نحوه انتقال نات کوین به تون کیپر (آموزش تصویری)

در این مطلب نحوه انتقال نات کوین به تون کیپر را در این مطلب از گهر ملاحظه میکنید. همانطور که میدانید نات کوین از اواخر اردیبهشت ماه در صرافی ارز دیجیتال معامله می شود.

برای این کار به یک کیف پول توکن نیاز دارید که بتوانید آن را بفروشید. در این بخش آموزش گام به گام انتقال نات کوین به تون کیپر را خواهید خواند.

نحوه انتقال نات کوین به تون کیپر

نحوه انتقال نات کوین به تون کیپر (آموزش تصویری)

توکن نات روی شبکه تون کوین (TON) عرضه می‌شود. بنابراین، برای نگهداری و جابه‌جایی این ارز دیجیتال به یک کیف پول تون کوین نیاز دارید. از بین گزینه‌هایی که در بخش Claim ربات نات کوین به کاربران معرفی شده، کیف پول غیرامانی تون کیپر (Tonkeeper) مناسب‌ترین گزینه است. می‌توانید با نصب این کیف پول از وب‌سایت رسمی آن، یک آدرس جدید ساخته و آن را به ربات وصل کنید.

خرید تون کوین برای پرداخت کارمزد

کارمزد برداشت توکن از ربات نات کوین به مقصد کیف پول شخصی شما که به این ربات تلگرامی وصل شده است، به‌صورت توکن NOT پرداخت شده و از موجودی شما کم می‌شود؛ اما برای برداشت نات کوین از کیف پول شخصی خود به یک صرافی ارز دیجیتال، نیاز به انجام یک تراکنش روی شبکه تون کوین و پرداخت کارمزد خواهید داشت. کارمزدها در شبکه تون کوین در قالب توکن TON پرداخت می‌شود. تنها با داشتن حدود ۲ دلار تون کوین در کیف پول خود می‌توانید این تراکنش را انجام دهید. اگر از قبل در کیف پول خود تون کوین ندارید، می‌توانید برای خرید TON از صرافی نوبیتکس اقدام کنید. اگر برای جابه‌جایی تون کوین خود در نوبیتکس به راهنمایی نیاز دارید، می‌توانید مقاله آموزش واریز و برداشت TON بین نوبیتکس و تون کیپر را مطالعه کنید.

 

اتصال ربات نات کوین به کیف پول تون کیپر برای برداشت

بعد از نصب، ساخت کیف پول و یادداشت عبارت بازیابی روی کاغذ، می‌توانید وارد ربات نات کوین در تلگرام شوید. در صفحه اصلی نات کوین گزینه‌ای برای دریافت توکن‌های NOT استخراج‌شده توسط کاربران با عنوان Claim قرار داده شده است. روی Claim بزنید. حالا از شما خواسته می‌شود تا کیف پول خود را به ربات وصل کنید. برای این کار روی Connect wallet بزنید.

نحوه انتقال نات کوین به تون کیپر (آموزش تصویری)

نحوه انتقال نات کوین به تون کیپر (آموزش تصویری)

 

در مرحله بعد باید کیف پولی که قصد وصل‌کردن آن به ربات نات کوین را دارید انتخاب کنید. بهترین گزینه کیف پول تون کیپر است.

بعد از انتخاب کیف پول، وارد اپلیکیشن تون کیپر شده و باید مجوز اتصال ربات به آدرس خود را تأیید کنید. برای این کار در محیط اپلیکیشن تون کیپر روی Connect wallet بزنید و رمز کیف پول خود را برای تأیید اتصال وارد کنید.

نحوه انتقال نات کوین به تون کیپر (آموزش تصویری)

 

حالا به‌صورت خودکار به ربات بر می‌گردید و در صفحه اصلی می‌توانید با زدن روی آیکون فلش یا برداشت، گزینه‌های در دسترس برای برداشت نات کوین را مشاهده کنید.

این گزینه‌ها به ترتیب از بالا به پایین عبارت‌اند از:

نحوه انتقال نات کوین به تون کیپر (آموزش تصویری)

واریز به کیف پول شخصی

این گزینه به شما امکان واریز نات کوین به کیف پول‌هایی مثل تون کیپر را می‌دهد که از قبل به ربات وصل کرده‌اید. این گزینه در نسخه جدید به On-chain Transfer تغییر نام داده است. با زدن روی آن و کلیک روی دکمه Confirm تراکنش شما در صف پردازش قرار می‌گیرد و پس از مدتی به همان کیف پولی که به بازی متصل کرده‌اید، واریز می‌شود. پس از برداشت، می‌توانید نات کوین‌های خود را به یک صرافی منتقل کرده یا از بخش Swap کیف پول تون کیپر آن را به توکن‌های دیگر تبدیل کنید.

نحوه انتقال نات کوین به تون کیپر (آموزش تصویری)

آموزش فروش نات کوین در تون کیپر

برای فروش نات کوین‌های خود داخل تون کیپر، باید مطابق تصویر زیر وارد بخش Swap شوید. این قسمت در واقع شما را به صرافی غیرمتمرکز STON.fi وصل می‌کند. کافیست نات کوین را به‌عنوان توکن پرداختی و تون کوین یا دیگر ارزهای دلخواه خود را به‌عنوان توکن دریافتی انتخاب و در نهایت تراکنش مربوط به مبادله را تأیید کنید. با استفاده از بخش Swap تون کیپر دیگر نیازی به واریز نات کوین‌های خود به یک صرافی متمرکز نخواهید داشت، اما همان‌طور که گفته شد، استفاده از صرافی غیرمتمرکز STON.fi در این بخش نیاز به پرداخت مقدار کمی کارمزد در قالب TON دارد که باید از قبل در کیف پول خود داشته باشید.

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند

ارسال دیدگاه