لیندا یاکارینو مدیر جدید توییتر + عکس و بیوگرافی لیندا یا کارینو

این مطلب از سایت گهر را به  بیوگرافی لیندا یاکارینو مدیر جدید توییتر به همراه عکسهای وی که حسابی در فضای مجازی وایرال شده اختصاص داده ایم. براساس توییت جدیدی که ایلان ماسک منتشر کرده مدیر جدید توییتر خانم لیندا یا کارینو انتخاب شده است. در ادامه مقاله به توضیحات تکمیلی در مورد مدیر جدید توییتر می پردازیم.

لیندا یاکارینو مدیر جدید توییتر به همراه عکس و بیوگرافی لیندا یا کارینو

 

لیندا یاکارینو مدیر جدید توییتر + عکس و بیوگرافی لیندا یا کارینو
جالب است بدانید عکس زیر توسط هوش مصنوعی به عنوان مدیر جدید توییتر معرفی و در فضای مجازی وایرال شده است
لیندا یاکارینو مدیر جدید توییتر + عکس و بیوگرافی لیندا یا کارینو
ایلان ماسک اعلام کرد لیندا یاکارینو را به عنوان مدیر جدید توئیتر برگزیده و وی در ۶ هفته آینده مدیریت اجرایی را بر عهده خواهد گرفت.
به گزارش کالاسودا و به نقل از ام اس ان، این در حالی است که همگان خیال می‌کردند الا اروین مدیر بخش اعتماد و تلاش‌های ایمنی توئیتر که رابطه خوبی با ایلان ماسک پیدا کرده بود، سکان مدیریت را در دست خواهد گرفت اما ایلان ماسک ساعتی پیش توئیت زد و ماجرا را اعلام کرد.
ماسک رد توئیت خود نوشت مدیر عامل جدید را استخدام کرده و طی ۶ هفته آینده ایفای نقش خواهد کرد.
وی در توئیت خود تاکید کرده که نقش خود را به عنوان رئیس بخش اجرایی، مدیر ارشد فناوری، نظارت بر محصولات، نرم افزار و سیستم ادامه خواهد داد.

بیوگرافی لیندا یا کارینو

طبق نمایه لینکدین، یاکارینو از سال ۲۰۱۱ با NBC یونیورسال کار کرده است. نقش فعلی او به عنوان رئیس تبلیغات جهانی توصیف شده است. قبل از این، وی در بخش سرگرمی تلویزیون کابلی و بخش فروش تبلیغات دیجیتال این شرکت خدمت می‌کرده است.

یاکارینو به مدت ۱۹ سال در ترنر خدمت کرده بود و آخرین نقش او به عنوان معاون اجرایی / مدیر فروش تبلیغات و بازاریابی ذکر شده است. او فارغ التحصیل دانشگاه ایالتی پن است و هنرهای لیبرال و مخابرات خوانده است.

طبق گزارش وال استریت خانم یاکارینو یکی از حامیان صنعت برای یافتن راه‌های بهتر برای اندازه‌گیری اثربخشی تبلیغات بوده است.

طبق گزارش بیزینس اینسایدر، یاکارینو در گذشته به دوستانش گفته بود که می‌خواهد مدیر عامل توییتر شود. او که یکی از حامیان ماسک است، گفته است که این میلیاردر باید زمان بدهد تا شرکت را تغییر دهد.

با این حال، گزارش اینسایدر ادعا کرده که در مورد «الا اروین» به عنوان مدیرعامل بعدی نیز سر و صدایی به وجود آمده است. ایروین در حال حاضر ریاست بخش اعتماد و تلاش‌های ایمنی توئیتر است و گفته شده او پس از ارتقای مقامش با ماسک رابطه خوبی برقرار کرده است.
اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه