اموزش رفع بیش از حد مجاز روبیکا

در این مطلب قصد داریم به اموزش رفع بیش از حد مجاز روبیکا بپردازیم. اپلیکیشن روبیکا مانند نرم افزارهای پیام رسان دیگر ممکن است خطاهای بسیاری در هنگام استفاده نمایش دهد. تمامی این خطاها با روش های مختلفی برطرف خواهد شد. 

اموزش رفع بیش از حد مجاز روبیکا

  • اموزش رفع بیش از حد مجاز روبیکا

چگونگی رفع خطای استفاده بیش از حد مجاز روبیکا

این روز ها خیلی از کاربران با پیغام استفاده بیش از حد مجاز درروبیکا مواجه میشوند. امروز قصد داریم به شما در این باره توضیحاتی دهیم.
در روبیکا اگر حرکات و رفتار غیر عادی داشته باشید . به فرض مثال شما در یک ساعت بخواهید به هزار نفر پیام دهید یا هزار نفر را دنبال کنید . در این موقع ها روبیکا شما را به عنوان ربات تشخیص میدهد. مسلما از پیام رسان ها نباید انتظار داشته باشیم که فرق بین انسان و ربات را متوجه شوند.
از این رو شما به مدت چند روز محدود خواهید شد . یعنی قادر به انجام برخی از فعالیت ها نیستید و اگر بخواهید آن فعالیت ها را انجام دهید با پیغام بیش از حد مجاز مواجه خواهید شد.

روبیکا هم مانند شبکه اجتماعی اینستاگرام ، برای محدودیت افراد زمان خاصی را مشخص می نماید . مثلا در اینستاگرام به کاربر میگوید شما از تاریخ فلان تا تاریخ فلان مسدود شده اید و بعد از آن قادر به انجام فعالیت خواهید بود . روبیکا هم به این صورت میباشد . شما بعد از مدتی از این محدودیت خارج خواهید شد ولی زمان دقیق را به شما اعلام نخواهد کرد.

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند

ارسال دیدگاه

  1. جاسم says:

    چرا استفاده پیش از حد مجاز میاره