آدرس داروخانه هلال احمر تهران

همراهان گرامی در این بخش از گهر آدرس یا همان نشانی داروخانه هلال احمر تهران را می توانید مشاهده نمایید. یکی از مزیت های تاسیس این دارخانه ها در شهرها  ارائه خدمات دارویی و درمانی با بهترین کیفیت و در کم‌ترین زمان ممکن است. اما مهم ترین حسن وجود داروخانه های هلال احمر توزیع اکثر داروهای کم‌یاب و در اختیار گذاشتن آنها برای بیماران محسوب می شود.

نشانی داروخانه هلال احمر تهران

 

آدرس داروخانه هلال احمر تهران

داروخانه‌ های هلال احمر تهران

در شهر تهران شاهد وجود داروخانه‌هایی با نام داروخانه‌های هلال احمر هستیم که در این مکان‌ها ارائه خدمات دارویی و درمانی با بهترین کیفیت و در کم‌ترین زمان به انجام می‌رسد. در داروخانه‌های حلال احمر اکثر داروهای کم‌یاب که در داروخانه‌های دیگر ممکن است موجود نباشد در اختیار بیماران قرار می‌گیرد. بیمارانی که نگران تامین داروی خود هستند می‌توانند به جای تهیه دارو از بازارهای نامطمئن و داروهای تاریخ مصرف گذشته داروی خود را با اطمینان کامل از سلامت دارو از داروخانه‌های هلال احمر تهران تهیه کنند. در این مقاله شما را با آدرس‌ و تلفن داروخانه‌های هلال احمر تهران آشنا خواهیم کرد.

ویژگی داروخانه ‌های هلال احمر

به دلیل کلان شهر بودن تهران نیاز به مراکز درمانی و بهداشتی در آن بیشتر از شهرهای کوچک دیده می‌شود. به همین دلیل دانستن آدرس و تلفن بهترین داروخانه‌های تهران می‌تواند به شما کمک کند تا در مواقع ضروری برای دریافت داروی خود به مرکزی مطمئن مراجعه کنید. داروخانه‌‌های هلال احمر تخصصی و فوق تخصصی هستند و به کارگیری نیروهای مجرب و متخصص و نظارت دقیق بر روی تامین دارو از ویژگی‌های برجسته این داروخانه‌ها است.
همچنین در این مکان‌ها داروهای کمیاب و داروهای مخصوص بیماری‌های خاص توزیع می‌شود و بیمارانی که با بیماری‌هایی مانند سرطان، ام اس و… دست و پنجه نرم می‌کنند می‌توانند به راحتی داروهای خود را در این مکان تحویل بگیرند. داروخانه‌های هلال احمر به دلیل عملکرد خوبی خود توانسته‌اند در میان مردم اعتبار چشم‌گیری را دریافت کنند و باعث جلب رضایت بیشتر شهروندان گردند. همچنین این داروخانه‌ها در لیست داروخانه‌های دولتی تهران قرار دارند.

شماره هلال احمر

یکی از شماره‌های اضطراری در کشور ایران شماره هلال احمر است که این شماره 112 ثبت شده و افراد در صورت نیاز به امداد ملی می‌توانند با این شماره تماس بگیرند. تماس با شماره هلال احمر رایگان است و برای شماره گیری می‌توانید از خط ثابت یا همراه استفاده نمایید. هر شهروندی در مواقع اضطراری و در صورت نیاز داشتن به کمک می‌توانند با این شماره تماس حاصل نماید تا افراد مشغول در هلال احمر او را راهنمایی کند.

همچنین باید بدانید که تماس با این مکان 24 ساعته است و در هر ساعتی از شبانه رور پاسخگو هستند. در کشور ایران تعداد 34 مرکز هلال احمر مشغول به فعالیت است و در سه شیفت افراد مشغول به کار در این مکان خواهند بود. در هر شیفت کاری سه اپراتور موظف هستند تا پاسخگوی سوالات شما عزیزان باشند و راهنمایی‌های لازم را در اختیار شما بگذارند.

داروخانه های تک نسخه ای تهران

داروخانه‌های تک نسخه‌ای تهران می‌توانند به شما در تهیه داروهای کمیاب کمک نمایند. داروخانه‌های هلال احمر در این لیست جای دارند. برای مراجعه به هر مکانی دانستن ساعت کاری آن مکان بسیار مهم است و شما با داشتن این اطلاعات بعد از طی کردن مسافت طولانی به نتیجه مطلوب خود خواهید رسید. همچنین آگاهی از ساعت کاری داروخانه‌های هلال احمر بسیار کمک‌کننده است. آدرس و تلفن داروخانه‌های هلال احمر تهران به شرح زیر است:

داروخانه مرکزی هلال احمرداروخانه مرکزی هلال احمر تهران از مجموعه داروخانه‌های تخصصی و فوق تخصصی هلال احمر می‌باشد که با هدف ارائه خدمات دارویی در سریع‌ترین زمان و بهترین کیفیت فعالیت می‌کند.

برای اشاره به اولین داروخانه مکانیزه در هلال احمر می‌توانیم داروخانه مرکزی هلال احمر را نام ببریم که این مکان به دلیل احداث شعبه‌ای از بانک، قرار دادن دستگاه خودپرداز و استقرار نمایندگان از بیمه‌های مختلف با استقبال بسیاری از شهروندان روبه‌رو شد؛ از این رو بهتر است تا از آدرس و تلفن داروخانه‌های هلال احمر تهران آگاهی داشته باشید.
داروخانه مرکزی هلال احمر در تهران، خیابان آیت الله طالقانی، تقاطع سپهبد قرنی واقع شده است. شما برای رفتن به این داروخانه می‌توانید از مترو استفاده کنید؛ اما راحت‌ترین راه برای رسیدن به این مکان استفاده از اتوبوس بی آر تی خط طالقانی است. جهت برقراری ارتباط تلفنی می‌توانید با شماره 021888038769 تماس بگیرید.

داروخانه مرکزی هلال احمر از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:30 تا 20:45 پذیرای شما عزیزان خواهد بود. اما در روزهای پنجشنبه تایم کاری این داروخانه کمی متفاوت‌تر است و می‌توانید از ساعت 7:30 تا 16:30 به آنجا مراجعه نمایید. قابل ذکر است که این داروخانه حتی در روزهای تعطیل هم آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است و شما در روزهای تعطیل نیز می‌توانید از ساعت 8:00 تا 12:45 به داروخانه مرکزی هلال احمر مراجعه فرمایید.

داروخانه هلال احمر در شرق تهران

یکی دیگر از داروخانه‌های هلال احمر در تهران واقع در منطقه تهرانپارس، فلکه دوم تهرانپارس، خیابان جشنواره است که برای رسیدن به این مکان شما می‌توانید از مترو استفاده کنید و در ایستگاه فرهنگسرا پیاده شوید. داروخانه هلال احمر تهرانپارس در دسته داروخانه‌های دولتی تهران قرار دارد. داروخانه هلال احمر در تهرانپارس نیز از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:30 تا 18:30 و روزهای پنجشنبه از ساعت 7:30 تا 16:00 باز است. شما می‌توانید در ساعت مورد نظر خودتان به این مکان مراجعه کنید و از خدمات فوق‌العاده آنجا استفاده نمایید. برای کسب اطلاعات این داروخانه می‌توانید با شماره 02177793636 تماس حاصل کنید.

داروخانه هلال احمر در جنوب تهران

هلال احمر شهر ری از نظر جغرافیایی در مکانی نزدیک به آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع)، موزه عبدالعظیم حسنی، بازار قدیمی شهرری و بیمارستان آستانه شهرری قرار دارد. همچنین با توجه به آمار گرفته شده از مردم به این نتیجه رسیدیم که این مرکز به عنوان یکی از بهترین مراکز هلال احمر در امر رسیدگی به مشکلات مردمی قرار گرفته است. ساعت مراجعه به داروخانه هلال احمر شهرری هر روز هفته از ساعت 8:00 تا 16:00 است؛ قابل ذکر است این داروخانه حتی در روزهای جمعه نیز خدمات ارائه می‌دهد. شما می‌توانید قبل از مراجعه به این داروخانه برای هماهنگی تماس بگیرید و بعد از گرفتن اطلاعات دقیق  به این مکان مراجعه نمایید.

اگر شما ساکن شهر تهران هستید اما تا به حال درباره هلال احمر شهر ری آگاهی نداشتید؛ پیشنهاد می‌شود برای دریافت داروهای خود حتما سری به این مکان بزنید و از خدمات عالی آن‌ها بهره‌مند شوید. شما می‌توانید جهت دسترسی به این داروخانه به تهران، سه راه ورامین، نرسیده به میدان معلم، فاز اول مجتمع صالحین، روبه‌روی ایستگاه ظهیر آباد مراجعه کنید یا با شماره 02155913661 تماس حاصل نمایید.

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند

ارسال دیدگاه