بازیابی رمز اینستاگرام بدون ایمیل و شماره تلفن

احتمالا تاکنون برایتان پیش آمده که به هر دلیلی از اکانت اینستاگرامتان خارج شده و هنگام ورود به آن شماره و یا ایمیلی که با آن اکانت اینستاگرام خود را ساخته اید فراموش کرده اید. بازیابی رمز اینستاگرام بدون ایمیل و شماره تلفن کار دشواری است اما بدون راه حل نیست که در ادامه راهکارهای آن را برای شما بیان می کنیم.

بازیابی رمز اینستاگرام بدون داشتن ایمیل و یا شماره تلفن

بازیابی رمز اینستاگرام بدون ایمیل و شماره تلفن

بازیابی رمز اینستاگرام بدون ایمیل و شماره تلفن

اگر آدرس ایمیل خود را فراموش کرده اید و حساب کاربری شما به حساب Facebook شما پیوند داده نشده است ، سعی کنید آدرس ایمیل را تغییر دهید. اما برای این کار باید با تیم پشتیبانی اینستاگرام تماس بگیرید و از دست دادن آدرس ایمیل خبر دهید. با انجام این کار ، مجدداً به صفحه خود دسترسی پیدا خواهید کرد.

بازگرداندن اکانت اینستاگرام بدون شماره

به طور کلی شما از ۳ روش می‌توانید حساب اینستاگرام خود را بازیابی کنید:

 1. شماره تلفن
 2. ایمیل
 3. فیسبوک

در واقع بازیابی اکانت اینستاگرام بدون ایمیل و شماره تلفن کمی سخت و چالش برانگیز است. در صورتی که از هیچ روشی نتوانستید به پیج خود وارد شوید باید با پشتیبانی اینستاگرام تماس بگیرید و با تایید هویت خود درخواستتان را ثبت کنید. فرآیند تأیید هویت نیز مستلزم این است که از خودتان در حالی که یک کد در دست دارید عکس بگیرید. در ادامه نحوه بازگردانی اکانت اینستاگرام بدون شماره و ایمیل را یاد خواهید گرفت.

۱جهت برگرداندن پیج اینستاگرام بدون ایمیل و شماره ابتدا به قسمت “?Get more help” بروید

برای بازگرداندن اکانت اینستاگرام بدون ایمیل و شماره تلفن باید به بخش «?Get more help» بروید. سپس، می‌توانید با ضربه زدن روی «I can’t access this email or phone number» درخواست پشتیبانی کنید. مراحل کار بصورت گام به گام در زیر آورده شده است:

 • ابتدا اینستاگرام را باز کنید و به صفحه لاگین بروید.
 • اگر به یک حساب ثانویه وارد شده‌اید، به پروفایل خود بروید و روی نام کاربریتان ضربه بزنید، سپس روی «Add account» و سپس «Log In to Existing Account» ضربه بزنید.
 • هنگامی که در صفحه ورود به سیستم هستید، روی «?Forgotten password» ضربه بزنید. لینک این گزینه زیر قسمت رمز عبور قرار دارد.
 • بعد از اینکه روی «?Forgotten password» ضربه زدید، به صفحه «?Trouble with logging in» می‌روید. در این صفحه می‌توانید نام کاربری، آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود را وارد کنید.
 • از آنجایی که به ایمیل یا شماره تلفن خود دسترسی ندارید، به جای آن باید نام کاربری خود را وارد کنید. ابتدا نام کاربری اینستاگرام خود را در قسمت “Username” وارد کنید. اگر حساب کاربری شما هک شد و هکر نام کاربری اینستاگرام شما را تغییر داده باشد، باید نام کاربری جدید خود را پیدا کنید. می‌توانید این کار را با بررسی لایک‌‌های قبلی خود یا لیست فالوورهایتان انجام دهید.
 • سپس، روی «?Need more help» ضربه بزنید. به جای “Next”. قبل از اینکه روی «?Need more help» ضربه بزنید، مطمئن شوید که نام کاربری اینستاگرام خود را وارد کرده باشید. در غیر این صورت، به مرکز راهنمایی اینستاگرام هدایت می‌شوید.

بازیابی رمز اینستاگرام بدون ایمیل و شماره تلفن

۲برای برگرداندن پیج اینستاگرام بدون ایمیل و شماره درخواست پشتیبانی بدهید

 • بعد از انجام مراحل بالا به صفحه “Help Us Recover Your Account” وارد خواهید شد. در این صفحه، آدرس ایمیلی را می‌بینید که به حساب اینستاگرام شما لینک داده شده است.
 • اگر آدرس ایمیل متعلق به شماست، می‌توانید روی «Send Security Code» ضربه بزنید تا یک کد امنیتی به ایمیل شما ارسال شود. با این حال، اگر آدرس ایمیل متعلق به شما نیست، به این معنیست که شخصی آن را تغییر داده است. بنابراین، شما نمی‌توانید کد امنیتی را به ایمیل خود ارسال کنید.

بازیابی رمز اینستاگرام بدون ایمیل و شماره تلفن

 • به جای گزینه ارسال کد امنیتی، می‌توانید روی «I can’t access this email or phone number» ضربه بزنید تا فرم درخواست پشتیبانی برایتان باز شود؛ این لینک در پایین صفحه قرار دارد. این فرم به شما امکان می‌دهد تا برای دریافت راهنمایی با پشتیبانی اینستاگرام تماس بگیرید.
 • ابتدا آدرس ایمیلی را که می‌خواهید اینستاگرام از طریق آن با شما تماس بگیرد را وارد کنید. مطمئن شوید که به آن آدرس ایمیل دسترسی دارید.
 • در مرحله بعد آدرس ایمیلی که با حساب اینستاگرام شما لینک داده شده است را وارد کنید.
 • سپس، باید چند پرسشنامه را تکمیل کنید. اولین سوال این است که به چه نوع حسابی می‌خواهید دسترسی پیدا کنید؟ (What type of account are you trying to access؟) اگر اکانت اینستاگرام شما شخصی است، گزینه “Personal account with photos of me” را انتخاب کنید. در غیر این صورت، گزینه‌ای را انتخاب کنید که به بهترین وجه برای حساب شما مناسب است.

بازیابی رمز اینستاگرام بدون ایمیل و شماره تلفن

 • سوال بعدی این است که دلیل این درخواست چیست؟ (?What is the reason for this request) از آنجایی که دسترسی به ایمیلی که با حساب اینستاگرام شما لینک داده شده است را از دست داده‌اید، گزینه “I can not log into the email on my account” را انتخاب کنید.

بازیابی رمز اینستاگرام بدون ایمیل و شماره تلفن

 • سپس، از شما خواسته می‌شود تا مشکلی را که با آن مواجه هستید، شرح دهید. در اینجا نمونه‌ای از توضیح آمده است: Hi, I lost access to my email and phone number, need help to reset my password . ترجمه: «سلام، دسترسی به ایمیل و شماره تلفن خود را از دست دادم، برای بازنشانی رمز عبور خود به کمک نیاز دارم».
 • در آخر، جهت برگرداندن پیج اینستاگرام بدون ایمیل و شماره روی «Request Support» ضربه بزنید تا فرم را به پشتیبانی اینستاگرام ارسال کنید.

۳منتظر ایمیل اینستاگرام باشید و دستورالعمل‌های آن را دنبال کنید

 • پس از ارسال فرم، باید منتظر پاسخ اینستاگرام باشید. اینستاگرام از طریق ایمیلی که ارائه کرده‌اید با شما تماس خواهد گرفت. در بیشتر موارد، در عرض ۲۴ ساعت یک ایمیل از اینستاگرام دریافت خواهید کرد. در این ایمیل، اینستاگرام از شما می‌خواهد عکسی از خودتان در حالیکه یک نسخه دست‌نویس از یک کد را در دست دارید، پیوست کنید.
 • برای تأیید هویت خود باید به ایمیل به همراه پیوست پاسخ دهید. مطمئن شوید که عکس شامل کد، نام کامل و نام کاربری اینستاگرام شما باشد. علاوه بر این، مطمئن شوید که عکس به خوبی واضح است، تصویر نباید خیلی کوچک، تیره یا تار باشد. پس از ارسال عکسی از خود در حالی که یک نوشته از یک کد اینستاگرام را در دست دارید، باید منتظر پاسخ آنها باشید.

بازیابی رمز اینستاگرام بدون ایمیل و شماره تلفن

 • در عرض ۲۴ تا ۴۸ ساعت از اینستاگرام پاسخ را دریافت خواهید کرد. مطمئن شوید که ایمیل به قسمت اسپم نرفته باشد. این ایمیل حاوی دستورالعمل‌هایی در مورد نحوه بازیابی اکانت اینستا بدون شماره و ایمیل است.
 • دستورالعمل‌ها را برای بازیابی حساب خود دنبال کنید. لینکی برای بازنشانی رمز عبور اینستاگرام شما در ایمیل وجود خواهد داشت. برای بازنشانی رمز عبور اینستاگرام خود روی لینک کلیک کنید.

نتیجه‌ گیری:

اگر موفق به بازگردانی پیج اینستاگرام بدون ایمیل و شماره شدید، کارهایی وجود دارد که باید برای حفظ امنیت حساب خود انجام دهید. ابتدا می‌توانید احراز هویت دو مرحله‌ای را فعال کنید. احراز هویت دو مرحله‌ای سطح امنیتی بیشتری را به حساب شما اضافه می‌کند. وقتی شخصی سعی می‌کند از دستگاهی که اینستاگرام آن را نمی‌شناسد وارد حساب کاربری شما شود، یک کد ورود دریافت خواهید کرد.

با رفتن به پروفایل خود می‌توانید این آپشن را فعال کنید. روی Settings > Security > Two-factor authentication > Get Started ضربه بزنید. راه دیگر برای ایمن نگه داشتن حساب کاربریتان این است که روی لینک‌های مشکوک کلیک نکنید. برخی از لینک‌ها شما را به یک صفحه لاگین جعلی اینستاگرام هدایت می‌کنند. اگر جزئیات ورود خود را وارد کنید، هکر به حساب شما دسترسی خواهد داشت.

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند

ارسال دیدگاه