دانلود آهنگ یار دبستانی من جمشید جم + بیوگرافی و علت فوت جمشید جم

تاريخ : 12 بهمن

جمشید جم خواننده آهنگ معروف یار دبستانی من درگذشت در ادامه آهنگ یار دبستانی من جمشید جم را  می توانید دانلود و بیوگرافی و علت فوت جمشید جم را می خوانید.

آهنگ یار دبستانی من جمشید جم

دانلود آهنگ یار دبستانی من جمشید جم + بیوگرافی و علت فوت جمشید جم, پورتال خبری فرهنگی گهر

آهنگ یار دبستانی من جمشید جم

بیوگرافی جمشید جم 

جمشید جم خواننده و تهیه کننده متولد ۱ مرداد ۱۳۳۰ بوده که با آهنگ «یار دبستانی من» به شهرت رسید ایاشن در ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ در سن ۷۲ سالگی فوت کرد آهنگ یار دبستانی من آهنگی که سال ها برای همبستگی مردم خوانده میشد و مردم خاطرات زیادی با آن دارد.

سال ۱۳۵۷ وارد رادیو شدم. تحصیل موسیقی می‌کردم و در رابطه با موسیقی ایران تحقیق می‌کردم، شاگردی می‌کردم. تقریباً از همه‌ی اساتیدی که آن روزگار بودند تا جایی که فقط نام بسیاری‌شان توی کتاب‌ها مانده، بهره برده‌ام.

کنکاش من هم بر این بود که بدانم موسیقی کشورم کجاست. از همان سال هم به عنوان نویسنده، سردبیر و تهیه‌کننده و کارشناس موسیقی در رادیو مشغول به کار هستم.

معروف شدن با آهنگ یار دبستانی من

پجمشید جم درباره این آهنگ میگوید روی یار دبستانی بیشتر متمرکز شدم. در ابتدا اصلا فکر نمی کردیم این کار به این شکل مورد توجه و استقبال واقع شده و ماندگار شود. در ابتدا من بیشتر موسیقی فیلم کار می کردم، برای این که معتقد بودم برای متن و موضوعی که می خوانم، حداقل یک دلیل دارم و آن مربوط به داستانی است که در یک فیلم وجود دارد.پ

فوت جمشید جم 

همسر این هنرمند انقلابی و خواننده سرود معروف «یار دبستانی من» درگذشت این هنرمند را تأیید کرده است.
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي