و اولین بار هم نیست که با چنین رویکردهایی روبرو می‌شویم. حائز اهمیت است بدانیم که چنین شرکت‌هایی به منظور ادعای پرداخت سود قطعی و تضمینی در دنیای بازار ارزهای دیجیتال تنها به منظور دریافت پول و سرمایه از سوی افراد نامطلع هستند که با وعده‌های دروغین آنها را به خود جذب می‌کنند.

نتایج گوگل یونیک فاینانس با عناوین کلاهبرداری

از سوی دیگر افرادی که به این نوع شرکت‌ها جذب می‌شوند یا از سوی لیدرهای شرکت‌ها جذب می‌شوند و یا کسانی هستند که برای جمع کردن افراد زیرمجموعه خود به سراغ شما آمده‌اند. معمولا سوال این چنینی به ذهن فرد خطور می‌کند که اگر چنانچه می توان از این طریق به درآمد و کسب سود هنگفت رسید، پس به چه علت برای دریافت پول و سود بیشتر به سراغ شما آمده‌اند و به گونه ای محتاج پول و سرمایه شما هستند. طبیعتا برای اینکه اطلاعات بیشتری در ارتباط با شرکت مورد نظر به دست آوریم، نام آن را در گوگل سرچ می‌کنیم. این نتایج در تصویر زیر مشخص است؛

آدرس سایت یونیک فاینانس + ماجرای کلاهبرداری یونیک فاینانس, جدید 1400 -گهر

با توجه به تصاویر بالا به راحتی می‌توان به مشکوک بودن این سایت‌ها و کلاهبرداری‌های آن مطلع شد. همانطور که مشاهده می‌کنید یکی از سایت‌ها از واژه هرمی برای معرفی شرکت یونیک فاینانس استفاده کرده است و سایت تابناک نیز خبری مبنی بر بازداشت سرشاخه‌های یونیک فاینانس منتشر کرده  است. با مطالعه مقاله‌های موجود می‌توان برای همیشه از فکر سرمایه گذاری در این سایت بیرون آمد. با این وجود به بررسی بیشتری در این رابطه می‌پردازیم. مفاهیمی مانند طرح پانزی و هرمی برای برخی از افراد تازگی دارد. توصیه می‌شود که در هیچ طرح پانزی و هرمی سرمایه‌ای صرف نکنید.

اطلاعات این شرکت در سایتش 

در صفحه نخست سایت یونیک فاینانس با آدرس فوق، به گزینه (درباره ما) مواجه می‌شویم که با کلیک بر آن فهرست اسامی اعضای شرکت بونیک فاینانس را مشاهده می‌کنیم. می توان اسامی اعضاء را به راحتی در گوگل سرچ و سوابق آنها را بررسی نماییم. تصویر زیر گویای صفحه نخست سایت یونیک فاینانس می‌باشد که اسامی تیم آن به وضوح مشخص شده است؛

آدرس سایت یونیک فاینانس + ماجرای کلاهبرداری یونیک فاینانس, جدید 1400 -گهر

طبیعی است با مدعی شدن شرکتی مبنی بر پرداخت سود قطعی به کاربران به راحتی بر سر زبان‌ها بیفتد اما آنچه که بسیار قابل توجه هست آن است که رزومه هیچ یک از افراد و اعضای شرکت یونیک فاینانس در گوگل موجود نمی‌باشد. به طبع برای جستجوی رزومه افراد می‌توان به راحتی اسم آنها  را در بخش جستجو گوگل کرد اما در هیچ سایتی هیچ توضیحی درباره آنان نیست و چه بسا اگر اطلاعاتی هم در سایت‌ها باشد، همان رپورتاژ آگهی و همان متنی است که در سایت یونیک فاینانس از آنها منتشر شده است.

معمولا اولین گام برای سرمایه گذاری در اینگونه شرکت‌ها اعتماد و اطمینان به عملکردهای این گونه شرکت ها است. در واقع اعتماد اولین پارامتر کلیدی برای سرمایه گذاری و شروع فعالیت‌های اقتصادی برای کسب سود است. آنچه که در جستجوها مشخص شده است، آن است که شرکت یونیک فاینانس خود را به عنوان یک شرکت سرمایه گذاری و یا یک کمپانی مدیریت امور مالی معرفی کرده که در شهر زوریخ سوئیس فعالیت دارد.

هشدار سازمان نظارت بر موسسات مالی سوئیس بر عدم اعتماد به یونیک فاینانس

نکته قابل توجه آن است که در بسیاری از جستجوهای دقیق، با هشدار سازمان نظارت بر موسسات مالی سوئیس روبرو می‌شویم که با واژه FINMA مشخص شده است.

این هشدار در تصویر زیر به خوبی گویای سودجویی این شرکت می‌باشد؛

آدرس سایت یونیک فاینانس + ماجرای کلاهبرداری یونیک فاینانس, جدید 1400 -گهر

شرکت خود را با عنوان یک شرکت معتبر در سوئیس معرفی کرده بود که در جستجوها و شواهد، نشان دهنده آن است که در فهرست هشدار سازمان نظارت بر موسسات مالی قرار دارد. به هرحال کلاهبردار بودن این شرکت به وضوح مشخص است و با توجه به حواشی و اطلاعاتی که به دست آمده چرا بایستی سرمایه‌ای که با زحمت جمع آوری شده در این گونه شرکت‌ها مصرف شود. با توجه به اینکه همه افراد به دنبال سود هنگفت هستند و در صدد طی کردن راه طولانی مدت برای پولدار شدن در یک شب هستند، اما نمی‌توان این نوع اطلاعات را مبنی بر کلاهبردار بودن شرکت، نادیده داشت. از دیگر سایت‌هایی که اطلاعات مرتبط با شرکت‌های هرمی یونیک فاینانس را منتشر کرده است را می‌توان در تصویر زیر مشاهده کرد؛

آدرس سایت یونیک فاینانس + ماجرای کلاهبرداری یونیک فاینانس, جدید 1400 -گهر

با توجه به اطلاعات فوق و بررسی‌های زیاد، شاید همچنان بر این باور باشید که عملکرد این شرکت به درستی اعمال می‌شود و تصمیم بر آن گرفتیم که تصویری از شرکت یونیک فاینانس را با شما به اشتراک بگذاریم تا بدانید در چه نوع شرکتی سرمایه گذاری می‌کنید که البته توصیه بر آن است که پولی را در این گونه شرکت‌ها از جمله شرکت یونیک فاینانس سرمایه گذاری نکنید.

آدرس سایت یونیک فاینانس + ماجرای کلاهبرداری یونیک فاینانس, جدید 1400 -گهر

بازخوردهای منفی و مثبت

بازخوردهای منفی و مثبت در شرکت‌های این چنینی بسیار است اما پیشنهاد می‌شود قبل از هر گونه سرمایه گذاری در این گونه شرکت‌ها در رابطه با فعالیت‌ها، سوابق کاری اعضای تیم و رزومه آن تحقیق و بررسی‌های لازم را انجام دهید تا از هر گونه سوء استفاده از سرمایه و پول شما جلوگیری به عمل آید. علاوه بر کلاهبردار بودن این گونه سایت ها، ریسک خطر از دست دادن سرمایه کاربران نیز وجود دارد چرا که هیچگونه نظارتی بر آن اعمال نشده و به راحتی با مدعی شدن پرداخت سود هنگفت به کاربران، آنها را به مانند طعمه به دام می‌اندازند.

گفتنی است که با توجه به شواهد موجود مبنی بر کلاهبردار بودن شرکت‌های هرمی، همچنان هیچ سایتی کلاهبردار بودن شرکت یونیک فاینانس را به ثبت نرسانده و خبری مبنی بر این موضوع منتشر نشده است اما با اینحال افرادی که در زیر مجموعه این گونه سایت‌ها هستند، ریسک بسیار بالایی را متحمل می‌شوند و در نتیجه برای جذب شما در این نوع شرکت‌ها تنها به تعریف و تمجید این قبیل سایت‌ها می‌پردازند.

نکات پایانی از اخبار سایت یونیک فاینانس

سرمایه گذاری در این گونه شرکت‌ها که به شما وعده سود قطعی و هنگفت را می‌دهند، چیزی جز از دست دادن سرمایه و پشیمانی نخواهد بود. معمولا این گونه سودجویی ها برای افرادی است که بدون اطلاع وارد پروژه های اینچنینی شده و بدون هیچ گونه اطلاع و بررسی‌های لازم نه تنها سودی به دست نمی‌آورند، بلکه سرمایه خود را نیز از دست می‌دهند. مدیران اینگونه سایت‌ها نظیر پروژه‌های پانزی و شرکت‌های هرمی تنها به فکر سودجویی و کلاهبرداری از کاربرانی هستند که نا آگاه و بدون هیچ گونه اطلاع اولیه‌ای به این شرکت‌ها ورود پیدا می‌کنند.

گفتنی است که فعالیت این نوع شرکت‌ها و پروژه‌ها در سطح دنیا بسیار رایج است اما کمتر کسی در این گونه سایت ها ورود پیدا می‌کند، چرا که سابقه و رزومه فعالیت اینگونه شرکت ها بر همگان به وضوح مشخص است و حتی سازمان‌های نظارت بر امور مالی در تمامی کشورها با واژه‌های اخطار و هشدار به معرفی این گونه سایت‌ها پرداخته‌اند. بنابراین هرگاه با عناوینی مانند شرکت‌های هرمی و یا طرح پانزی مواجه شدید، بر کلاهبردار بودن آن سایت شک کنید و سرمایه‌ای که با زحمت به دست آورده اید را به راحتی از دست ندهید.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي