نمایشگاه گل و گیاه تهران کجاست؟ عکس و آدرس

در این مطلب از گهر برای شما علاقمندان به گل و گیاهان چند نمونه از عکس و آدرس نمایشگاه گل و گیاه تهران را تهیه و گرد آوری کرده ایم. یکی از بهترین ویژگی های این نمایشگاه‌ها در تهران خریداری انواع گونه های گیاهی با قیمتی ارزان و مقرون به صرفه نسبت به بازار است. قبل از خریداری هر یک از گیاهان به شرایط نگهداری، میزان نور مورد نیاز و آب یا خاک آنها توجه کنید.

عکس و آدرس نمایشگاه گل و گیاه تهران

نمایشگاه گل و گیاه تهران کجاست؟ عکس و آدرس

برگزاری نمایشگاه‌های گل و گیاه شرایطی را برای علاقمندان ایجاد می‌کند که علاوه بر آشنایی و تماشای انواع گونه‌های گیاهی و گل‌های مناسب آپارتمانی، امکان خرید آنها فراهم شود. در این نمایشگاه‌ها علاوه بر فروش انواع گل و گیاه، لوازم باغبانی، انواع کودها، بذر و تخم انواع گیاهان نیز به فروش می‌رسد. یکی از مزیت‌های اصلی فعالیت نمایشگاه‌های گل و گیاه می‌توان به خرید ارزان انواع گونه های گیاهی نسبت به بازار اشاره کرد. برخی از غرفه داران و تولید کنندگان، حتی به منظور ترغیب علاقمندان به خرید و نگهداری این گیاهان، تخفیف‌های ویژه‌ای در نظر می‌گیرند.

نمایشگاه‌های گل و گیاه تهران

شهر تهران با برگزاری نمایشگاه‌های مختلف گل و گیاه در محل‌های مختلف، میزبان بازدیدکنندگان و علاقمندان به طبیعت است. برخی از نمایشگاه‌های گل و گیاه به صورت موقت برگزار می‌شود و چنین رویدادی در برخی از روزهای سال برپا می‌شود

نمایشگاه گل و گیاه گفتگو

 

نمایشگاه گل و گیاه تهران کجاست؟ عکس و آدرس

این نمایشگاه به عنوان یکی از بزرگترین نمایشگاه گل و گیاه در تهران همه سالانه میزبان بسیاری از علاقمندان به طبیعت است. در نمایشگاه گل و گیاه بوستان گفتگو بسیاری از گیاهان آپارتمانی، انواع گل، درخچه‌های مختلف و انواع لوازم باغبانی و گلدان در معرض فروش قرار می گیرد.

آدرس نمایشگاه گل و گیاه بوستان گفتگو : گیشا، خیابان نصر، خیابان پیروزی

نمایشگاه گل و گیاه امام رضا

نمایشگاه گل و گیاه تهران کجاست؟ عکس و آدرس

نمایشگاه گل و گیاه امام رضا به عنوان یکی از معروف‌ترین و بزرگترین بازارهای گل و گیاه تهران محسوب می‌‍شود و سالانه از بیشترین آمار در فروش گیاه در تهران برخوردار است. در این نمایشگاه، بسیاری از گیاهان آپارتمانی، درخچه‌های مختلف و زیبا و انواع گل، انواع لوازم باغبانی و گلدان به فروش می‌رسد. این نمایشگاه فقط مختص گل و گیاهان طبیعی نیست و علاقمندان به گل‌های مصنوعی نیز می‌توانند برای خرید به این بازار مراجعه کنند. یکی دیگر از مزایای نمایشگاه گل و گیاه امام رضا، حمل و نقل آسان گیاهان خریداری شده به وسیله چرخ های موجود در بازار است.

آدرس نمایشگاه گل و گیاه امام رضا : اتوبان امام رضا (ع)، ضلع جنوب و غرب شهرک صنفی و صنعتی خاوران

ساعت کار نمایشگاه گل و گیاه امام رضا: همه روزه از ساعت ۴:۳۰ تا ۱۱ صبح

نمایشگاه گل و گیاه شهید محلاتی

نمایشگاه گل و گیاه تهران کجاست؟ عکس و آدرس

یکی دیگر از نمایشگاه‌های پربازدید در زمینه گل و گیاه، نمایشگاه گل و گیاه محلاتی است. علاقمندان در این نمایشگاه می‌‎توانند انواع گیاهان آپارتمانی، باغی، ابزارآلات و کلیه محصولات مرتبط با کشاورزی، گل‌های طبیعی و وسایل باغبانی را با کیفیت و هزینه‌ مناسب خریداری کنند. در این نمایشگاه که نزدیک به ۵۰۰ غرفه در آن فعالیت می‌کند، گل و گیاه هم به صورت عمده و هم به صورت تک فروشی به فروش می‌رسد.

آدرس نمایشگاه گل و گیاه محلاتی: بزرگراه محلاتی، خیابان نبرد جنوبی، خیابان زمزم، پایین‌تر از دادگاه خانواده، شهید محلاتی

ساعت کار نمایشگاه گل و گیاه امام رضا: همه روزه از ساعت ۴:۳۰ الی۱۱:۳۰ صبح (آخر هفته تا ساعت ۱۴)

نمایشگاه گل و گیاه شهید فکوری

نمایشگاه گل و گیاه تهران کجاست؟ عکس و آدرس

این نمایشگاه با وجود اینکه سال‌هاست در غرب تهران به فروش عمده و جزئی انواع گل و گیاه می‌پردازد، اما آن طور باید، نزد مردم ناشناخته مانده است. در نمایشگاه گل و گیاه شهید فکوری علاوه ‌بر گل‌های شاخه‌ای و تزیینی، انواع درختچه و نهال، کاکتوس، گل‌های آپارتمانی و مخصوص باغچه، بذر گل و سبزیجات خوراکی، گیاهان زینتی، گلدان، لوازم گل‌آرایی، تجهیزات گل‌کاری و باغبانی و … جهت فروش در اختیار علاقمندان قرار گرفته می‌شود.

آدرس نمایشگاه گل و گیاه شهید فکوری: ابتدای جاده مخصوص کرج بعد از میدان آزادی

ساعت کار نمایشگاه گل و گیاه شهید فکوری: همه روزه از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۹ شب

نمایشگاه گل و گیاه غرب تهران

این نمایشگاه با برخورداری از ۶ سالن مجزا یکی دیگر از مجهزترین بازارهای گل و گیاه در تهران به شمار می‌آید. در این نمایشگاه انواع گل‌های عمومی بازار نظیر ژربرا، مریم، داوودی، لیلیوم و غیره، گیاهان بیرونی و گیاهان خانگی، درختچه و بن‌سای، کاکتوس و لوازم باغبانی و لوازم مرتبط با آن را اعم از خاک و کود و بذر جهت بازدید و فروش در اختیار علاقمندان گذاشته می‌شود.

آدرس نمایشگاه گل و گیاه غرب تهران: انتهای اتوبان ستاری شمال، دومین خروجی دوربرگردان، جنب پمپ بنزین آبشناسان

ساعت کار نمایشگاه گل و گیاه غرب تهران: همه روزه از ساعت ۹ صبح الی ۹ شب

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه