آغاز فروش بلیط هواپیما لحظه آخری 50 درصد تخفیف رسپینا

دسته بندي : معرفی بازار
تاريخ : 29 آگوست

به نقل از مهرنیوز: اگر شما نیز جزو دسته ای هستید که می خواهید در لحظات آخر یک سفر بسیار ارزان و هیجان انگیز را تجربه کنید و استرس سریع سفر کردن را دوست دارید می توانید از بلیط هواپیما لحظه آخری ۵۰ درصد تخفیف رسپینا استفاده کنید. بلیط های لحظه آخری تخفیف مشخصی ندارند اما نسبت به بلیط های سیستمی قیمت های بسیار ارزان تری در برخی مواقع پیدا می کنند که شما می توانید با اقدام درست و به موقع خود، بلیط خود را دریافت نمایید.

آغاز فروش بلیط هواپیما لحظه آخری 50 درصد تخفیف رسپینا, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

بلیط هواپیما لحظه آخری چیست؟

بلیط لحظه آخری نوعی از بلیط های چارتری است که تفاوت هایی با هم دارند. همانطور که از نامش پیداست تفاوت بارز آن با سایر بلیط ها، لحظه آخری بودن آن است و مشخص است که فقط در آخرین ساعات مانده به پرواز در دسترس هستند. معمولا خرید این نوع بلیط ها را برای کسانی پیشنهاد می کنیم که نیازی به برنامه ریزی های چندین هفته ای برای سفر خود ندارند و می توانند به سرعت برای یک سفر آماده شوند.

تخفیفات بلیط هواپیما لحظه آخری رسپینا برای کودکان

بلیط های لحظه آخری به دلیل اینکه نوعی بلیط چارتری هستند از مزایای بلیط های چارتر نیز برخوردارند و تخفیفات مناسبی برای سفر با نوزادان به شما می دهند. در این راستا باید بگوییم که شما با خرید بلیط هواپیما لحظه آخری نیازی نیست برای نوزاد (۰ تا ۲ سال) خود مبلغی بپردازید و سفر برای او رایگان است اما اگر به همراه کودک (۲ تا ۱۲ سال) خود قصد سفر دارید، باید بدانید که بلیط های لحظه آخری همانند بلیط های چارتری هیچ تخفیفی برای کودکان نداشته و باید مبلغی همچون بزرگسال برای کودکان در سفر بپردازید.

بلیط های سیستمی می توانند برای سفر با کودکان مناسب تر باشند چراکه این بلیط ها بین ۵۰ تا ۷۵ درصد تخفیف برای کودکان در نظر می گیرند و حتی در ایرلاین ایران ایر سفر های سیستمی برای کودکان رایگان است.

در این جدول به طور خلاصه این تخفیفات را برای بلیط سیستمی نمایش می دهیم:

ایرلاینکودکنوزاد
ایران ایررایگانرایگان
ایرلاین ماهان۲۵%۹۰%
ایرلاین زاگرس۳۰%۹۰%
قشم ایر۴۵%۹۲%

 

بلیط هواپیما لحظه آخری چه مزایایی دارد

مهم ترین مزیت بلیط هواپیما لحظه آخری ، قیمت ارزان آن می باشد. وقتی یک بلیط لحظه آخری خریداری کنید ممکن است گاهی هزینه ای به اندازه بلیط یک قطار یا بلیط یک اتوبوس برون شهری را بپردازید و این بسیار صرفه اقتصادی دارد. همچنین بلیط های لحظه آخری برای برخی کارفرمایان و کسانی که سفرهای تجاری زیادی دارند بسیار مفید واقع می شود و می توانند سفر خود را به سرعت شروع کنند و همچنین به دلیل اینکه بلیط های زیادی باید خریداری کنند این هزینه پایین، بسیار می تواند برای آن ها مثبت باشد.

آغاز فروش بلیط هواپیما لحظه آخری 50 درصد تخفیف رسپینا, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

معایب بلیط های لحظه آخری چیست

باید بدانید که این یک باور غلط است که بلیط های لحظه آخری همیشه قیمت های به صرفه و ارزانی دارند. در گذشته اوضاع به این گونه بود که هواپیمایی ها برای اینکه صندلی های خود را خالی نگذارند در آخرین ساعات بلیط های خود را با ۵۰ درصد تخفیف و حتی بیشتر به فروش می رساندند تا مسافران بتوانند برای سفر ارزان خود اقدام نمایند.

اما امروزه کمبود مسافر کمتر احساس می شود و هواپیماها با کمبود ظرفیت روبرو هستند و برای همین موضوع، خطوط هوایی از این فرصت استفاده می کنند و بلیط لحظه آخری را با قیمت های بسیار بالاتر به فروش می رسانند. طی تجربه شرکت های هواپیمایی دریافتند کسانی که نیاز به سفرهای لحظه آخر دارند بیشتر از قشر تجار هستند و جزو کارفرمایان می باشند و در صورتی که قیمت ها را بالا ببرند باز هم می توانند بلیط ها را به فروش برسانند.

مقایسه بلیط لحظه آخری با بلیط های سیستمی

بلیط های سیستمی نوعی بلیط هواپیما هستند که از ماه ها قبل از سفر قابل رزرو می باشند و تغییرات قیمتی زیادی را تجربه نمی کنند که این ثبات بسیار می تواند برای افراد در زمان اوج سفر که ممکن است برخی بلیط های چارتر به قیمت های بسیار بالایی برسند، مفید باشد. اما بلیط های لحظه آخری فقط در ساعات آخر یا نهایت یک روز مانده به پرواز به فروش می رسند و تغییرات قیمتی بسیار زیادی را تجربه میکنند.

بلیط هواپیما لحظه آخری معمولا روش خرید آسانی ندارد و بسیار کم می توان این بلیط ها را برای یک مقصد مشخص تهیه کرد اما بلیط های سیستمی از لحاظ فراوانی بسیار زیادتر هستند و همیشه اوقات قابل دسترس اند. بلیط هواپیما لحظه آخری با تخفیف ۵۰ درصد یا بیشتر نسبت به بلیط های سیستمی وجود دارد و این یک مزیت بسیار خوب نسبت به بلیط های سیستمی می باشد. به طور خلاصه می توان تفاوت بلیط های سیستمی و لحظه آخری را در این موارد خلاصه کرد:

• تفاوت قیمت

• زمان خرید متغیر

• میزان دسترسی

• تخفیفات متفاوت

آغاز فروش بلیط هواپیما لحظه آخری 50 درصد تخفیف رسپینا, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

بلیط هواپیما لحظه آخری رسپینا را چگونه بخریم

اگر از یک سایت معمولی فروش بلیط هواپیما خرید کنید درصد کمی امکان دارد که بتوانید بلیط های لحظه آخری را شناسایی کنید اما اگر از یک سایت بزرگ و معتبر فروش بلیط هواپیما همچون رسپینا استفاده می کنید می توانید با استفاده از سرویس های خاص این شرکت به راحتی بلیط های لحظه آخری را در بزنگاه ها دنبال کرده و خریداری فرمایید. اما چگونه؟

در سایت رسپینا سرویس هایی با نام های “خبرم کن” و “چند بخرم” وجود دارند که می توانید از مزیت این سرویس ها استفاده نمایید. اما هر کدام از آن ها چه کاربردی در پیدا کردن و خرید بلیط هواپیما لحظه آخری دارند؟ سرویس خبرم کن به این صورت کار می کند که شما می توانید یک بازه قیمتی را برای یک بلیط چارتری بگذارید و وقتی به ساعات پرواز نزدیک شود و به یک بلیط لحظه آخری تبدیل گردد، ممکن است به بازه قیمتی موردنظر شما ورود پیدا کند و این سرویس با اعلام هشدار به شماره همراه شما، باعث می شود تا متوجه یک افت قیمتی خوب شوید و برای خرید این بلیط لحظه آخری اقدام نمایید.

سرویس بعدی که در سایت رسپینا وجود دارد و مکمل سرویس خبرم کن می باشد، سرویس چند بخرم است. این سرویس باعث می شود که شما پس از اینکه پنل خود را شارژ کردید بتوانید بلیط لحظه آخری مناسب را با رسیدن به یک بازه قیمتی، به صورت اتوماتیک خریداری کنید که دیگر در این حالت حتی نیازی به ورود به سایت رسپینا هم ندارید و سرویس به صورت اتوماتیک برای شما خرید را انجام می دهد.

آغاز فروش بلیط هواپیما لحظه آخری 50 درصد تخفیف رسپینا, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

مطلب پایانی

در این مقاله با جزئیات بلیط هواپیما لحظه آخری و بلیط سیستمی و تفاوت آن ها با یکدیگر آشنا شدیم. شرکت رسپینا امکاناتی را ایجاد کرده است که می توانید بلیط هواپیما لحظه آخری را تا ۵۰ درصد تخفیف را نیز خریداری کنید. همچنین با خرید بلیط هواپیما از رسپینا می توانید با استفاده کد تخفیف عمومی آن، بلیط را با قیمتی پایین تر خریداری کنید. اگر شما از این کد تخفیف اطلاعی دارید، این کد را در کامنت ها قرار دهید تا مسافران دیگر نیز استفاده کنند.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي