پیام تسلیت پدر همکار + متن تسلیت فوت پدر همکار

دسته بندي : 💥 سرگرمی,اس ام اس
تاريخ : 3 اسفند

پیام تسلیت پدر همکار و همچنین متن های برای عرض تسلیت فوت پدر همکار را در این بخش از گهر خواهید خواند. اگر همکار شما در غم از دست دادن عزیزی به سوگ نشسته  قطعا برای عرض تسلیت و تسلی خاطر دل او، به دنبال پیام های سنگین و زیبا باشید و خود را در غم او شریک کنید.

پیام تسلیت پدر همکار

پیام تسلیت پدر همکار + متن تسلیت فوت پدر همکار, پورتال خبری فرهنگی گهر

پیام تسلیت پدر کوتاه

همکار گرامی، جناب آقای / سرکار خانم… پدر همچون چراغی پرفروغ، گرمابخش و نوربخش خانه است. غم کمی نیست چراغ خانه خاموش گردد، از صمیم قلب درگذشت پدر بزرگوارتان را تسلیت می‌گوییم

متن تسلیت پدر رسمی

پیام تسلیت پدر همکار + متن تسلیت فوت پدر همکار, پورتال خبری فرهنگی گهر

جناب آقای/خانم… فقدان پدر بزرگوارتان ما را نیز اندوهگین ساخت. غفران و رحمت الهی برای آن عزیز از دست رفته و سلامتی و طول عمر با عزت برای جناب عالی از پروردگار متعال خواهانیم.

در کمال تأسف و شوکی بزرگ باخبر شدیم پدر بزرگوار حضرتعالی دار فانی را وداع گفت. از خداوند متعال برای ایشان طلب مغفرت کرده و برای خانواده بزرگوارشان صبر جمیل مسئلت می‌نماییم.

تسلیت فوت پدر دوست

پیام تسلیت پدر همکار + متن تسلیت فوت پدر همکار, پورتال خبری فرهنگی گهر

همکار گرامی… غم از دست دادن پدرتان اندوهی عظیم بر دلها افکند که در واژه‌ها نمی گنجد؛ تنها می‌توانیم از خداوند برایتان صبری عظیم طلب کنیم .امیدوارم وسعت صبرتان به اندازه دریای غمتان باشد. روحش شاد و یادش گرامی.

تحمل سوگ فقدان پدر صبری الهی و عظیم را میطلبد ما را در این غم سترگ و جانکاه شریک بدانید. از خداوند منان خواستاریم که به شما صبر عطا نماید.

از شنیدن خبر فوت پدر حضرتعالی بسیار متاثر شدم. ضمن ابراز همدردی خواهش می‌کنم که مرا در غم عزیز از دست رفته‌تان شریک بدانید.

متن تسلیت رسمی کوتاه

پیام تسلیت پدر همکار + متن تسلیت فوت پدر همکار, پورتال خبری فرهنگی گهر

ضایعه درگذشت پدر ارجمند و مومنتان را از صمیم قلب تسلیت عرض می‌کنم. خداوند متعال روح پاکش را با مولایش علی (ع) محشور نماید و به بازماندگان صبر جزیل عنایت فرماید.

جناب آقای / سرکار خانم… فقدان پدر بزرگوارتان ما را نیز اندوهگین ساخت. غفران و رحمت الهی برای آن عزیز از دست رفته و سلامتی و طول عمر با عزت برای جناب عالی از پروردگار متعال خواهانیم

 پیام تسلیت رسمی

فوت ناگهانی پدرتان مسأله‌ای است که باورش سخت است. این غم را به شما و خانواده محترمتان تسلیت می‌گوییم.

درگذشت پدر و این ماتم جانگداز را به شما و خانواده محترم تان صمیمانه تسلیت عرض نموده و برای آنان صبر و اجر و برای آن عزیز سفرکرده علو درجات طلب می‌کنم.

درگذشت پدر گرامیتان را به شما و خانواده محترم تسلیت عرض می‌کنم و آرزوی صبر و سلامتی برایتان دارم. از خداوند منان خواستاریم که به شما صبرعطا نماید.

متن تسلیت رسمی پدر

خبردار شدیم که پدر عزیزتان به رحمت خدا رفت. آرزو می‌کنیم که وسعت صبر خانواده این دوستان عزیز به اندازه دریای غمشان باشد.

خبر درگذشت پدرتان ما را اندوهگین ساخت. از درگاه خداوند سبحان برای آن مرحوم غفران و رحمت الهی و برای حضرتعالی و دیگر سوگواران صبر و شکیبایی خواهانیم.

 

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي