محمد حسین صیرفی بیوگرافی + جایگاه جدید صیرفی

دسته بندي : سیاست,⭐ اخبار
تاريخ : 25 مهر

محمد حسین صیرفی مجری و مداحی که این روزها بسیار سروصدا کرده ، چرا که این مجری در یک پست بسیار مهم و البته کاملا غیرتخصصی خود استخدام شده . پستی که اقتصاد مملکت در گرو ان است . در ادامه بیوگرافی کاملی از محمدحسین صیرفی می خوانید

محمد حسین صیرفی بیوگرافی + جایگاه جدید صیرفی, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهربیوگرافی محمد حسین صیرفی 

محمد حسین صیرفی نفیس کیست؟

او متولد ۱۳۵۰ در تهران، مجری تلویزیون، مداح و مدیر روابط عمومی است. او فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۷۲ با مجری‌گری در برنامه‌های مذهبی آغاز کرد و در سال ۱۳۷۶ به عنوان مجری برنامه تلویزیونی «ماه خدا» به شهرت رسید.

صیرفی نفیس در سال‌های بعد در برنامه‌های تلویزیونی متعددی از جمله «یاد خدا»، «حسینیه ایران» و «شبکه قرآن» به عنوان مجری حضور یافت. او همچنین در زمینه مداحی نیز فعالیت می‌کند و در سال ۱۳۸۲ آلبوم «نغمات عشق» را منتشر کرد.

در سال ۱۳۹۳، صیرفی نفیس به عنوان مدیر روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور منصوب شد. او در سال ۱۳۹۵ نیز به عنوان مدیرکل روابط عمومی دادستانی کل کشور انتخاب شد

در تاریخ ۱۶ مهر ۱۴۰۲، صیرفی نفیس به عنوان عضو هیئت مدیره شرکت ملی نفتکش ایران منصوب شد. این انتصاب با واکنش‌های گسترده‌ای از سوی جامعه نفتی ایران همراه شد. بسیاری از کارشناسان معتقدند که صیرفی نفیس با توجه به سابقه و تحصیلات خود، صلاحیت لازم برای تصدی این سمت را ندارد.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

  1. اکبری

    همین فرد متولد ۶۳ هست . حدود ۱۵ مدرک دانشگاهی داره و بالای ۲۰ پست دولتی داشته . مجری هرروزه تلویزون هم بوده و هست . چطور وقت میکرده این همه رو با هم و همزمان ؟؟؟ جای فکر نداره ؟

  2. علی

    متولد ۱۳۶۳ است.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي