دانلود شب های مافیا 4 فصل 2 قسمت سوم 3 بدون سانسور

دانلود سریال شب های مافیا 4 فصل دوم 2 قسمت سوم 3 بدون سانسور کامل با لینک مستقیم و ترافیک رایگان با لیدری محمدرضا علیمردانی که مسابقه ای مهیج و زیباست و باید گروه مافیا و شهروند باید با تارگت زدن به یکدیگر پیش بروند و سرانجام گروهی پیروز شود. در ادامه برای دانلود شب های مافیا 4 فصل 2 قسمت 3 با ما همراه باشید.

شب های مافیا 4 فصل 2 قسمت 3

دانلود شب های مافیا 4 فصل 2 قسمت 3

درباره سریال شب های مافیا 4 فصل دوم قسمت سوم

  • ژانر : خانوادگی و اجتماعی
  • تاریخ انتشار: 5 اردیبهشت 1401
  • کارگردان : سعید ابوطالب
  • تهیه کننده: سعید ابوطالب
  • بازیگران : در سریال شب های مافیا 4 فصل 2 بازیگرانی همچون لیندا کیانی، فلامک جنیدی، فاطمه گودرزی، رز رضوی، شهره سلطانی، حدیث میرامینی، کمند امیرسلیمانی، صحرا اسدالهی، الهام حمیدی، شیدا یوسفی، مریم کاویانی و مریم مومن به هنرمندی پرداخته اند.
  • خلاصه داستان فصل دوم سریال شب های مافیا 4 : مافیا نوعی مسابقه و سرگرمی دوستانه و خانوادگی است که در آن دو گروه مافیا و شهروند باید با آزمون و خطا یکدیگر را شناسایی کنند تا در نهایت بتوانند مافیا را از شهر بیرون کرده و شهروندان پیروز شوند. در برنامه «شب های مافیا» محمدرضا علیمردانی بازیگر و مجری کشورمان به عنوان لیدر یا برگزار کننده در بازی حضور دارد و در واقع فرمان بازی در دستان او قرار دارد. در این مسابقه بازیگران زیادی حضور دارند و روند مسابقه بدین شکل است که در هر فصل از 12 بازیگر برای حضور در این مسابقه دعوت به عمل می آید و در نهایت با 2 گروه 12 نفره مردان و یک گروه 12 نفره خانم های هنرمند این مسابقه آغاز می شود.

دانلود با کیفیت 480p

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 1080p

دانلود با کیفیت 1080 HQ  

دانلود با کیفیت Bluray  

همه قسمت های شب های مافیا 4

 

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه