ثبت نام وام ۱۵ میلیونی با کارت یارانه + مبلغ وام یارانه

آغاز ثبت نام وام 15 میلیونی با کارت یارانه را در ادامه مشاهده میکنید. سرپرستان خانوار می توانند برای ثبت نام این وام اقدام نمایند. اگر به این وام نیاز دارید و به دنبال جزئیات و شرایط این وام هستید، در ادامه با ما همراه باشید.

ثبت نام وام ۱۵ میلیونی با کارت یارانه + مبلغ وام یارانه

ثبت نام وام ۱۵ میلیونی با کارت یارانه

وام یارانه قرض الحسنه بوده و ضمانت آن کارت یارانه سرپرست خانوار می باشد. در راستای حمایت از فرزندآوری و تحکیم خانواده، بسته‌های بانکی که شامل وام یارانه 15 میلیون تومانی، یک کارت هدیه یک میلیون تومانی برای مادر و افتتاح حساب سپرده بلندمدت دو میلیون تومانی برای نوزاد استوام یارانه ای نیاز به ضامن ندارد جدیدترین شرایط دریافت وام یارانه را در ادامه با هم می خوانیم.

مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام با بیان اینکه تا پایان سال 1402، تعداد 648 خانواده دارای فرزند چندقلو مورد حمایت ستاد اجرایی فرمان امام قرار گرفتند، گفت: در راستای حمایت از فرزندآوری و تحکیم خانواده، بسته‌های بانکی که شامل وام قرض‌الحسنه 15 میلیون تومانی، یک کارت هدیه یک میلیون تومانی برای مادر و افتتاح حساب سپرده بلندمدت دو میلیون تومانی برای نوزاد است، تخصیص داده‌ می‌شود که تا پایان سال گذشته 10 هزار نفر در این خصوص به بانک‌های عامل معرفی شدند.

مبلغ وام یارانه و مدت بازپرداخت آن

بازپرداخت اقساط وام فرزندآوری ۱۴۰۳ متناسب با حجم مبلغ دریافتی محاسبه می‌شود.

بر این اساس، مبلغ وام فرزندآوری ۱۴۰۳ به‌ازای فرزند اول ۴۰ میلیون تومان (سه ساله)، فرزند دوم ۸۰ میلیون تومان (چهار ساله)، فرزند سوم ۱۲۰ میلیون تومان (پنج ساله)، فرزند چهارم ۱۵۰ میلیون تومان (شش ساله) و برای فرزند پنجم به بعد ۲۰۰ میلیون با بازپرداخت هفت ساله درنظر گرفته شده است.
اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه