قیمت جدید انواع گردو در بازار

گردو یکی از خشکبارهای مقوی و مهم است که بهتر است به همراه پنیر در وعده صبحانه میل شود . مغز گردو حاوی مواد معدنی غذایی است که ویتامین‌های A ,B ,C ,D ,E را شامل می شود . در ادامه این بخش قیمت انواع گردو در بازار را مشاهده می کنید.

قیمت جدید انواع گردو در بازار

در رتبه‌بندی جهانی تولید گردو، در حال حاضر کشور چین در جایگاه اول، آمریکا در جایگاه دوم و کشور ما ایران در جایگاه سوم قرار دارد. پس ایران رتبه دوم تولید گردو در قاره آسیا را دارد که سرمایه مهمی برای کشور شناخته می‌شود.

قیمت جدید انواع گردو در بازار

اگر قصد خرید نهال گردو دارید می توانید قیمت نهال گردو در انواع مختلف را هم برای کاشت بررسی کنید

تویسرکان با تولید ۱۷ هزار تن گردو در سال، به‌عنوان پایتخت گردوی کشور شناخته می‌شود. همچنین تولید گردو نوعی شغل خانوادگی در بین مردم این شهر محسوب می‌شود که به‌صورت نسل به نسل بین اعضای خانواده منتقل شده است.

گردوی ایرانی مرغوب را از کجا بخریم؟

قیمت جدید انواع گردو در بازار

نکته مهم هنگام خرید گردو، شناخت فروشنده و اطمینان از اصل و مرغوب بودن آن است. یک راه این است که به خود شهر یا روستا بروید و از باغداری که می‌شناسید، گردو بخرید. یک راه دیگر هم این است که از فروشگاه‌های اینترنتی محلی خرید کنید.

در تهیه این مقاله از صاحبان یکی از این فروشگاه‌های محلی به نام «پوست کاغذی» کمک گرفته‌ایم. این فروشگاه توسط یکی از خانواده‌های باغدار شهر سرکان همدان تاسیس شده و سابقه زیادی در فروش گردوی محلی شهرهای تویسرکان و سرکان همدان دارد.

این فروشگاه گردو را به‌طور مستقیم از باغداران دریافت می‌کند و پس از کنترل کیفی آن، به دست مشتری می‌رساند. تضمین کیفیت گردوی فروشگاه پوست کاغذی در حدی است که اگر از کیفیت گردوی دریافتی خود راضی نبودید، می‌توانید تمام مبلغ سفارش خود را پس بگیرید.

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه