دانلود فیلم خارجی رایگان

متن شکایت نامه از شخص

دسته بندي : 🔥 خبرهای متفرقه
تاريخ : 2 ژانویه

اگر شما از یک شخص شکایت دارید بسته به نوع شکایت باید در نیروانتظامی و یا دفاتر قضایی شکایت خود را ثبت کنید. در ادامه چند نمونه متن شکایت نامه از شخص را برای شما تهیه کرده ایم که بسته به نوع مشکل می توانید از آن استفاده کنید.

انواع نمونه متن شکایت نامه از شخص

متن شکایت نامه از شخص, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر


متن شماره ۱ شکایت نامه (برای طلبکار بود)

(قابل ثبت در دفاتر خدمات الکترونیکی قضایی)

تعیین خواسته و بهای آن: تقاضای صدور حکم مبنی بر محکومیت خوانده به پرداخت مبلغ ریال بانضمام کلیه خسارات دادرسی

ریاست محترم دادگاه

با سلام و عرض ادب

احتراما اینجانب …. خواهان دعوا. مبلغ …… ریال از جناب ….. طلبکار می باشم. لازم به ذکر است که از خوانده محترم رسید کتبی موجود است که نشان دهنده ادعای اینجانب می باشد و فتوکپی مصدق آن نیز به این شکایت نامه پیوست داده شده است و اینجانب تقاضای رسیدگی و صدور حکم مبنی بر محکومیت خوانده به پرداخت مبلغ طلب بانضمام کلیه خسارات دادرسی مورد استدعاست شد.

 

محل امضاء مهر انگشت


متن شماره ۲ شکایت نامه (برای دعوا)

 

ریاست محترم دادگستری شهرستان…

با کمال احترام به استحضار می رساند که اینجانب ۱ در تاریخ … توسط آقایان ۵ و ۶ در محل میدان فاطمی این شهرستان مورد حمله و هجوم قرار گرفته و از ناحیه دست راست و سر مصدوم و مجروح و بلافاصله به بیمارستان ساسان منتقل شدم و گواهی پزشک معالج مبنی بر میزان صدمات وارده به پیوست این شکایت تقدیم می شود. استدعا دارد دستور فرمایید تا اینجانب جهت تعیین و تشخیص دقیق صدمات وارده ومیزان آنها به پزشکی قانونی معرفی گردم.

در ضمن آقایان ۸و ۹ به نشانی … نیز شاهد حمله و ایراد صدمه به اینجانب بوده اند که تقاضا دارد عنداللزوم و با صلاحدید آن مقام جهت ادای شهادت احضار گردند.

با عنایت به مراتب فوق از نامبردگان شکایت داشته و تقاضا دارد که مورد تعقیب و مجازات قرار گیرند.

شاکی:

۱ به نشانی…

مشتکی عنهم:

۵: به نشانی ….

۶ : به نشانی …

با تشکر

امضاء


متن شماره ۳ شکایت نامه (از همسایه به دلیل سر و صدای زیاد)

دادستان محترم عمومی و انقلاب شهرستان

با عرض سلام و ادب

 به استحضار می رساند که اینجانب ساکن طبقه ….. یک ساختمان مسکونی به آدرس ذکر شده در بالا هستم. مدتیست جناب آقای/خانم ………..(مشتکی عنه) که همسایه طبقه ……….. ما با ایجاد سر و صدای مزاحم و بیش از اندازه باعث سلب آسایش ما و سایر همسایگان شده است. بدین ترتیب که کودکان وی تا نیمه شب در ساختمان می دوند و جیغ می کشند و صدای پاهای آنان و جیغ و سر وصدای آنها مانع استراحت ما و سایر ساکنین ساختمان شده است. اینجانب ناراحتی و  اعتراض خود و سایر همسایگان را بارها به اطلاع ایشان رسانده ایم اما تغییری در شرایط حاصل نشده است. با توجه به شرایط پیش آمده از آن مقام محترم تقاضای رسیدگی دارم.

در ضمن سایر همسایگان آقای/خانم………………..با شماره تماس …………………..و آقای/خانم……………….با شماره تماس ………………….. اعلام آمادگی کرده اند تا در صورت نیازدر دادگاه حاضر شوند و مطالب ذکر شده در این شکواییه را تایید کنند.متن شماره ۳ شکایت نامه (مزاحمت از طرف نامزد سابق)

دادستان محترم عمومی و انقلاب شهرستان

با عرض سلام و ادب

به استحضار می رساند اینجانب و آقای/ خانم ………… (مشتکی عنه به مشخصات ذکر شده در بالا) مدتی با هم نامزد بوده و قرار بر ازدواج داشتیم. بعد از گذشت مدتی از آشنایی، اینجانب به دلایل شناخت بیشتری که پیدا کردم تمایل به ادامه نامزدی و ازدواج با ایشان ندارم و این موضوع را به صراحت به ایشان اعلام کردم. با این وجود ایشان همچنان به خانه و محل کار اینجانب مراجعه می کنند و همچنین تماس مکرر تلفنی خود ادامه داده اند و همچنین روزانه تعداد زیادی پیامک  که بخشی از آنها توهین آمیز است برای من ارسال می کنند. به ایشان توضیح دادم که پیامک ها و تماسهای مکرر ایشان باعث مزاحمت و سلب آسایش اینجانب و خانواده ام شده است اما ایشان به درخواست من مبنی بر توقف تماس توجهی ننموده اند. تماسهای مکرر ایشان همچین باعث شده است تا من تمرکز خودم در محل کار را نیز از دست بدهم و کارفرمای من تذکر جدی به من داده اند که در صورت ادامه وضع موجود دیگر تمایلی به همکاری با اینجانب نخواهند داشت.

با توجه به موارد فوق از آن مقام محترم قضایی تقاضا دارم که نسبت به توقف مزاحمت آقای/ خانم …………. اقدامات لازم را انجام فرمایند و آرامش را به اینجانب و خانواده من بازگرداند.

در ضمن اینجانب از تعدادی از پیامک ها و لیست تماسهای ایشان با خودم پرینت گرفته ام که به این شکواییه ضمیمه شده است.


متن شماره ۴ شکایت نامه (توهین و هتک حرمت توسط همسر)

دادستان محترم عمومی و انقلاب شهرستان

با عرض سلام و ادب

 اینجانب در تاریخ … به موجب عقد نامه شماره ی … با آقای/خانم  … ازدواج کرده ام اما متاسفانه ایشان پس از گذشت مدت … از ازدواج  بار ها با به کار گیری  الفاظ رکیک و نا پسند در ملا عام به بنده و خانواده ام توهین و فحاشی کرده اند اینجانب چندین بار به ایشان تذکراتی مبنی بر ترک رفتار زشتشان داده ام اما مشتکی عنه اقدامی جهت اصلاح رفتار خود انجام نداده اند لذا با عنایت به شرح فوق الذکر و ادله ی اینجانب که شامل شهادت شهود و استشهاد نامه و … می باشد و نیز با نظر به این که فعل ارتکابی ایشان از مصادیق بارز ماده ی ۶۰۸ قانون مجازات اسلامی تعزیرات و مجازات های باز دارنده می باشد تعقیب و مجازات ایشان مورد استدعا است.


متن شماره ۵ شکایت نامه ( شکایت از یک سایت خرید اینترنتی)

دادستان محترم عمومی و انقلاب شهرستان

با عرض سلام و ادب

 اینجانب در تاریخ … جهت … از طریق سایتی به نام … با یک موسسه  در شهر … به نشانی … به نام … آشنا شدم. اما پس از واریز وجوه به حساب های اعلام شده این موسسه هیچ اقدامی جهت ایفای تعهد خود انجام نداده و مسئولین موسسه پاسخگوی بنده نمی باشند و من متوجه شدم که موسسه ی نام برده معتبر نبوده و با فریب اینجانب موفق به دریافت وجوه از بنده شده اند،  با توجه به شرح فوق الذکر و ادله ی اینجانب که شامل فیش های وجوه پرداخت شده، تصویر مصدق قرارداد مذکور  و … می باشد فلذا با استناد به ماده  ۱ قانون تشدید  مجازات مرتکبین اختلاس، ارتشاء و کلاه برداری خواستار تعقیب کیفری و مجازات ایشان می باشم و نیز با نظر به این که خسارت های وارد شده به اینجانب مبلغ … ریال می باشد تقاضای صدور و اجرای فوری دستور تامین خواسته را دارم.


متن شماره ۶ شکایت نامه از شخص (تهدید به انتشار عکس های خصوصی)

دادستان محترم عمومی و انقلاب شهرستان

با عرض سلام و ادب

 با سلام و احترام به استحضار آن مقام محترم می رسانم که آقای/خانم …………… با طرح دوستی با اینجانب موجبات جلب اعتماد من به خودشان را فراهم کردند. در مدت دوستی با توجه به اعتماد خودم به ایشان تعدادی از عکس های شخصی و خانوادگی خود را در اختیار ایشان گزاشتم، همچنین در موارد مختلف خود ایشان عکسهایی از من و خودشان گرفتند. بعد از گذشت مدتی و بعد از کسب شناخت بیشتر اینجانب ارتباط خود را مشتکی عنه خاتمه دادم و از ایشان درخواست کردم که عکسهایی که از من دارند معدوم کنند. اما ایشان از این کار خوددداری می کند و تهدید کرده است تا اگر خواسته های ایشان را برخلاف میلم نپذیرم عکسهای من را در شبکه های اجتماعی و اینترنت منتشر خواهد کرد واین موضوع باعث نگرانی شدید اینجانب و خانواده ام شده است. با توجه به موارد فوق از آن مقام محترم تقاضا دارم تا ضمن رسیدگی به به موضوع تهدید علیه اینجانب دستور معدوم کردن عکس های خصوصی اینجانب توسط مشتکی عنه را نیز صادر بفرمایند.


 متن شماره ۷ شکایت نامه ( درگیری و صدمه زدن خودرو)

دادستان محترم عمومی و انقلاب شهرستان

با سلام و احترام

احتراماً به استحضار عالی می­رساند :

در مورخه …. نزاعی لفظی میان اینجانب و مشتکی­ عنه به دلیل تجمع بی­ مورد در کوچه به آدرس …. و ایجاد اخلال و سلب امنیت در آمد و شد اهالی رخ داد که مشارالیه در حضور ساکنین آن محله مکرراً با این لفظ تأکید داشتند که « به وقتش برات جبران می­کنم». متأسفانه بعد گذشت چند روز از آن واقعه، یک روز صبح پس از خروج از منزل متوجه تخریب اتومبیل خویش از نواحی ….. شدم که با اذعان بر این امر که اینجانب هیچ­گونه کینه و دشمنی از ناحیه غیر ندارم و صرفاً ذهن متوجه مشتکی ­عنه می­شود. لذا از آن مقام محترم قضایی با عنایت به اظهارت و استشهادیه مطلعین محلی، و … و نیز به استناد ماده­ ۶۷۷ قانون مجازات اسلامی تعقیب و مجازات مشتکی ­عنه به اتهام تخریب اموال غیر را خواستارم.


 

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي