دانلود فیلم خارجی رایگان

نحوه تماس با سازمان هدفمندی یارانه ها

دسته بندي : اقتصاد,⭐ اخبار
تاريخ : 14 می

سازمان هدفمندی یارانه ها در ایران مسئول رسیدگی به وضعیت پرداخت ها و ثبت نام یارانه است. طی برنامه ریزی هایی که صورت گرفته است یارانه برخی از دهک های جامعه حذف شده و برخی از افراد هم که در این شرایط هستند در خصوص پیگیری یارانه قطع شده خود اقدام به اعتراض کرده و پیگیر یارانه نقدی خود هستند.

تلفن گویا سازمان هدفمندی یارانه ها 

نحوه تماس با سازمان هدفمندی یارانه ها, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر


در ادامه این مطلب از گهر برای شما هم آدرس ستاد هدفمندسازی یارانه ها را قرار داده ایم و هم شماره تلفن این سازمان را می توانید مشاهده کنید. آدرس سایت این سازمان هم در پایان درج شده است.

شماره و آدرس ستاد هدفمندی یارانه در تهران

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: شماره‌های پاسخگویی برای رفع دغدغه‌های مردم درباره موضوع مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها راه اندازی شد.شماره تماس پاسخگویی به سوالات یارانه ‎ای اعلام شد

افرادی که به هر نحوی از سال ۹۳ به بعد برای یارانه‌ها ثبت‌نام نکرده و یا از قلم افتاده بودند، لازم است در سامانه‌ای که قرار است سازمان هدفمندی یارانه‌ها در دسترس قرار دهد ثبت نام کنند؛ جزئیات بیشتر در این زمینه در اختیار سازمان هدفمندی قرار دارد.

پیگیری واریز نشدن یارانه معیشتی

نحوه تماس با سازمان هدفمندی یارانه ها, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

تماس با سازمان هدفمندی یارانه ها

تهران – خیابان فلسطین شمالی – پائین تر از تقاطع زرتشت نبش کوچه دانشکیان – پلاک ۴۸۵
سازمان هدفمند سازی یارانه ها کد پستی (۱۴۱۵۸۴۴۹۳۳)
تلفن گویا: ۴۳۸۵۷ – ۰۲۱

آدرس سایت هدفمندی یارانه ها

هموطنان گرامی برای دسترسی بیشتر با اداره کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی و همچنین دریافت پاسخ پرسش های خود و سایر خدمات الکترونیکی سازمان می توانند به آدرس پایگاه اطلاع رسانی سازمان هدفمندسازی یارانه های کشور به آدرس www.hadafmandi.ir مراجعه نمایند.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي