دانلود فیلم خارجی رایگان

شماره تلفن پارک ساحلی آفتاب مشهد

دسته بندي : گوناگون,⭐ اخبار
تاريخ : 16 ژانویه

با سفر به مشهد مقدس می توانید به پارک های ساحلی و آبی معروف و مفرح این شهر بروید. در این پست علاوه بر شماره تماس پارک ساحلی آفتاب مشهد، آدرس دقیق این پارک را منتشر کرده ایم تا شما کاربران عزیز با خیالی راحت به این پارک رفته و لذت ببرید. از امتیازات و امکانات این مرکز می توان به  سرسره پیچ و تونلی، سرسره یو، غار نمک، سونای خشک، جکوزی، سونای ماسه، حمام آفتاب سونای بخار به همراه نمک های دریایی  برای اولین بار در ایران اشاره نمود.

شماره تلفن پارک ساحلی آفتاب مشهد

شماره تلفن: ۰۵۱۳۷۰۳۷

آدرس مجموعه آبی پارک ساحلی آفتاب مشهد: مشهد، انتهای بلوار خیام شمالی، میدان بهارستان، جنب الماس شرق

وب سایت پارک ساحلی آفتاب: www.psaftab.co

شماره تلفن پارک ساحلی آفتاب مشهد, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

پارک ساحلی آفتاب مشهد

پارک ساحلی آفتاب مشهد در انتهای بلوار خیام شمالی، میدان بهارستان، جنب الماس شرق ساخته شده و جزء بزرگترین پارک‌های آبی طبقاتی در دنیا است و امکاناتی از قبیل سه استخر مجزا برای آقایان، بانوان و استخرVIP،  سرسره سرعت به ارتفاع ۱۸متر، سرسره آهسته به ارتفاع ۱۵ متر، سرسره پیچ به ارتفاع ۱۸متر، سرسره دوقلویی به ارتفاع ۱۸متر دارد.

ارتفاع چاله فضایی پارک ساحلی آفتاب ۱۷ متر و استخر موج آن ۳۵ متر است و پارک ساحلی آفتاب مشهد رودخانه‌ای به طول ۱۷۰ متر، دو تونل سنگی، چشمه جوشان آب که از دل سنگ‌های غار می‌تراود و آبشاری خروشان با بیش از ۱۸ متر ارتفاع دارد. استخری به عمق ۱۲ متر با نمای طبیعی  اعماق اقیانوس مخصوص علاقمندان غواصی برای اولین بار در ایران در مجموعه پارک ساحلی آفتاب مشهد ساخته شده است.

برای اولین بار در خاورمیانه استخر نمک اسپوتا با خواص درمانی و لایه برداری پوست در این مجموعه در نظر گرفته و نیز بر روی پشت بام پارک ساحلی آفتاب مکانی برای گرفتن حمام آفتاب بنا شده است. پارک ساحلی آفتاب همچنین دارای سالن‌های یوگا، هیدروتراپی، آروماتراپی، ایروبیک، بدنسازی و ماساژ است و برای اولین بار در خاورمیانه سونای ماسه که تسکین دهنده‌ی دردهای عضلانی و مفصلی است در این مجموعه ساخته شده است. ساعت کار پارک ساحلی آفتاب برای آقایان ۸ صبح تا ۲۳ و برای بانوان از ۱۰ تا ۲۳ می‌باشد.

شماره تلفن پارک ساحلی آفتاب مشهد, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

شماره تلفن پارک ساحلی آفتاب مشهد, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

شماره تلفن پارک ساحلی آفتاب مشهد, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي