جدیدترین جزئیات فوت آزاده نامداری (مجری سابق تلویزیون)

آزاده نامداری مجری سابق صدا و سیما که صاحب یک فرزند دختر به نام گندم بود ؛ متاسفانه روز گذشته پس از 48 ساعت جسد بی جانش در منزل شخصی اش واقع در منطقه سعادت آباد کشف شده است.

جدیدترین جزئیات فوت آزاده نامداری (مجری سابق تلویزیون)

جدیدترین جزئیات فوت آزاده نامداری (مجری سابق تلویزیون)

آزاده نامداری (متولد ۹ آذر ۱۳۶۳) مجری و تهیه‌کننده تلویزیون بود که با اجرا در برنامه تازه ‌ها در سیمای خانواده به شهرت رسید.

جسد آزاده نامداری چگونه کشف شد؟

*ساعت ۱۸:۳۸ دقیقه مادر مجری سابق صدا و سیما با اورژانس تهران تماس گرفت. مادر خانم نامداری دو روز از ایشان خبر نداشته و پس از آن برای اطلاع از فرزندش به خانه اش در غرب تهران مراجعه کرده است.

مادر خانم نامداری اعلام کرده است که با کارت عابر بانک به زور در ورودی را باز کرده و وارد خانه شده و با پیکر بی‌جان دخترش مواجه شده است. بر اساس بررسی انجام شده مدت زیادی از فوت ایشان گذشته است.

جزئیات فوت «آزاده نامداری»

*سرپرست دادسرای جنایی تهران: پیکر آزاده نامداری برای آزمایش‌های سم‎ شناسی و علت فوت به پزشکی قانونی منتقل شد. در منزل وی اثری از به هم ریختگی دیده نشده و جسد وی در پذیرایی و روی مبل بوده است. خودکشی یا قتل آزاده نامداری تایید نمی ‎شود.

همچنین بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران اظهار کرد: بررسی صحنه فوت آزاده نامداری به پایان رسید اما هنوز دلیل مرگ مشخص نیست. علت طولانی شدن بررسی صحنه‌، حساسیت پرونده بود‌.

او ادامه داد: به طور قطع علت مرگ، قتل نبوده‌‌ اما هیچ مدرکی که نشان‌دهنده خودکشی باشد، در صحنه حادثه پیدا نشده‌ است.‌‌
**** همچنین باردار بودن آزاده نامداری توسط پزشکی قانونی تکذیب شده است**** .

‌بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران اضافه کرد: جسد برای سم‌شناسی به پزشکی قانونی فرستاده‌ شده‌‌است. ‌ ‌اعلام نتیجه سم‌ شناسی چند روز طول خواهد کشید.

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران گفت:

*جسد خانم آزاده نامداری به سالن تشریح کهریزک رفته است. در حال حاضر تشریح خانم نامداری تمام شده است و ما کالبدگشایی را به اتمام رسانده‌ایم و نمونه های لازم را برداشته و به آزمایشگاه ارسال کرده ایم و از امروز کار آزمایشگاه شروع می ‌شود.

*بنده باردار بودن خانم نامداری را کاملاً تکذیب می‌کنم بر اساس معاینه ظاهری و کالبدگشایی که توسط کارشناسان پزشکی قانونی انجام شد هیچ آثاری از باردار بودن به دست نیامد. رحم و ضمائم رحم ایشان در اندازه طبیعی و فاقد هرگونه محصول حاملگی بوده است.

زمان اعلام نتایج کالبد شکافی آزاده نامداری خارج از نوبت قرار گرفته و سعی می‌کنیم به صورت سریع تر کار خود را انجام دهیم و نتایج را در اختیار مرجع قضایی قرار دهیم.

اعلام نتیجه بستگی به نوع آزمایش ها دارد نمی ‌توان زمان مشخصی را برای آن در نظر گرفت.

در بدو و معاینه و کالبدگشایی هیچ گونه اظهار نظری درباره نوع ماده نمی‌دهیم آزمایش‌ها را انجام می‌دهیم تا بتوانیم به جواب سوالات برسیم و از همین راستا اظهار نظر درباره نوع ماده یا داروی مصرفی در حال حاضر زود است و باید ابتدا نتایج گرفته شود و سپس به مرجع قضایی اعلام کنیم آیا در نمونه ها دارو و مواد مخدر کشف شده است یا خیر در حال حاضر پیش از اعلام نتایج هیچ اظهار نظری نمی‌کنیم.

دقایقی پیش با اتمام نمونه‌برداری ها و اقدامات اولیه، جسد با دستور قضایی به خانواده خانم آزاده نامداری تحویل داده شد.

همسر و فرزند «آزاده نامداری» در زمان فوتش کجا بودند؟

جدیدترین جزئیات فوت آزاده نامداری (مجری سابق تلویزیون)

*بررسی‌های پلیس نشان داده است که همسر و فرزند آزاده نامداری از ۴۸ ساعت پیش به چالوس رفته‌اند و ماموران اورژانس نیز زمان مرگ وی را ۲ روز قبل عنوان کرده‌اند. گفته می‌شود آزاده نامداری بخاطر مشغله کاری همراه خانواده‌اش به سفر نرفته است.

زمان تشییع پیکر آزاده نامداری 

*مراسم تشییع پیکر آزاده نامداری دوشنبه 9 فروردین ساعت 10 صبح در بهشت زهرا برگزار می‌شود. وی در قطعه نام‌ آوران به خاک سپرده خواهد شد.

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه