کد بیس شبکه ورزش + نحوه دریافت

تاريخ : 21 جولای

نحوه وارد کردن کد بیس شبکه ورزش یا همان کد جدید شبکه ورزش ایران را در ادامه مطلب برای شما همراهان تهیه و منتشر کرده ایم. کد بیس، به عنوان یک سیستمی طراحی شده است که بتوانید ویدئوهای خصوصی که در فیدهای خاص از طریق ماهواره بین سازمان‌ها به اشتراک گذاشته میشود را تماشا کنید. برای استفاده از این امکان فقط کافیست که کد مربوطه را مطابق روشی که در ادامه می خوانید، با دقت در قسمت تعیین شده وارد کنید.

کد بیس شبکه ورزش

کد بیس شبکه ورزش + نحوه دریافت, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

کد بیس یا Biss Key، یک سیستم استفاده شده در فیدهای ویدئویی خصوصی است که از طریق ماهواره بین سازمان‌ها به اشتراک گذاشته می‌شود. کلمات کنترل Biss استاتیک هستند و تنها زمانی که آن‌ها نیاز به پخش دارند، تغییر داده می‌شوند.

شما ممکن است در سایت های پخش زنده مسابقات فوتبال، فوتبال‌های خود را پیگیری و دنبال کنید. اما بسیاری از علاقه‌مندان فوتبال از امکانات کافی برای مشاهده آنلاین فوتبال برخوردار نیستند و مجبورند از شبکه سه و شبکه ورزش این مسابقات را دنبال کنند. اما قفل بودن شبکه سه و ورزش بر روی شبکه‌های ماهواره‌ای هنگام پخش زنده مسابقات ورزشی، آن‌ها را با چالش بزرگی روبه‎رو می‌کند. ما در این مطلب قصد داریم به شما کمک کنیم که این معضل را رفع کنید و به راحتی مسابقات فوتبال را به صورت زنده مشاهده کنید.

نحوه استفاده از کد بیس

با توجه به نوع رسیور ماهواره‌ای خود ابتدا به کانال مذکور بروید و کد مخفی برای ورود به صفحه وارد کردن کد بیس را بزنید. در بسیاری از رسیورها ابتدا دکمه F1 و سپس سه بار عدد ۳ این صفحه را ظاهر می‌کند. پس از ظاهر شدن این صفحه می‌ بایست کد بیس را در قسمت مربوطه وارد کنید و در نهایت دکمه OK (تایید) را بزنید.

.

به دلیل اینکه حق پخش با کیفیت جام جهانی در ماهواره بدر تنها بصورت انحصاری در دست پکیج مطرح “بین اسپورت” است، صداوسیما تصمیم گرفته است پوشش با کیفیت این مسابقات را همانند گذشته فقط از طریق ماهواره اینتلست ۳۹ و گیرنده دیجیتال زمینی انجام دهد

بدین ترتیب برای دریافت نسخه های HD دو شبکه سه و ورزش، شما می‌بایست ماهواره اینتلست ۳۹ را دریافت نمایید و کد جدید زیر را در هر دو این شبکه ها را وارد کنید…!

کد بیس شبکه سه

پس از وارد کردن کد جدید شبکه ۳، تصاویر این کانال برای شما به نمایش در‌می‌آیند. فقط کافیست که کد زیر را مطابق روشی که در بالا اشاره شد، در قسمت مربوطه وارد کنید.

کد بیس شبکه سه۱A2B3C814D5E6F1A

کد بیس شبکه ورزش ایران

پس از وارد کردن کد جدید شبکه ورزش ایران، تصاویر این کانال برای شما به نمایش در‌می‌آیند. فقط کافیست که کد زیر را مطابق روشی که در بالا اشاره شد، در قسمت مربوطه وارد کنید.

کد بیس شبکه ورزش۱A2B3C814D5E6F1A

فرکانس شبکه ۳ و ورزش در ماهواره اینتل ست

IRIB TV3
IRIB TV 3 HD
IRIB VARZESH
IRIB VARZESH HD
Intelsat 62.0°E
۱۱۵۵۵ V 30000 3/4 | DVB-S2
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي