دانلود فیلم خارجی رایگان

واکنش جواد هاشمی به حواشی سکانس زخم کاری

تاريخ : 1 سپتامبر

پس از انتشار قسمت جدید زخم کاری و پخش سکانسی با حضور جواد هاشمی که لباس بر تن نداشت ؛ حواشی فراوانی را از سوی هنرمندان و کاربران شبکه های اجتماعی به دنبال داشت . حال پس از گذشت چند روز جواد هاشمی (کارگردان و بازیگر) نسبت به این موضوع واکنش نشان داده است.

واکنش جواد هاشمی به حواشی سکانس زخم کاری

واکنش جواد هاشمی به حواشی سکانس زخم کاری, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

همچنین به دلیل پخش این سکانس ، قسمت اول برنامه «نشان ارادت» که قرار بود با حضور سید جواد هاشمی به عنوان مهمان امروز پخش شود، با اطلاعیه روابط عمومی برنامه، به دلیل مشکلات فنی پخش نخواهد شد و «نشان ارادت» با حضور شهرام عبدلی جایگزین آن شده است.
حضور سید جواد هاشمی در قسمت اخیر سریال «زخم کاری» مانع از پخش برنامه شده و حواشی به وجود آمده برایش در عدم پخش این برنامه بی تاثیر نبوده است!

جواد هاشمی در گفتگو با یک خبرگزاری چنین بیان کرد :

او در پاسخ به این سوال که حاشیه‌ ساز شدن سکانس برهنه شما در سریال زخم کاری، با اطلاعیه روابط عمومی برنامه نشان ارادت مبنی بر عدم حضور شما در این برنامه، ارتباطی داشته است؟ و واکنش شما نسب به این حواشی چیست؟

گفت:« بله پس از منتشر شدن این قسمت از فیلم ملاحظاتی انجام شده است که موجب عدم حضور من در برنامه “نشان ارادت” بوده اما اینکه این ملاحظات چقدر می تواند درست باشد و چقدر احمقانه؟ من نمی‌دانم! به اعتقاد من این ماجرا ربطی به هم ندارد اما دوستان آن‌ها را به هم ارتباط می دهند. در خصوص این حواشی می توانم بگویم چطور لخت شدن برای سینه زدن در مجالس عزاداری امام حسین اشکالی ندارد و لخت شدن در کنار استخر آن هم برای ایفای نقش در یک سریال اشکال دارد؟

مداحان بسیاری داریم که برای عزاداری لخت می شوند؛ تلویزیون و فضای مجازی به راحتی آن‌ها را نشان می دهند، اگر لخت شدن ایراد دارد پس در هیئت‌های امام حسین مشکل بیشتری ایجاد می کند.

من ظاهرا قربانی عرف غلط جامعه شده‌ام. نه در مورد این ماجرا، در همه موارد من مورد ظلم قرار دارم.
من هر حرکتی که می‌کنم و هر حرفی که می‌زنم حاشیه‌ساز می‌شود و مردم هجمه‌های زیادی را برای من ایجاد می‌کنند.شوخی مردم و دوستان اشکالی ندارد چون جامعه نیاز به تفریح و شوخی دارد، اما برخی از مردم و مذهبیون خیلی جدی از من انتقاد کرده اند.»

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي