دانلود تریلر فصل دوم سریال Penny Dreadful

دانلود تریلر فصل دوم سریال Penny Dreadful

اولین تریلر فصل دوم سریال جذاب «پنی وحشتناک» (Penny Dreadful)، محصول شبکه showtime منتشر شد.

بنابر گزارش اختصاصی سینما باکس، در این سریال تعدادی از شخصیت‌ های معروف ادبیات قرن نوزدهم بریتانیا و ایرلند مانند دوریان گری از کتاب «تصویر دوریان گری» نوشته اسکار وایلد، مینا هارکر از کتاب «دراکولا» نوشته برام استوکر و ویکتور فرانکنشتین و مخلوقش از «فرانکنشتین» نوشته مری شلی، در کنار شخصیت‌های جدید داستان را پیش می‌ برند.

عنوان سریال به مجموعه کتاب‌ های ارزان‌ قیمت بریتانیایی در قرن نوزدهم اشاره دارد که به موضوعات هولناک و جنجالی می‌ پرداختند و به صورت دنباله‌ دار منتشر می‌شدند. قیمت هر کتاب یک پنی بود.

دانلود تریلر فصل دوم سریال Penny Dreadful

جان لوگان، فیلمنامه‌ نویس و نمایشنامه‌ نویس آمریکایی که سه بار («هوگو»، «اسکای‌ فال» و «گلادیاتور») نامزد اسکار بوده، خالق و نویسنده هر هشت اپیزود فصل اول سریال «پنی وحشتناک» است. فصل دوم را هم او نوشته است. اولین قسمت «پنی وحشتناک» ۱۱ مه (۲۱ اردیبهشت) از شبکه “شوتایم” پخش شد و از آن زمان تاکنون به طور متوسط هر هفته حدود ۴.۸ میلیون بیننده داشته است. دو اپیزود اول پیش از پخش از تلویزیون در اینترنت قابل دسترس بود. فصل دوم بار دیگر در دوبلین تصویربرداری شده است.

خلاصه داستان : در سریال «پنی وحشتناک»، بعضی از معروف ترین شخصیت های ترسناک ادبی، شامل دکتر فرانکشتاین، دوریان گری و اشخاص نمادین از رمان دراکولا که همه در ویکتوریا لندن گرفتار شده اند بار دیگر به تصویر کشیده شده اند.

 

دانلود تریلر فصل دوم سریال Penny Dreadful

 

منبع: cinemabox.ir

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه