جزییات سقوط هلی کوپتر وزیر وزرش در بافت کرمان + فیلم

دسته بندي : حوادث,⭐ اخبار
تاريخ : 4 اسفند

وزریر ورزش که به همراه چندی از معاونین و همراهان دیگر خود برای افتتاح طرح های ورزشی با بالگرد هلی کوپتر هلال احمر کرمان عازم شهر بافت بودند هنگام فرود این هلی کوپتر دچار سانحه شد که در ادامه جزییات و تعداد مصدومین و فوتی ها را می خوانید.

جزییات سقوط هلی کوپتر وزیر وزرش در بافت کرمان + فیلم, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

 

بالگرد حامل وزیر ورزش عصر پنجشنبه هنگام فرود در مجموعه ورزشی شهرستان بافت درحالی‌که نزدیک به نشستن بود، کنترل خود را از دست داد و سقوط کرد. آنطور که از عکس‌های مخابره شده پیداست، قسمت انتهایی بالگرد به طور کامل از بدنه جدا شده است.

در این باره محمدمهدی فداکار، استاندار کرمان، گفت: بالگرد حامل وزیر ورزش ۱۲ سرنشین داشته که در نتیجه سانحه هنگام نشستن در ورزشگاه بافت صدمه دیدند اما حال آنان مساعد است.

به گفته فداکار، بالگرد یک بار می‌نشیند بعد بلند می‌شود که در نوبت دوم نشستن دچار سانحه شده است.

استاندار کرمان با بیان اینکه علت در دست بررسی است گفت: حال مصدومان مساعد است و در بیمارستان بافت تحت درمان قرار دارند

طبق گفته معاون سیاسی ا‌ستاندار کرمان، متاسفانه پس از‌ بررسی نهایی، یکی از مدیران حاضر در این بالگرد بر اثر سانحه‌ای که پیش آمد جان باخته است.  در ادامه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافت، هویت مدیر فوت‌شده را اعلام کرد و گفت: متاسفانه در حادثه بالگرد اسماعیل احمدی، مشاور وزیر ورزش و جوانان، جان باخت.

رئیس اورژانس کرمان اعلام کرد که سید حمید سجادی وزیر ورزش در نتیجه سانحه بالگرد در شهرستان بافت دچار خونریزی مغزی شده و کار انتقال وی از بافت به مراکز درمانی در حال انجام است.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي