با رزرو سوئیت در تهران با خیالی آسوده از برج میلاد بازدید کنید

 رزرو سوئیت در تهران را بهتر است قبل از سفر انجام دهید. این کار باعث خواهد شد که در سفر به پایتخت با مشکلاتی همچون سردرگمی در یافتن اقامتگاه، اتلاف زمان و … مواجه نشوید. برج میلاد از جمله اماکن تجاری، تفریحی، اداری و گردشگری پایتخت محسوب می شود که آن را می توان به عنوان نماد شهر تهران در نظر گرفت.

با رزرو سوئیت در تهران با خیالی آسوده از برج میلاد بازدید کنید

با رزرو سوئیت در تهران با خیالی آسوده از برج میلاد بازدید کنید

این مجموعه نه تنها در میان ساکنین پایتخت بلکه برای همه مردم از تمام نقاط کشور محبوب است. بخش های اصلی این برج در طبقات بالا هزینه دارد اما بخش های پایین و محوطه برای بازدید عموم رایگان هستند. با رزرو سوئیت در تهران و اقامت بدون دردسر در آن میتوانید از تمام بخش های این برج دیدن نموده و لذت ببرید.

برج میلاد، سومین برج مرتفع خاورمیانه

با رزرو سوئیت در تهران با خیالی آسوده از برج میلاد بازدید کنید

برج میلاد که بلندترین سازه در شهر تهران محسوب می شود، به عنوان سومین برج مرتفع خاورمیانه شناخته شده است.

این برج همچنین ششمین برج بلند مخابراتی در جهان نیز محسوب می شود. کاربری آن بیشتر در زمینه مخابرات و گردشگری است. کلنگ ساخت این برج به همت برترین مهندسان ایرانی در سال 1376 زده شده و نام آن به سبب مصادف بودن تاریخ کلنگ زنی ساخت این برج با ولادت امام خمینی (ع)، “میلاد” در نظر گرفته شده است.

اکنون این برج در زمینه گسترش و بهینه سازی ارتباطات بی سیم، پوشش دهی فرکانس های رادیویی و تلویزیونی و … حرف اول را می زند. سرویس های هواشناسی و گردشگری آن نیز رونق خاصی به صنعت توریسم تهران بخشیده اند.

برای رزرو سوئیت در تهران دقت داشته باشید که اقامتگاه منتخب شما تمام امکانات مدنظر تان را داشته باشد. به عنوان مثال اگر با اتومبیل شخصی خود به این شهر سفر می کنید، حتما سوئیتی را رزرو نمایید که دارای پارکینگ باشد. اجاره سوئیت ارزان نیز کمک بسیار زیادی به کاهش هزینه های شما می کند. پس به قیمت رزرو سوئیت در تهران نیز در کنار امکانات آن توجه ویژه ای نمایید.

با رزرو سوئیت در تهران با خیالی آسوده از برج میلاد بازدید کنید

بخش های مختلف برج میلاد تهران

ویژگی های بارز و بخش های مختلف برج میلاد تهران- رزرو سوئیت در تهران

برج میلاد تهران بخش های مختلفی دارد که بازدید از هر یک از این بخش ها در نوع خود می تواند بسیار جذاب باشد. وزن این سازه در حدود 150 هزار تن است و در ساخت آن 17 هزار متر مربع شیشه به کار رفته است. بخش های اصلی برج میلاد را می توان شامل سه بخش پایین، بدنه اصلی و قسمت مدور بالا در نظر گرفت.

بخش پایین برج یک لابی و شش طبقه شامل انواع واحدهای تجاری را در بر می گیرد. البته علاوه بر این شش طبقه و قسمت همکف که به پذیرش بازدیدکنندگان اختصاص دارد، برج میلاد شامل دو طبقه زیرین نیز می شود که تاسیسات این مجموعه، در آنها قرار دارند. انواع مراکز خرید، رستوران ها، نمایشگاه ها، کافه تریا و … را در این 6 طبقه خواهید دید.

با رزرو سوئیت در تهران با قیمت مناسب می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کرده و هزینه بیشتری را به خرید و تفریح در پایتخت از جمله استفاده از امکانات این برج زیبا اختصاص دهید. همچنین در اجاره سوئیت ارزان این موضوع را نیز مد نظر داشته باشید که مورد منتخب شما دسترسی شهری مطلوبی داشته باشد.

با این کار نیز به نوعی در هزینه های سفر خود صرفه جویی خواهید کرد. چون اگر با اتومبیل شخصی به تهران سفر نکرده باشید، با رزرو سوئیت با دسترسی شهری مناسب می توانید از خدمات حمل و نقل عمومی با هزینه پایین استفاده کنید. پس به هنگام رزرو سوئیت در تهران تمام جوانب موضوع را مورد توجه قرار دهید.

با رزرو سوئیت در تهران با خیالی آسوده از برج میلاد بازدید کنید

بدنه اصلی و ساختمان مدور برج میلاد تهران

بدنه اصلی این برج را آسانسورهای پرسرعتی تشکیل می دهند که بازدیدکنندگان و پرسنل تاسیسات مجموعه را حمل می کنند. دوربین های مخصوص کنترل ترافیک و حسگرهای تشخیص آلودگی هوا نیز بر روی بدنه اصلی برج نصب شده اند.

آسانسورها ساختمان مدور برج را به ساختمان پایین و بالعکس متصل می کنند. راس برج یا ساختمان مدور برج 12 طبقه دارد و مساحت آن به 12 هزار متر مربع می رسد. دو طبقه اول در این قسمت نیز به عنوان بخش تاسیسات و پناهگاه برای خطراتی چون آتش سوزی در نظر گرفته شده اند.

اما طبقه سوم به بعد قسمت های مختلف شامل واحدهای تفریحی، موزه ها و رستوران های برج میلاد هستند. طبقات 8 و 9 برج هم تجهیزات مخابراتی را شامل می شوند. بالاترین قسمت سازه، دکلی از جنس فولاد و به طول 120 متر است. این دکل شامل یک آسانسور دو نفره جهت تردد تکنسین است و از آخرین طبقه برج آغاز می شود.

در حالت کلی می توان گفت برج میلاد تهران می تواند  بهترین جایی باشد که پس از رزرو سوئیت در تهران و اقامت در آن می توانید برای تفریح، گردش، خرید و … به آن مراجعه کنید. کافی است به هنگام رزرو به قیمت سوئیت تهران توجه ویژه ای داشته باشید تا بتوانید بهترین تفریح و خریدها را در تهران انجام دهید.

بدنه اصلی و ساختمان مدور برج میلاد تهران- رزرو سوئیت در تهران

موزه مشاهیر، از زیباترین بخش های برج میلاد

موزه مشاهیر در طبقه پنجم برج میلاد قرار دارد و به جرات می توان گفت از جمله زیباترین قسمت های آن است. مجسمه ها و تندیس های شخصیت های برجسته علمی، فرهنگی، ادبی و تاریخی کشور در این قسمت گرد هم آورده شده و جلال و شکوه خاصی را به وجود آورده اند.

جهت رزرو سوئیت در تهران، اطلاع از قیمت سوئیت تهران و اجاره سوئیت ارزان می توانید از خدمات ما در اسنپ روم استفاده نمایید. سوئیت ها و اقامتگاه های مورد ارائه ما تمیز و ضد عفونی شده، دارای امکانات مطلوب هستند، کد تخفیف اسنپ دارند و با هزینه پایین تری نسبت به سایر مجموعه های فعال به اجاره داده می شوند. همچنین مجموعه ما پشتیبانی 24 ساعته از مسافران را نیز مورد توجه ویژه دارد. پس برای رزرو سوئیت در تهران به ما اطمینان کنید و سفر لذت بخشی به پایتخت را تجربه نمایید.

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه