سارق گردنبند علی دایی محاکمه شد + جزییات

دسته بندي : ⚽ ورزش,اخبار ورزشی
تاريخ : 24 ژانویه

سارق گردنبند علی دایی که فیلم او در فضای مجازی هم پخش شد پس از ماهها محاکمه شد ، حزییات محاکمه این سارق سابقه دار را در ادامه می خوانید.

سارق گردنبند علی دایی محاکمه شد + جزییات, جدید 1401 -❤️ گهر

جزییات محاکمه سارق گردنبند علی دایی

عصر پنجشنبه ۸ آبان وقتی علی دایی به همراه دختر کوچکش از محل کار خود واقع در خیابان آصف خارج شد تا به‌ سمت خودرواش برود ناگهان مرد جوانی به او نزدیک شد و در یک درگیری گردنبند طلای او را سرقت کرد و بلافاصله سوار برموتورسیکلت همدستش از محل متواری شد.

با اعلام شکایت این فوتبالیست و مربی سرشناس، تحقیقات پلیسی آغاز و در نهایت متهم اصلی این پرونده دو روز بعد شناسایی و دستگیر شد. پسر جوان در تحقیقات به سرقت گردنبند اعتراف کرد اما مدعی شد که نمی‌دانسته از چه کسی سرقت کرده است.

جزییات حکم صادر شده

در ادامه تحقیقات مشخص شد متهم سرقت‌های دیگری نیز مرتکب شده است. با شناسایی سایر مالباختگان، در صورتی که همدست او همچنان متواری بود، کیفرخواست متهم  صادر شد.با صدور کیفرخواست، پرونده برای صدور حکم به شعبه ۱۱۴۸ مجتمع قضایی بعثت ارسال شد. بدین ترتیب متهم پای میز محاکمه رفت و پس از دفاع  رأی قضات صادر شد. قضات دادگاه متهم را به اتهام مشارکت در سرقت مقرون به آزار به پنج سال و نیم حبس و برای مشارکت در قاپیدن گردنبند طلای شاکیان به سه سال و نیم حبس و رد مال محکوم کردند. این در حالی است که تحقیقات برای شناسایی همدست متواری او از سوی پلیس ادامه دارد.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي