دانلود فیلم خارجی رایگان

چرا یارانه این ماه قابل برداشت نیست؟

دسته بندي : اقتصاد,⭐ اخبار
تاريخ : 10 می

یارانه چند سالی است که در اقتصاد ایران گنجانده شده است. همه اقشار در ایران و حتی در خارج از ایران میدانند که کارت یارانه چیست چرا که همه ثبت نام برای یارانه را انجام داده اند.

پرداخت یارانه نقدی

چرا یارانه این ماه قابل برداشت نیست؟, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر


امروز در این مطلب از گهر در مورد یارانه جدید و این که یارانه چقدر است برای شما خبرهایی را منتشر کرده ایم. ما را تا پایان این خبر اقتصادی همراهی نمایید.

یارانه جدید

بر اساس گزارش گهر، یارانه نقدی جدید به حساب سرپرستان خانوار واریز شده است. مطابق خبرهای دریافت شده، دهک‌های اول تا سوم هر نفر ۴۰۰ هزار تومان و دهک‌های چهارم تا نهم هر نفر ۳۰۰ هزار تومان یارانه دریافت کردند. اما نکته جالب این است که یارانه جدید قابل برداشت نیست.

پس از ارسال پیامک واریز یارانه جدید به حساب سرپرستان خانوار،‌پیامک دومی ارسال شد که تاکید کرده «بر اساس ابلاغ بانک مرکزی، امکان برداشت این واریزی تا زمان اعلام این بانک وجود ندارد.

بر این اساس می‌توان گفت مبلغ یارانه نقدی علی‌رغم واریز به حساب مشمولان، هنوز قابل برداشت نیست و مشخص نیست که چه زمان این یارانه قابل برداشت است.

یارانه نقدی چه زمان قابل برداشت است؟

ابراهیم رئیسی زمان دقیقی برای واریز یارانه جدید اعلام نکرد و تنها به ذکر این نکته اکتفا کرد که دولت سیزدهم دولت خوش قولی است و به وعده خود عمل می‌کند. او در سحنان خود گفته بود یارانه به زودی واریز می‌شود. این بارانه همزمان با اتمام سخنرانی ابراهیم رئیسی به حساب سرپرستان خانوار واریز شد. اما کمی بعد پیامک دوم بانکی ارسال شده برای مردم اعلام کرد یارانه قابل برداشت نیست و باید منتظر دستور بانک مرکزی بود.
دو گمانه برای زمان واریز یارانه جدید وجود دارد. یک گمانه این است که یارانه جدید ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومانی فردا بیستم اردیبهشت ماه واریز می‌شود. یعنی دولت به جای واریز یارانه نقدی ماهانه، یارانه جدید را به حساب افراد واریز می‌کند.

بر اساس این گمانه ۲۰ اردیبهشت ماه زمان واریز یارانه جدید است.

اما گمانه دوم این است که یارانه نقدی اردیبهشت ماه واریز نمی‌شود و به جای آن ظرف یک هفته آینده یارانه جدید واریز می‌شود. احتمالا دولت در تلاش است تا منابع پرداخت یارانه نقدی را تامین کند.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي