هزینه تله کابین نمک آبرود در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟

دسته بندي : گوناگون,⭐ اخبار
تاريخ : 10 آگوست

اگر به شهرهای شمالی ایران سفر کرده باشید تعریف تله کابین نمک آبرود را حتما شنیده اید. هزینه تله کابین نمک آبرود در سال ۱۴۰۲ جزء اطلاعاتی است که گردشگران باید پیش از مراجعه و بازدید از این مجموعه به دست بیاورند در نتیجه ما این مطلب را به این موضوع اختصاص داده ایم.

هزینه تله کابین نمک آبرود در سال ۱۴۰۲

هزینه تله کابین نمک آبرود در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

قیمت بلیط تله کابین نمک آبرود در سال ۱۴۰۲

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم اطلاع از هزینه تله کابین نمک آبرود پیش از مراجعه به این مجموعه ضروری است، در ادامه به بررسی هزینه تله کابین نمک آبرود در سال ۱۴۰۱ به تفکیک خطوط آن خواهیم پرداخت.

امکان دارد برای عید نوروز هزینه ها بیشتر باشد

قیمت بلیط تله کابین نمک آبرود خط یک

  • گردشگران ایرانی: ۱۹۰ هزار تومان
  • گردشگران خارجی: ۱۹۰ هزار تومان

قیمت بلیط تله کابین نمک آبرود خط دو

  • گردشگران ایرانی: ۱۹۰ هزار تومان
  • گردشگران خارجی: ۱۹۰ هزار تومان

تله کابین نمک آبرود

تله کابین نمک آبرود در دهکده توریستی نمک آبرود واقع در استان مازندران قرار گرفته است و همانطور که پیش تر اشاره کردیم یکی از برترین مراکز تفریحی موجود در شمال کشور به شمار می آید، این تله کابین در سال ۱۳۷۲ افتتاح شده است و باید بدانید که خوشبختانه تا امروز هیچ حادثه ناگواری در این مجموعه رخ نداده است، از علت های این امر نیز می توان به استفاده از مصالح استاندارد در ساخت، طراحی اصولی و همچنین مراقبت هایی که از کابین های این مجموعه انجام می شود، اشاره کرد.در حال حاضر این تله کابین دارای دو خط مجزا می باشد که هر یک از آن ها ویژگی های مخصوص به خود را دارند که در ادامه آن ها را معرفی خواهیم کرد.

  • خط یک: این خط دارای ۴۲ کابین با ظرفیت ۴ نفر می باشد و در انتهای مسیر به قله مدوبن می رسد، لازم به ذکر است که این تله کابین ها کل مسیر ۱۲۰۰ متری را در مدت ۱۵ دقیقه طی می کند.
  • خط دو: این خط شامل ۳۵ کابین کابین ۶ نفره می باشد، مسیری که کابین های این خط طی می کنند حدود ۱۷۰۰ متر می باشد و باید بدانید مدت زمانی که هر کابین از ابتدا تا انتهای خط می رود حدود ۵ دقیقه است.

هزینه تله کابین نمک آبرود در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

راهنمای خرید بلیط تله کابین نمک آبرود

گردشگران تور شمال به دو صورت حضوری و آنلاین می توانند نسبت به خرید بلیط تله کابین نمک آبرود اقدام نمایند، برای خرید آنلاین می توانید به سایت رسمی دهکده نمک آبرود به نشانی www.namakabroud.com مراجعه نمایید، برای خرید حضوری نیز باید به گیشه های موجود در محل تله کابین رفته و تقاضای خرید بلیط نمایید.

ساعات کاری و آدرس تله کابین نمک آبرود

  • ساعت کاری: مجموعه تله کابین نمک آبرود همه روزه از ساعت ۹:۳۰ صبح تا ۱۰:۰۰ شب آماده ارائه خدمات به مراجعین خود می باشد.

لازم به ذکر است که ساعت کاری مذکور در زمان هایی که تعداد مسافران زیاد می باشد ممکن است تغییر کند.

  • آدرس: چالوس، کیلومتر ۱۲ جاده چالوس، تنکابن، نمک آبرود.
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي