آموزش میکروبلیدینگ ابرو، میکروپیگمنتیشن و تاتو خط لب

دسته بندي : معرفی بازار
تاريخ : 11 سپتامبر

ارائه خدمات میکروپیگمنتیشن ابرو با دستگاه، تاتو خط لب طبیعی و برگزاری دوره آموزش میکروبلیدینگ ابرو با بهترین کیفیت ممکن از خدمات ما در مرکز غزل زرگریان است. شما با شرکت در دوره آموزش میکروبلیدینگ ۰ تا ۱۰۰ در آکادمی غزل زرگریان، آموزش کشیدن خطوط میکروبلیدینگ، آموزش صفر تا صد میکروبلیدینگ ابرو، فرق میکروبلیدینگ با میکروپیگمنتیشن ابرو و … را فرا خواهید گرفت.

آموزش میکروبلیدینگ ابرو، میکروپیگمنتیشن و تاتو خط لب, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

در مرکز غزل زرگریان شما با دانستن تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن می‌توانید بهترین گزینه را برای زیبایی دوچندان ابروهای خود برگزینید. در این مرکز خدمات میکروپیگمنتیشن ابرو با مجهزترین دستگاه‌های استاندارد و متریال درجه یک بدون نیاز به ترمیم حتی برای پوست‌های چرب انجام می‌گیرد. همچنین خدمات تاتو خط لب و سایه لب با بهترین رنگ برای تاتو لب بدون ایجاد هیچ‌گونه عوارض وحشتناک و عوارض تاتو خط لب برای شما انجام خواهد گرفت.

آموزش صفر تا صد میکروبلیدینگ ابرو زیرنظر استاد غزل زرگریان با تمرین روی پوست مصنوعی و مدل زنده به صورت رایگان و پشتیبانی نامحدود با بهترین هزینه آموزش میکروبلیدینگ برای شما برگزار شده است. متخصصان حاذق ما در مرکز غزل زرگریان با تکیه برتجربیات خود بالاترین سطح کیفیت خدمات میکروپیگمنتیشن ابرو با دستگاه و تاتو خط لب طبیعی را بدون عوارض و ترمیم برای شما انجام خواهند داد. این خدمات توسط متخصصان باتجربه استاد غزل زرگریان با متریال اورجینال و مواد بی حسی تاتو درجه یک بدون هیچ‌گونه دردی برای شما اجرا خواهد شد.

آموزش میکروبلیدینگ ابرو از صفر تا صد

آموزش میکروبلیدینگ ابرو با توجه به اینکه پردرآمدترین شاخه صنعت زیبایی به شمار می‌رود بسیار کاربردی و سودآور است. دوره آموزش میکروبلیدینگ ابرو در آکادمی غزل زرگریان شما را با مفاهیمی چون آناتومی چهره و پوست شناسی، روش طراحی ابرو، قرینه‌سازی ابرو، ترکیب رنگ تاتو، ایجاد ضربه و کشش پوست در میکروبلیدینگ، طرز استفاده از دستگاه و قلم میکروبلیدینگ، کنترل دست در هنگام اجرای خطوط و … آشنا می‌کند. همچنین با جزوه آموزش میکروبلیدینگ ابرو غزل زرگریان می‌توانید اموزش کشیدن خطوط میکروبلیدینگ و سایر تکنیک‌های این متد را فراگیرید.

آموزش میکروبلیدینگ ابرو، میکروپیگمنتیشن و تاتو خط لب, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

آکادمی غزل زرگریان شرایط آموزش میکرو ابرو در خانه به صورت آنلاین را برای افرادی که امکان حضور در جلسات آموزش میکروبلیدینگ ابرو را ندارند، فراهم نموده است. پس از اتمام دوره آموزش میکروبلیدینگ ابرو و نکات مربوط به آن شما از پشتیبانی نامحدود استاد غزل زرگریان به‌منظور آپدیت اطلاعات و رفع اشکال برخوردار هستید و با تخصص بالا می‌توانید روانه بازار کار شوید. دوره آموزش میکروبلیدینگ ابرو شما را با فرق فیبروز ابرو با میکروبلیدینگ آشنا کرده و روند اجرای این متد را با تکنیک‌های تخصصی استاد غزل زرگریان در آموزش گام به گام میکروبلیدینگ ارائه می‌کند.

هنرجو در دوره آموزش میکروبلیدینگ ابرو غزل زرگریان، با انواع سوزن‌ تاتو مخصوص و ضربات پشت سر هم برای ایجاد خطوطی منظم و افزودن رنگدانه آشنا خواهد شد. همچنین این شخص مهارت تشخیص میزان برش ایجاد شده از نظر ظرافت و حجم برای هر فرد را دریافته و می‌تواند ابروهایی قرینه و متناسب با چهره و سلیقه مشتری خود اجرا نماید.

میکروپیگمنتیشن ابرو چیست؟!

هاشور ابرو به روش میکروپیگمنتیشن چیست؟ میکروپیگمنتیشن ابرو با دستگاه نوعی آرایش دائمی ابرو است که برای رفع نواقص ابرو و تقارن‌سازی ابرو بکار می‌رود. در این تکنیک رنگدانه توسط دستگاه میکروپیگمنتیشن به لایه دوم پوست تزریق می‌شود. مسترهای استاد غزل زرگریان با دستگاه‌های استاندارد و پیشرفته و رنگ‌های سازگار با پوست مشتری، بیشترین ماندگاری را برای میکروپیگمنتیشن ابرو ارائه می‌دهند. در این روش به سبب کاشت رنگ در عمق مشخصی از پوست ماندگاری بیشتری را نسبت به سایر روش‌های زیباسازی ابرو شاهدیم.

آموزش میکروبلیدینگ ابرو، میکروپیگمنتیشن و تاتو خط لب, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

لازم به ذکر است ماندگاری این تکنیک معمولا بین ۱ تا ۵ سال است اما عواملی مانند میزان قرارگیری زیر نور آفتاب، جنس، نوع و ضخامت پوست، تخصص پیگمنتر، کیفیت رنگ مصرفی، رعایت نکات مراقبت بعد از تاتو و …. نیز می‌تواند در دوام این میکروپیگمنتیشن تاثیرگذار باشد. این روش بدلیل انعطاف‌پذیری بالا امکان ایجاد هر تغییری را در فرم ابرو دارد.

فرق میکروبلیدینگ با میکروپیگمنتیشن ابرو در روش اجرای آن‌هاست. در تکنیک میکروپیگمنتیشن برخلاف میکرو ابرو که دستی است، از دستگاه‌های پیشرفته برای اجرای خطوط استفاده می‌شود.

رعایت مراقبت های بعد از میکروپیگمنیشتن نظیر عدم استحمام تا ۳ روز، مرطوب نگه داشتن محل تتو و خودداری از قرارگیری زیر نور خورشید، و … می‌تواند در ماندگاری و کیفیت کار تاثیرگذار باشد. مرکز غزل زرگریان، جدید ترین متدهای میکروپیگمنتیشن ابرو را با ماندگاری بسیار بالا و بدون نیاز به ترمیم برای مشتریان خود اجرا می‌کند. شما می‌توانید باکیفیت‌ترین خدمات میکروپیگمنتیشن ابرو با دستگاه را با بهترین قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو به نسبت کیفیت در مرکز غزل زرگریان تجربه کنید.

تاتو خط لب و رژ لب دائم

تاتو خط لب نوعی آرایش دائم لب است که موجب زیبایی و تقارن لب‌ها می‌شود. انجام تاتو خط لب و رژ لب دائم باعث رفع تیرگی دور لب و از بین رفتن حالت رنگ‌پریدگی لب‌ها  خواهد شد. افرادی که تمایل دارند لب‌هایشان زیباتر و خوش فرم‌تر بنظر برسد، می‌ توانند تاتو خط لب و تاتو رژ لب طبیعی را در مرکز غزل زرگریان انجام دهند. همچنین با این تکنیک می‌توان به تقویت رنگ لب، حجیم کردن لب‌ ها و تقارن و ترمیم لب کمک نمود. با اجرای تاتو خط لب و سایه لب در زمان و انرژی افراد برای آرایش‌های روزانه صرفه‌جویی می‌شود. و شما همیشه ظاهری آراسته و زیبا خواهید داشت.

مسترهای دوره دیده استاد غزل زرگریان تاتو خط لب و تاتو رژ لب دائم را با استفاده از بهترین رنگ برای تاتو لب، بدون هیچ درد و عوارض تاتو خط لب برای شما عزیزان انجام می‌دهند.

شما می‌ توانید با مشاهده عکس تاتو لب قبل و بعد از کیفیت کار مسترهای این مرکز آگاه شده و زیباترین تاتو خط لب طبیعی را به لب‌های خود هدیه دهید. مسترهای غزل زرگریان برای انجام تاتو خط لب، در ابتدا لب‌ها را با بهترین مواد بی حسی، بی حس می‌کنند. سپس فرم وخط لب را روی لب ترسیم نموده و تقارن سازی لب را انجام می‌دهند. در مرحله بعد رنگدانه‌ها را به کمک سوزن تاتو به لب تزریق کرده و برای ایجاد تناژ یکنواخت این عمل را تکرار می‌نمایند.

آموزش میکروبلیدینگ ابرو، میکروپیگمنتیشن و تاتو خط لب, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

ماندگاری تاتو خط لب

ماندگاری تاتو خط لب و تاتو رژ لب به روش میکروپیگمنتیشن عموما بین ۶ ماه تا یکسال است. و بعد از این مدت فرد باید برای ترمیم به مرکز مورد نظر مراجعه کند. البته لازم به ذکر است که ماندگاری به مواردی مانند کیفیت مواد، نوع پوست فرد، کیفیت کار پیگمنتر و …نیز بستگی دارد. این روش به دلیل استفاده از دستگاه میکروپیگمنتیشن دارای ماندگاری و دوام بالایی است. شما می‌توانید با رعایت نکات مراقبت بعد از تاتو دوام این تکنیک را افزایش دهید.

مشاورین ما در مرکز غزل زرگریان به پرسش‌های شما از قبیل تاتو خط لب درد داره؟ و یا تاتو خط لب دائمی خوب است یا بد؟ پاسخ داده و به شما نکاتی راجب اینکه قبل و بعد از تاتو خط لب چه اقداماتی انجام دهیم ارائه می‌کنند. کافیست با ما در ارتباط باشید.

    ۰۹۱۲۸۹۹۸۶۴۶
    ۰۹۱۲۹۵۶۰۹۷۹

 

 

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي