پیگیری چاپار؛ پیگیری مرسولات چاپار (همه شهرها)

این بخش مربوط به راهنمای پیگیری چاپار و نحوه پیگیری مرسولات چاپار است. اکثر کسانی که در سایت چاپار اقدام به ثبت سفارش می کنند، نگران این هستند که مرسوله آن ها به موقع به دست گیرنده برسد. از این رو به دنبال راهی برای پیگیری سفارشات ثبت شده اند. ما در این قسمت آموزش کامل پیگیری مرسولات چاپار را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

پیگیری محصولات چاپار

پیگیری چاپار؛ پیگیری مرسولات چاپار (همه شهرها)

متقاضیان به منظور پیگیری وضعیت محموله بار پستی خود از شرکت کالارسان چاپار بایستی از طریق لینک chaparnet.com به سایت پست چاپار مراجعه و کد مرسوله را وارد نمایند نمایند.

پیگیری مرسوله چاپار با کد رهگیری

برای پیگیری مرسوله چاپار کلیک کنید

1- پس از ورود در صفحه اصلی سایت کالارسان چاپار در نوار جستجو شماره 14 رقمی بارنامه خود که همان کد رهگیری چاپار است را وارد کرده و بر روی گزینه ذره بین کلیک نمایید.

2- حال به صفحه پیگیری کالا منتقل شده و می توانند مبدا و مقصد کالا، نام تحویل گیرنده، زمان تحویل و تمامی مراحل ارسال کالا از انبار شرکت کالارسان چاپار را مشاهده نمایید.

متقاضیان همچنین می توانند پس از مشاهده وضعیت مرسوله خود برای دریافت رسید فایل مشخصات کالا را به صورت یک فایل pdf دریافت نمایید. بدین منظور در همان صفحه بر روی گزینه تصویر pdf کلیک کرده تا فایل رسید دانلود شود. حال متقاضیان می توانند تمامی جزئیات کالای ارسالی خود شامل مشخصات و آدرس فرستنده، مشخصات گیرنده، ویژگی های کالای ارسالی و هزینه حمل و نقل کالا را بررسی کنند.
 

پیگیری مرسوله چاپار با بار بارکد

1- متقاضیان برای بررسی وضعیت تحویل کالا چاپار با استفاده از بارکد بایستی از طریق لینک ورود به سایت چاپار به آدرس chaparnet.com/track وارد بخش پیگیری سایت چاپار شوند.

2- حال پس از ورود به سامانه شماره بارنامه که یک کد 14 رقمی است را در داخل کادر مورد نظر وارد کرده و سپس بر روی گزینه ذره بین کلیک نمایند.

3- سامانه پیگیری چاپار جدولی شامل مبدا کالا ارسالی، مقصد تحویل کالا، نام و مشخصات تحویل گیرنده، تاریخ و زمان تحویل کالا، محل امضا تحویل گیرنده و مسیر ارسال کالا را از طریق نقشه نشان می دهد.

متقاضیان همچنین در پایین صفحه می توانند تمامی مراحل ارسال مرسوله پستی خود شامل زمان جمع آوری بار از انبار فروشگاه اینترنتی مذکور، ورود اطلاعات در سیستم سایت کالارسان چاپار، اسکن ورود کالا به انبار چاپار، زمان و اسکن خروج بار از انبار شرکت و وضعیت تحویل کامل کالا به مشتری را با ذکر دقیق زمان و تاریخ مشاهده نمایند.

چاپار چند روزه می رسه ؟

مدت زمان رسیدن مرسوله بین 2 روز تا یک هفته است.  البته این مدت به مسافت فرستنده و گیرنده بستگی دارد ولی در اکثر مواقع بیشتر از 7 روز طول نخواهد کشید.

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند

ارسال دیدگاه