دانلود فیلم خارجی رایگان

معرفی ویچت اپدیت دی 1397

دسته بندي : معرفی بازار
تاريخ : 27 دسامبر

بیشتر کارهای روزانه را می توان با کمک پیام رسان های رایگانی که وجود دارد، به صورت آنلاین انجام دهیم. تنوع این پیام رسان ها نیز به شدت بالا رفته است ولی تعدادی از کاربران هنوز هم، اپلیکیشن های قدیمی را تریجیه می دهند. با انتشار نسخه جدید ویچت ، بسیاری از کاربران این اپلیکیشن دوباره به فکر دریافت این نرم افزار و ایجاد حساب کاربری در آن شدند. با وجود سابقه درخشانی که قبلا از این پیام رسان دیده بودیم، بازگشت مخاطبان آن، امری دور از انتظار نیز نبود.

دانلود و معرفی ویچت ، وایر مسنجر ، ویسپی

معرفی ویچت اپدیت دی 1397, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

 ویچت در همان ابتدای فعالیت خودش نیز توانسته بود بیشتر نیاز های کاربرانش را برآورده کند و این یک امتیاز بزرگ برای این تیم برنامه نویسی به شمار می آمد. ویچت دوباره فعالیت های جدی خود را آغاز کرده است.در این پیام رسان، همان طور که می دانید کار اصلی ایجاد ارتباط با دوستان و آشنایتان است. البته چون در این پیام رسان به شیوه های مختلفی می توان این ارتباط را ایجاد نمود، بهترین نوع برقراری آن، استفاده از متن و یا پیام های صوتی می باشد. البته در نسخه جدید ویچت، امکانی هم برای تماس های تصویری رایگان در نظر گرفته شده است که در همان ابتدا نیز، کاربران این امکان را بسیار مورد استقبال خود قرار دادند.

اما در بین پیام رسان های موجود، تعدادی از آن ها که جدید نیز می باشند، می توانند جایگزین خوبی برای سایر پیام رسان های قدیمی باشند. یکی از بهترین آن ها پیام رسانی وایر مسنجر می باشد. این پیام رسان با این که خارجی است، در بین ایرانی ها نیز به محبوبیت رسیده است. دانلود جدیدترین وایر مسنجر به راحتی و از طریق مارکت های معتبر همچون گوگل پلی امکان پذیر است. نسخه رایگان این اپلیکیشن هم اکنون در کشور خودمان نیز قابل استفاده می باشد و تعداد کاربران آن به بیش از هزاران نفر می رسد.

وایر مسنجر برای سیستم عامل های کامپیوتری نظیر ویندوز نیز ساخته شده است. شما کاربران وایر مسنجر می توانید این نرم افزار را هم بر روی تلفن همراه خود داشته باشید و هم بر روی کامپیوترهای شخصی خود از وایر مسنجر استفاده کنید. با دانلود جدیدترین وایر مسنجر قابلیت های زیادی به شما در برقراری ارتباط موثر کمک خواهد کرد. در این نسخه قابلیتی ویژه اضافه شده است که هر شخصی بتواند فقط با یک حساب کاربری، بر روی دستگاه های مختلف ، اقدام به برقراری ارتباط از طریق اکانت شخصی خود نماید.

معرفی ویچت اپدیت دی 1397, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

از دیگر پیام رسان های جدید خارجی که فیلتر شدن تلگرام کمک زیادی به آن کرد تا کاربران ایرانی بیشتری به دست آورد، نرم افزار پیام رسان ویسپی می باشد. ویسپی بهترین امکانات را در قالب اپلیکیشنی سبک و کم حجم، در اینترنت منتشر کرده است. دانلود ویسپی از راه های مختلفی از جمله سایت های ارائه دهنده نرم افزارهای موبایلی، میسر می باشد و از آن جایی که این پیام رسان کاملا رایگان است، نباید به سایت های سودجو برای دریافت آن مراجعه کنید.

ویسپی رابط کاربری ساده و در عین حال زیبا و روانی دارد که در هر صورتی می تواند یکی از بهترین رابط های کاربری طراحی شده برای پیام رسان های ارتباطی در نظر گرفته شود. رنگ های این محیط در تناسب کامل قرار دارند و حتی در کادر بندی و جدول بندی های ویسپی نیز، نهایت حساسیت و دقت به کار گرفته شده است. اگر چه ویسپی هنوز به جایگاه ایده آل خود نرسیده است، اما به نظر می رسد در سال های نزدیک پیش رو، خبرهای بیشتری از این پیام رسان موفق دریافت نماییم. اگر در هر حالتی فیلترینگ تلگرام ادامه یابد، دانلود ویسپی می تواند یک راهکار جایگزین ایده آل برای شما به حساب بیاید.

حالا که صحبت از بهترین پیام رسان ها می باشد، واتساپ می تواند یک پیشنهاد خوب برای افرادی باشد که امنیت را یک فاکتور مهم تلقی می کنند. واتساپ سریع ترین پیام رسان غیر ایرانی است که میلیون ها ایرانی را نیز به سمن خود کشانده است. این پیام رسان هم چنین در بین قدیمی ترین نرم افزارهای رایگان ارتباطی نیز به شمار می آید. در آن زمان که واتساپ به محبوبیت دست می یافت، تنها حریف جدی او در این راه، نرم افزار مسنجر وایبر بود که البته نتوانست به خوبی همانند رقیب خودش یعنی واتساپ، ماندگار باقی بماند.

واتساپ پا به پای پیام رسان های امروزی نیز پیش می رود و کمتر پیش می آید که یک ویژگی جدید اضافه شود و واتساپ در آپدیت های بعدی از آن رونمایی نکند. اگر چه این کار یک کپی برداری محسوب می شود ولی برای تداوم و حفظ محبوبیت، این تنها کاری است که از دست تولید کنندگان و سازندگان نرم افزار واتساپ بر می آید. در بعضی از موارد نیز طبق اخبار منتشر شده، واتساپ به صورت کامل حق استفاده از ویژگی های مربوط به پیام رسان های دیگر را خریداری کرده است که با قوانین کپی رایت نیز در تضاد نباشد.

صحبت پیام رسان های قدیمی به میان آمد و یکی دیگر از بهترین مسنجرهای قدیمی در ذهن ها نقش بست. نرم افزار لاین که در سال های گذشته میلیون ها ایرانی را با هم در ارتباط نگه داشته بود و با شیب بسیاری تندی در حال گسترش بود. لاین با سیاست های غلطی که در پیش گرفت نتوانست این روند رو به رشد را حفظ نماید و در عمل از رقبای نه چندان مطرح خودش عقب ماند. با این حال هنوز این مسنجر فعال بوده و هنوز هم تعداد زیادی از ایرانیان را به خود وفادار نگه داشته است.

در جدیدترین نسخه لاین امکانات بیشتری در اختیار کابران قرار می گیرد که یکی از آن ها امکان برقراری تماس تصویری با سرعت بسیار بالا است. این تماس تصویری در بیشتر کشورها کاملا رایگان است و در برخی از کشورها همانند کشور خودمان، به صورت کامل غیر قانونی حساب شده و با فیلترینگ رو به رو شده است. البته اگر فرهنگ سازی مناسب در این مورد صورت پذیرد، به زودی شاهد آن خواهیم بود که نرم افزار لاین و اپلیکیشن های دیگری که با این مشکل رو به رو هستند، به خوبی بتوانند به فعالیت های قانونی خود ادامه دهند.

 

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي